от какво зависи сексът да е добър?

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

от какво зависи сексът да е добър?

Мнение от Gab4o » вт ное 27, 2007 23:35

Здравейте ФоРуМцИ,
от какво зависи според вас сексът между двама души да е добър, страхотен, невероятен и т.н като определения ?
мисълта ми е смятате ли, че ако са влюбени той е по-добър, отколкото ако са двама души с нощен нагон? аз ще се изкажа по-късно
:twisted:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » вт ное 27, 2007 23:40

Че ако ще е секс без любов - то вибраторът ще ми свърши по-добра работа, хем и по-безопасно.
Сексът е прекрасин, когато сливането е истинско - и тела и души...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 27, 2007 23:52

първо аз съм много принципна и смятам, че ако човек не е влюбен в конкретния човек, не трябва да прави секс с него само защото се е напарфюмирал с марков скъп парфюм или пък спиралата за очи придава готино излъчване...

естествено, че сексът с любим човек е страхотен. Зависи обаче от нивото на близост, споделяне, сплотяване и т.н Ако човек има една хубава връзка, близост и не се притеснява да говори с човека за всичко, според мен сексът ще е невероятен. (сигурна съм) 8)
презирам хората, които правят секс само защото накоя е обула късата пола или нещо подобно. А и те изпускат - никога не могат да усетят това, което влюбените.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » ср ное 28, 2007 8:43

какво казват?
Че можеш да се изгубиш.
Всякак! Без граници, без време...
Че две тела, които са така преплетени...
...че не знаеш кой, кой е или какво какво е.
И когато удоволствието е толкова наситено,
че мислиш, че умилаш...
...изведнъж се оказваш сам, в в собственото си тяло.
Но този, когото обичаш, е все още там, при теб!
Това е чудо... Можеш да отидеш до рая
и да се върнеш обратно жив!
Да отиваш и да се връщаш, по всяко време,
с човека, когото обичаш.
И ти се иска да изпиташ всичко това...

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср ное 28, 2007 19:26

Сексът е добър когато времето, мястото и начина са едновременно желани и от всички участници в него.....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср ное 28, 2007 20:00

hotblooded написа:Сексът е добър когато времето, мястото и начина са едновременно желани и от всички участници в него.....

:evil: :evil: :evil: :evil:
hotblooded, ти си един безпринципен и неморален човек! реших да ти го кажа в очите! нищо лично!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » ср ное 28, 2007 21:35

ЗАЩО??? Какво е неморалното в това което съм казал? И защо да съм безпринципен? Говорим общо за секса, не става въпрос за "чукане" или "да правим любов" а въобще за секс!!!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет ное 29, 2007 16:33

Качеството на секса зависи от много фактори. Нека спомена само някои от тях като няма да се спирам на примери и няма да ги степенувам по важност. Физическо и психическо състояние на хората които го правят, обстановка, силата на чувствата между тях, опитът говорим като техники и т.н., комплекси и задръжки между тях, приемане/неприемане на фантазии между хората при практикуването, сексуално либидо и т.н.
На това се спирам на първо време...

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет дек 14, 2007 10:19

Не може да се говори за истински добър секс, когато партньорите не се познават. още по-малко когато партньорите не познават самите себе си, не познават собственото си тяло и не знаят какво би им донесло удоволствие. Да, трябва да се общува. истински добрият секс според мен е едно общуване на доста високо ниво, в което трябва другия да се познава перфектно, да няма задръжки и комплекси или срам. Това сбърква всичко. Атмосферата е наистина важна, никога не е излишна малко романтика - малко музика и свещи например. плюс това наистина вълнуващо е новото и различното, но отново е задължително доброто познаване. И да, любовта, обичта или както искате там го наречете. Също много важна е спонтанността. Изключително много се учудвам на двойки, които вечерят, сгъват си дрехите прилежно, оправят завивките, говорят си за работата и деня и по някое време решават да се отчетат за вечерта. Пълни глупости. Трябва нежност, трябва да я има емоцията, да го има желанието да подлудиш направо партньора и да знаеш, че така и твоето удоволтвие от всичко това ще е пълно. Засега толкова, по-късно може отново да се намеся.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » съб дек 15, 2007 20:20

