НЛО..

Паранормални явления, свръхестественото и други странни и необяснени от науката неща.
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

НЛО..

Мнение от Gab4o » пет дек 07, 2007 1:35

това е тема, дискутирана и дори поизчерпана, макар и необятна и загадъчна..споделете мнението си за феноменът НЛО
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » нед дек 09, 2007 22:18

изтрито доброволно :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:
Последна промяна от BPAHA на пет яну 04, 2008 13:22, променено общо 1 път.
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон дек 10, 2007 10:08

Леко грубичко се получи с тоз линк. Ама хайде този мина :D

BPAHA
Знаещ
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон дек 10, 2007 15:37

кво му е на линка...

бачка си перфектно!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон дек 10, 2007 20:08

така е - спами перфектно, ама както каза Васил - този мина
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

BPAHA
Знаещ
Контакти:

Мнение от BPAHA » чет дек 27, 2007 7:42

Ти спамиш. С педесето си мегабайта текст-талаш в базата.
Тоя "спам" ако го разбереш дори на половина, тогава ше приема критики от теб.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет дек 27, 2007 18:53

PMFBI Пътят към Ада е постлан с добри намерения. :D
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » пет яну 11, 2008 14:50

НЛО. Ами моето мнение по въпроса е ,че няма как в цялата тази шир да сме единствените разумни същества...просто няма как....
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет яну 11, 2008 19:15

То че има има. Доказателства, че са идвали, не само в нашето сегашно и близко минало, но още в началото на нашата цивилизация, бол. Въпросът е кога, всичко ще излезе на яве публично, без повече игри и експерименти. Маите предсказват че през 2012 ще навлезнем в нова система (Дева ако не се лъжа), тогава ще стане много интересно :)

Допълнително да не забравяме всичките идеи за конспирации, илюминати и масони, зад чиито лица най-вероятно не седят хора. Изписани са множество книги, изнесени са безчет часове презентации, направени са много филми. Но на този етап всичко е едно Огромно съмнение.

Аз лично съм виждал НЛО..или по-скоро ИЛО (Индефециран Летящ Обект...ясна е вече работата :) ). Беше преди 5-6 години. Събудих се от нищото около 3 вечерта. Рефлексно погледнах през прозореца и видях червена светлина. В първия момент помислех че е светлина от антената на един хотел, който се намира на около километър от нас. Но след миг тази Червена светлина започна да се движи. Направи няколко движения в права треактория към привидно различно и неопределени посоки. След секунда-две направи няколко изключително бързи и кратки и изчезна. Седях втрещен на прозореца около две минути сигурно. Като си легнах трудно заспах.

Има теория че още по времето на нацизма, Хитлер е правил опити да победи гравитацията чрез електромагнитни вълни или нещо такова и да създаде летателен уред подобно на НЛО, но се е провалил. Но не ми се вярва да съм видял нещо създадено от човек. Просто пренебрегва всички закони на позната ни физика спрямо материя, пространство и биология.

@ VooDoo аз лично много се интересувам от подобни неща. Даже с един приятел обмисляме да се присъединим към проекта СЕТИ.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пет яну 11, 2008 20:08

И аз мисля, че не сме сами из безкрайните вселени. Не съм виждала НЛО, но съм изумена от нещата за който разказват древните легенди. Изобщо НЛО си е възможно да съществува. Има много загадъчни неща свързани с космоса, така че аз не ги отричам.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср май 27, 2009 20:45

Лошото е, че виждам все повече хора, върху които е кацнало НЛО... :( тва е жалкото! На ден засичам поне по петима луди човеци насам-натам, жалко е всичко това :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » чет май 28, 2009 18:52

И интересно защо те винаги са обществени личности- журналисти, политици, ТВ водещи и т.н. Има изключения и то предимно сред творците :D
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет май 29, 2009 0:43

Аз говорех за обикновените хорица и човеци по улиците, това е по-страшно, макар че достатъчно зле е ситуацията, която ти казваш, защото такива хора диктуват и са пример за много други.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Re: НЛО..

Мнение от Voodoo » нед юни 03, 2012 8:36

Просто още не сме готови и затова според мен няма първи контакт.
Замислете се какво би станало ако ни посетят извънземни...
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: НЛО..

Мнение от Gab4o » нед юни 10, 2012 21:38

Ами откъде знаеш, че не ни посещават? Не пречи да го правят и същевременно да са невидими за нас. Според мен е нереалистично да се смята, че ако има други форми на живот във Вселената, особено по-напреднали, те не са ни посещавали досега. В различните книги, които съм чела, се дават най-разнообразни идеи, но както казах - според мен дори в този момент е възможно наблюдение и изучаване на хората от тях.
Изображение
Изображение

Отговори