Какво ви докара до тук?

Пътя се раздели за добро или лошо... Ти по кой пое?
Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Какво ви докара до тук?

Мнение от Vassil » вт дек 25, 2007 17:40

Какво ви докара до сайта ми? Някой друг или? Какво ви задържа? Какво ви накара да се регистрирате във форума?

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт дек 25, 2007 19:23

Габчо :D

Аз вече забравих защо спрях да пиша първия път във форума, но сега като се върнах продължавам да пиша първо защото обещах, а в последствие ми стана и интересно. И така, готини хора, интересни теми...туй унуй :) Надявам се да продължа да пиша и да бъда полезен.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт дек 25, 2007 23:00

Може би надеждата, защото сайтът се казва "твоят кръстопът на надеждата".
Последна промяна от Sirius на нед дек 30, 2007 9:39, променено общо 1 път.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет дек 27, 2007 10:45

Sirius, хубаво казано:) Мен ме доведе сайта на ВРАНА, където често пишех преди. Дойдох, поразгледах самия сайт, реших да поразгледам и форума - и ми хареса. Честно казано първото нещо, което ме впечетли и грабна беше чистотата и организираността на форума, защото ги няма по повечето и защото, все пак, съм зодия дева и много ме впечетляват такива неща. Дълго четох, пред да се включа. А щом се включих е имало моменти, в които съм се прибирала до вкъщи само за да видя има ли нов отговор. Постоянно поддържа интереса, хората ми харесват. Да, има моменти в които личното отношение надделява, тогава си взимам малка почивка. Зная, понякога е несправедливо, но все пак се завръщам, щом преценя, че е отшумяло. И винаги ще се завръщам, защото тук намирам нещо, което го няма другаде - сплотеност и същевременно отвореност за новото, интелигентни хора, които обаче не са консервативни. И така:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » съб дек 29, 2007 1:52

Аз съм консервативна до известна степен, до толкова колкото да не променям постоянно мнението си.
Последна промяна от Sirius на нед дек 30, 2007 9:42, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Idea
Търсещ
Регистриран: ср сеп 10, 2008 18:33
Контакти:

Мнение от Idea » съб дек 27, 2008 3:17

Ти, Васил, се беше включил в 1 чат в irc (на 'полет над нощта') и даде линк ; ) Беше преди доста време.. Задържаха ме интересните неща, които се появяват(публикувай по-често и повече твои мисли;Р) А се включих във форума, защото искам и аз да дам мнение и след това да ми отговорят евентуално..: )
Кажи какво е красотата? Покажи ми знанията от извора на твоята душа. Обясни значението на безкрая. Ако можеш събери всичко това в една дума, наречи го любов и нека Тя грее винаги пред теб!

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб дек 27, 2008 17:07

Idea в момента малко по малко си пускам информация, но много скоро мислите за които говориш ще са факт. На въпроса "Колко скоро?" ще се наложи да следите сайта.
Мен ме карат да се връщам много неща. Било и чисто човешката ми наивност, че може да се създаде нещо базирано на мисъл и развитие, но и за това повече - скоро...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед фев 22, 2009 20:02

това, че мога да градя нещо сама, да срещам интересни хора и да поддържам това, в което вярвам. Да се развивам и изказвам мнение, което се чува и също обсъжда.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пон апр 20, 2009 22:48

Ами харесват ми сайта и форума и затова се застоях тук.
В сайта има много информация и нараства, а във форума има много сладкодумници които ме привличат да се задържам по-дълго.

offf ...
Мярвал се
Регистриран: чет дек 09, 2010 12:21

Мнение от offf ... » чет дек 09, 2010 13:43

Като новодъшъл мога да споделя че дойдох тук за да немисля за проблем който ме депресира ужасно ... да се разсея в темите и се надявам моите отговори да са интересни и за околните .
Ровех се в подобни форуми и да си призная не съм участвал дейно в тях само ги четях , но тук в CrossroadBG ми харесаха и отговорите и теми в които вече дори успях и да напиша по нещо .

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет дек 10, 2010 11:07

Добре заварил/а да пишеш в теми, а и да отваряш нови.
Понякога когато не мислим за един проблем ние всъщност подсъзнателно мислим решения върху него и намираме решението. От друга страна понякога решаването на един проблем отваря нови.

vikoga
Мярвал се
Регистриран: съб дек 18, 2010 20:51

Мнение от vikoga » чет дек 23, 2010 17:56

И мен ме доведе, ровенето по разни сайтове, за да открия теми които ме вълнуват и са интересни. Попаднах на "Мъдри мисли", те ме доведоха тук. И когато разгледах сайта и видях и темите...тотално ме спечелихте :)
Радвам се, че ви има, така човек не се чувства самотен в мислите си!
Благодаря!

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет дек 24, 2010 18:20

Самотен в мислите няма да си и ако четеш една хубава книга. Казвам го между другото. Иначе всеки който има мнение за нещата от живота е добре дошъл за да обменяме.

Отговори