Как ще карате новогодишните празници?

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Как ще карате новогодишните празници?

Мнение от Gab4o » пон дек 17, 2007 0:20

щастливи ли се очертават те или болезнени? Защо?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон дек 17, 2007 9:51

Новогодишните празници според мен трябва да са щастливо прекарани - изпращаме цяла една година от живота си, плюс това новата година освен новия късмет, новите възможности и мечти ни подарява и още един допълнителен ден, на който трябва да се насладим на максимални обороти - годината е високосна... Имам намерение да събера малка компанийка у дома, да украся всичко, да има много много свещи и хубава музика и да направя сладки, кифлички, огромно количество предястия. Така хем ще направя атмосфера за приятелите си и любимия човек, хем и на мен, като домакин, ще ми е хубаво, че съм се постарала. Имам навика да правя и малки подаръчета на гостите си, така че съм се захванала да плета шалове, пуловери и жилетки във весели цветове и комбинации:) Няма защо да прекарвам болезнено - не съм съжалявала за нищо, дори напротив - гордея се с постиженията си през тази година и трябва да я изпратя подобаващо:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет дек 21, 2007 0:02

Ще се съберем 20-30 души във вилата на един приятел в едно забутано село навътре в Странджа планина. Като традиция ще побродим в гората и около селото малко преди нова година. Ще има много песни, смях, ядене и пиене. Все готини хора, все приятели. Имам големи надежди за 2008-ма, но все пак всичко си зависи от мен.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед дек 23, 2007 2:36

gorski_ написа:Ще се съберем 20-30 души във вилата на един приятел в едно забутано село навътре в Странджа планина. Като традиция ще побродим в гората и около селото малко преди нова година. Ще има много песни, смях, ядене и пиене. Все готини хора, все приятели. Имам големи надежди за 2008-ма, но все пак всичко си зависи от мен.

искрено ти пожелавам от сърце да зависи само от теб. Защото ще е лошо ти да си искаш едно, а съдбата да те прати в трета глуха или в напълно друга посока. Така че успех ти желая!

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пон дек 24, 2007 4:19

Хехе мерси :)
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет дек 27, 2007 22:20

Празнуването на Нова година ми действа особено. Обичам го този празник, защото тогава всички сме весели и се забавляваме. Очакването на 12 - тия час е може би най-приятно и тогава сякаш усещаш времето, то и бърза и се бави. За сега не съм решила къде ще празнувам, може и в къщи, може до прескоча и извън града с приятели. Просто спонтанно ще реша. Има още време.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб яну 05, 2008 16:25

аз си изкарах повече от страхотно, защото за поредна година бях с най-любимия си човек и без да изпадам в подробности беше невероятно, както винаги :smt049
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » чет дек 18, 2008 3:50

За тази година се очертават сравнително "спокойни", в смисъл на коледа голяма тупурдия - родата ще ми е на гости, а на нова година пак у нас, но 5-6 човека.
Определено ще са весели празници за мен. :D
Пожелавам на всички много веселие :smt035 :wink:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет дек 18, 2008 18:32

Празниците тази година ще са ръка за ръка с работата поне за мен. Не се оплаквам, а дори мога да се радвам специално за това. Иначе празници на няколко места, без да ги правя с хора които в други няма да седнем на едно място т.е. не са ми антипатични безинтересни и за едната скука.
Весели празници от мен!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт дек 23, 2008 15:24

Аз ще ги карам с любимите хора и отчасти на работа :D след тях пада и учене :)

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Re: Как ще карате новогодишните празници?

Мнение от Sirius » вт дек 31, 2013 1:32

отново в къщи за посрещането на 2014 г.
:smt006

Отговори