голяма простотия, ама се случва често

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

голяма простотия, ама се случва често

Мнение от Gab4o » нед дек 23, 2007 2:52

Здравейте ФоРуМцИ,
на всички ни се е случвало да станем участници в подобна ситуация.
Наш приятел. Или просто познат. Обаче...има сопол по носа или лютеница на устата или някаква такава гнусотия. Или пък ципът му е разкопчан..
вие бихте ли му казали? Кое ви прави истински приятели или изобщо - кое е правилното решение и защо ? - да премълчите от учтивост, или да му кажете - човек, имаш един сопол на носа - и да му спестите присмех от околните...е, кажете!
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пон дек 24, 2007 4:23

Естествено че му казвам :D Сопол, косъм, трохи, няква гадна пъпка...бе всичко дето дразни окото! Отворения дюкян се случва често при мен когато нося едно дънки, дето като седна отпред се нагъва и дзипа се отваря автоматично...много дразнещо.

Но нищо не може да се сравни с нацвъкването от гларус! Или същия изрод да ти отмъкне баничката от ръката (един приятел така се прости със закуската си преди години)!
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт дек 25, 2007 17:05

Чувал съм, че особено зимата са много кръвожадни тез гларуси.
Относно споменаването им, го правя най-вече при приятели. При познати и т.н. си зависи от човека, понякога дори си премълчавам защото се взема като, че ли съм искал да го подиграя.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » пон яну 07, 2008 14:45

Аз не си слагам бариери на устата. Казвам си му, но гледам да е тактично. Че ако премълча, нали погледът ми ще е все в тоя сопол - докато човекът се усети. Тогава ще стане още по-конфузно, защото може би не само аз ще съм заковала поглед в сопола му. :wink:

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » ср яну 09, 2008 14:22

Ми, такива неща ги казвам директно!!!!!!!!!
Може и да звучи брутално, но това е................................
така му съкращавам част от срама, а и от мен няма кжо да го е срам тъй като мен не ме е гнус от абсолютно нищо

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср яну 09, 2008 18:43

gorski_ написа:
Но нищо не може да се сравни с нацвъкването от гларус! Или същия изрод да ти отмъкне баничката от ръката (един приятел така се прости със закуската си преди години)!
Градски на мен ми се случи 2 пъти за един ден в продължение на 2-3 часа да ме "бомби" гларус..... Отделно са ми крали кюфте от скарата......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » пон яну 14, 2008 12:36

hotblooded написа:
gorski_ написа:
Градски на мен ми се случи 2 пъти за един ден в продължение на 2-3 часа да ме "бомби" гларус..... Отделно са ми крали кюфте от скарата......
ама не си го гонил от кухнята нали?????????
ти го гониш и той те гони :smt117

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед яну 20, 2008 15:36

По-смешно е колкото повече хора видят туй дето не е наред, но пък има и значение дали човека няма да се стресира от това, че никой не му е казал. Винаги става конфузна ситуация и да кажеш и да не кажеш какво не му е наред във вида на другия. И винаги си виновен. Затуй според хората и според ситуацията и според настроението - тъй действам.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 02, 2008 15:54

аз имам един израз - `случва се`, поднесен с естествена усмивка, избавяща от притеснителното положение и да ви кажа има чудодейно действие върху хората. Просто се поставям на тяхно място и им казвам директно `абе знаеш ли, имаш боклуче н носа или например вадя огледало и им казвам `я се пооправи тука мъничко` и така по-смегчено приемат притеснението. Просто се отпускаш и им казваш `бе случва се с всеки, знаеш ли на мен как се случи веднъж..` и така. Ама към мен не са толко внимателни и ако ми се случи такова нещо или не ми казват, или е доста директно и гадно! Само аз ли мисля за хората! :lol:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Дийн...:p
Мярвал се
Регистриран: нед окт 03, 2010 11:04

Мнение от Дийн...:p » нед окт 03, 2010 11:18

имам голям пееениииссс
as vyarvam samo na patkata si

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб яну 15, 2011 1:50

Явно е за сметка на акъълаааа ти, за да има баланс.

Отговори