Бъдеще на форума

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!
Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Бъдеще на форума

Мнение от Vassil » ср дек 12, 2007 21:09

Давайте идеи за бъдещо развитие на форума.
Дали го възприемаме като огромните форуми в които е анархия почти?
Дали ще бъде на принципа затворени общества от "избрани"?
Дали..или?

Приемата се идеи от всякакво естество, като наградата е един по-добър форум за всички нас. Идеи относно визия, подредба, тематики, промотиране на форума и всичко се приема. Всеки може да измисли за себе си нещо. Аз знам, че искате повече. Аз знам, че не всичко е брилятно. Аз знам, че дори да си написал 1 или 10 001 мнения можеш да дадеш ценен съвет за сайта. Никого не карам обаче насила.

Как виждате вие бъдещето на форума?

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет дек 13, 2007 22:49

Форума според мен няма тенденция да става анархичен, катко викаш, защото темите не засягат всякакви глупости, а само определени, сериозни теми. Нека си е затворен, пълен с точни хора. Бъдещето на форума го виждам същото както е сега, но с повече хора ( не огромно количество :) ). Относно външния вид, доста бейсик си е. Нямам предпочитания, така не ми пречи. Нямам представа какъв мод ще му ходи :) И така си е добре. Теми има достатъчно и интересни.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет дек 14, 2007 9:44

Здравейте и от мен най-накрая...отново съм тук след дългото си изгнание, за което може би трябва да се извиня. Но, да - животът на моменти ни лишава от възможността да разпределяме максимално рационално времето си. Относно бъдещето на форума имам да кажа няколко неща. Първо - като дизайн си е перфектен, няма да го пипкаш! И не, не смятам че може да натсане анархия - вършите си перфектно работата и се вижда, че е с мерак и любов. Рядко се среща такъв с толкова прилежна организация. Второ, замислих се за онази темичка за книгите, и стигнах до заключението, че може би не би била излишна една секция за култура изобщо - филми, книги, театър, галерии и т.н. Бих поела инициативата да ви уведомявам за нови постановки, изложби и др., защото си трябва и храна за душата, знаете. Плюс това форума е доста интелектуално насочен, което му е един огроооомен плюс. Обаче понякога ми се иска да знам за хората като хора - в свободното си време - може би хобитата, нещата, които ни вълнуват, когато имаме малко време за себе си. А, и исках да попитам какво би рекло да възприемаме форума като тип затворено общество, защото самото понятие отрича пък понятието форум. Това е от мен засега:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет дек 14, 2007 17:43

Дизайнът съвсем не е перфектен и скоро ще има леки козметични пипания и във форума, просто защото е много належащо. Ще е малко-нищо радикално(вероятно).

Под затворено общество визирам това, че пишат сравнително малко хора.Срам ме е и гледам по-малко да пиша понякога защото не може 2-ма да имат близо 50% от мненията в един форум.
Tea
Обаче понякога ми се иска да знам за хората като хора - в свободното си време - може би хобитата, нещата, които ни вълнуват, когато имаме малко време за себе си.
Tea, от вече много време се дискутира една тема, а именно срещата. Всъщност това, че срещата няма да се проведе.
Благодаря ти, че даде много полезни идеи.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср май 07, 2008 8:16

По-скоро давайте идеи как да съживим форума или отговорете - защо не пишете?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср май 07, 2008 13:31

По празниците много от нас вероятно са били във ваканция или отпуск и съответно далеч от компютър и интернет....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб май 24, 2008 17:48

hotblooded написа:По празниците много от нас вероятно са били във ваканция или отпуск и съответно далеч от компютър и интернет....

много дълга ваканция стана :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед апр 05, 2009 12:47

Радвам се, че пак има пробуждане и че темите и мненията са качествени. Това, че има конфликти е страхотно - значи нещо. :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Отговори