2007 година за вас

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Отговори
Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

2007 година за вас

Мнение от gorski_ » пон дек 24, 2007 1:36

Особено интересна. В една година бях на концерт на 2 от любимите ми групи <- две огромни мечти, сбъднати. Патувах няколко пъти на стоп, прекарах доста дни сред природата в Странджа планина, направих много нови приятели..все готини хора. Спуках се да ям шкембе :D От друга страна душата ми се напълни с омраза към много неща, но от скоро се опитвам да изчистя това чувство от себе си. Натрупах доста знания от доста и различни източници. Ориентирах се за моето понататъшно образование и в момента си късам задника от учене за идните изпити :D

Яд ме е че си пропилях нервите и чувствата към човек, който се оказа...абе няма да го коментирам. Не е редно.

Бях поканен на репетиции на няколко групи като гост вокал хаха:) беше много яко! Все точни хора! Започнах да работя усилено по мой си проект (т.е. продължих го), нооо в момента нещата са в застой заради много причини, но се надявам догодина да изкараме някакво смешно мини албумче хаха:)

Тази година беше доста интересна за мен. Станах свидетел на много неща, преживях много събития. Опитах се да откажа цигарите за пореден път и се провалих хахах;) За това пък надебелях хаха и ся отслабвам. Абе гламава работа...
Последна промяна от gorski_ на съб апр 03, 2010 20:56, променено общо 2 пъти.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон дек 24, 2007 14:26

2007-ма беше една неочаквано динамична и успешна година за мен. За първи път ходих 2 пъти на море в живота си и беше невероятно. Тази година беше балът ми - едно невероятно изживяване. Сбъднах няколко свои мечти, сред които и една 6-годишна - НАТФИЗ. Доволна съм. Разделих се с много неща, но и много неща постигнах и спечелих. Случиха се много неща за първи път в живота ми. Постигнах успехи, които никога не съм предполагала, че съм способна да достигна. Открих няколко верни приятели и истинска любов, с което най-много се гордея. Сега искам само да затвърждавам постигнатото и да вървя нагоре в префесионалната си кариера... И най-вече искам приятелите и любомия винаги да са до мен, всичко останало си идва на мястото.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори