Бихте ли си купили книга с Блъговете ми?

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...

Бихте ли си купили книга с Блъговете ми?

Да, бих!
4
67%
Не, чета си ги безплатно тук и не ми пука.
0
Няма гласове
Въобще не ги чета и тук в сайта...
1
17%
Кажи цена първо после ще говорим.
1
17%
Въобще не чета книги!
0
Няма гласове

Общо гласове: 6

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб яну 19, 2008 18:59

Виждал съм и съм чел книги в които се казва. Четеш и хващаш откъдето искаш. Четенето от корица до корица е в романите. Но ако е учебник или друга научна литература не е речено от край до край.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед яну 20, 2008 18:49

И като не прочетеш най-важното, язък ти за четенето от тук от там. Изключвайки учебниците и сборниците с разкази смятам, че книгите трябва да се четат от край до край. А твоите блъгове са един вид философско-социологическо-личностно-душевно и т.н. изследване и разсъждение за определени от теб самия човешки черти и особености. Така, че мисля си дали ще е възможно да се чете през страница или през пасаж?
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон яну 21, 2008 12:52

Ако нещата са сборни без връзка едно с друго такава силна защо не?

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пон яну 21, 2008 23:41

Добре като теза мога да го приема за вярно, но пък си мисля, че в блъговете ти има връзка, не са хаотични, свързани са. И естествения извод е, че в евентуална книга пак ще е така. Греша ли?

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт яну 22, 2008 1:14

Всичко(почти) на света има връзка със всичко на света. Нарича се аналогия

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт яну 22, 2008 9:51

Ей че хубаво... извинявай за офтопика, ама много хубаво го каза, ще те цитирам някъде. И вкрайна сметка, за книгата, айде де!
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт яну 22, 2008 10:20

Ми помагайте бе хора, ако не с въпроси поне кои текстове са ви неясни. На мен всички са ми ясни, а книгата не я пиша само аз да я чета. За хората които са помагали много ясно че ще има отстъпка дори и минимална да е и/или благодарности към човека който е попитал за да обхванем нюанси. Теми предостатъчно за писане.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон фев 11, 2008 16:24

За книгата...
След очакваният(поне за мен) студен душ около форума смятам, че ще я издам в минимален тираж(под 100), ако я издам скоро. Книгата е почти готова в първоначалния си вид, като изклиючим дребни неща. За разлика от други автори аз не смятам, че хората не са доживели за нея, а това че просто е ненужна и капка в нищото. На пазара е пълно и със страшни безмислици които въпреки това са купуват наред с стойностните книги. Когато я издам в момента мисля че определено няма да го обявявам тук - все пак това са мои "вятърни мелници".

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пон фев 11, 2008 22:47

Ти решаваш, но си мисля, че може би ако обявиш заглавието поне, някои от нас бихме могли да я потърсим във времето за да си я купим. :D

Заключена