Правила на форума?

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!
Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Правила на форума?

Мнение от Vassil » чет дек 20, 2007 22:40

Какво мислите за правилата на форума? Давайте идеи за допълнения и изменения на правилата приети в този форум...

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет дек 21, 2007 23:26

Честите промени в правилата влошават а не подобряват дисциплината! Правилата са веднъж за винаги и всички трябва да се съобразяват с тях
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб дек 22, 2007 20:18

Идеята ми е, че може на някои неща да не се радвате и смятате, че ви гонят по-скоро. Правилата са дело на един човек, а повече глави мислят по-добре от една. Ако нещо не е добре да се реши в зародиш. Радвам се, че все още правилата са под 1 страница, защото ако станат 5-6 вече е тръгнало много да замирисва... Това какво се случва зависи от вас и мненията ви, а не толкова от правилата, но е добре да ги има за да няма караници евентуални.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пет яну 04, 2008 20:45

Правилата са за да се спазват. Аз все още се питам, защо Vassil ме пусна във форума след като наруших едно от правилата? Отговорих с една дума, което си е нарушение. Но админа е и "гаден" и "готин". Предлагам едно прякорче за него g&g. А за напускане на играта имах в пред вид "ЦИГАРИТЕ - ОТКАЗВАМ ГИ". И форума ми помогна да го осъзная. Така, че си искам живота без вредните неща. :D :shock: :? 8)
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед апр 05, 2009 12:44

Все още ли не пушиш :P
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед апр 05, 2009 13:33

Пропуших през миналото лято, не се оправдавам, но реших, че не съм абсолютно готова за да се откажа от този порок, пък и започнаха да ми никнат ангелски крила, което много ме стресира.
В крайна сметка си реших, че димната завеса по ми отива от ореола на светица :D :shock:

Отговори