Tea написа:Не може да се говори за истински добър секс, когато партньорите не се познават. още по-малко когато партньорите не познават самите себе си, не познават собственото си тяло и не знаят какво би им донесло удоволствие. Да, трябва да се общува. истински добрият секс според мен е едно общуване на доста високо ниво, в което трябва другия да се познава перфектно, да няма задръжки и комплекси или срам. Това сбърква всичко. Атмосферата е наистина важна, никога не е излишна малко романтика - малко музика и свещи например. плюс това наистина вълнуващо е новото и различното, но отново е задължително доброто познаване. И да, любовта, обичта или както искате там го наречете. Също много важна е спонтанността. Изключително много се учудвам на двойки, които вечерят, сгъват си дрехите прилежно, оправят завивките, говорят си за работата и деня и по някое време решават да се отчетат за вечерта. Пълни глупости. Трябва нежност, трябва да я има емоцията, да го има желанието да подлудиш направо партньора и да знаеш, че така и твоето удоволтвие от всичко това ще е пълно. Засега толкова, по-късно може отново да се намеся.

Теа, всичко това е абсолютно вярно и аз го споделям, но темата е за ".....добрият секс", това което каза е частния случай на "добър секс" известен като "правене на любов"....... Аз се опитах да изкажа мнение за общия случай "просто секс" и бях брутално порицан! - Това че тук сме все вярващи в любовта моралисти не значи че не съществуват и хора които правят секс без да имат чувства един към друг и да получават удовлствие от това......

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон дек 17, 2007 0:16

hotblooded написа:
Tea написа:Не може да се говори за истински добър секс, когато партньорите не се познават. още по-малко когато партньорите не познават самите себе си, не познават собственото си тяло и не знаят какво би им донесло удоволствие. Да, трябва да се общува. истински добрият секс според мен е едно общуване на доста високо ниво, в което трябва другия да се познава перфектно, да няма задръжки и комплекси или срам. Това сбърква всичко. Атмосферата е наистина важна, никога не е излишна малко романтика - малко музика и свещи например. плюс това наистина вълнуващо е новото и различното, но отново е задължително доброто познаване. И да, любовта, обичта или както искате там го наречете. Също много важна е спонтанността. Изключително много се учудвам на двойки, които вечерят, сгъват си дрехите прилежно, оправят завивките, говорят си за работата и деня и по някое време решават да се отчетат за вечерта. Пълни глупости. Трябва нежност, трябва да я има емоцията, да го има желанието да подлудиш направо партньора и да знаеш, че така и твоето удоволтвие от всичко това ще е пълно. Засега толкова, по-късно може отново да се намеся.

Теа, всичко това е абсолютно вярно и аз го споделям, но темата е за ".....добрият секс", това което каза е частния случай на "добър секс" известен като "правене на любов"....... Аз се опитах да изкажа мнение за общия случай "просто секс" и бях брутално порицан! - Това че тук сме все вярващи в любовта моралисти не значи че не съществуват и хора които правят секс без да имат чувства един към друг и да получават удовлствие от това......

и що за удоволствие е това? колко е голямо то и може ли да се сравни с чувствата, които изпитваш, заедно с него, когато си влюбен? несравнимо е. Несравнимо!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт дек 18, 2007 1:55

значи темата ми беше малко или много експеримент. Дали някой ще се сети да каже - абе, странно ми е, че пускате тема за секс точно в този форум. И то габчо.
най-очудващото е, че никой не го стори, а даже това е най-посещаваната тема, с най-скорошни отговори.
Какво ви говори това?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт дек 18, 2007 10:23

Последния ти коментар ми говори, че това не ти харесва. Не мога да разбера обаче кое точно е не на място или защо пък точно ти го правиш. Какво му е на форума, че не става за такава тема? Може би сексът е нещо долно и мръсно? Не е така. Сексът е най-висшата форма общуване и най-естественото нещо редом с храненето, дишането и съня. Лошо е, че отговорите тук са най-скорошни? Всички имаме какво да споделим, над какво да поумуваме тук. И в това няма нищичко лошо. Сподели сега ти - какво ти говори това? Отговори на своето си мнение и ще поговорим, стана ми доста интересно.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » вт дек 18, 2007 22:15

Gab4o написа:.......

и що за удоволствие е това? колко е голямо то и може ли да се сравни с чувствата, които изпитваш, заедно с него, когато си влюбен? несравнимо е. Несравнимо!
Габчо, аз почти споделям (разликите са в дребни подорбости) мнението на Теа. Но не става въпрос за мен, теб Теа или някои като нас, а изобщо за секс-а, не за частни случаи! Ако може да сменим малко посоката на разсъжденията :arrow: Има ли "универсална формула" за добър секс? Или това изживяване е индивидуално за всеки (въпрос на принципи, възгледи, обстановка, конкретен партьор, брои участници)? Светът не се състои само от нас, нека се опитаме да разберем и другите, които понякога заклеймяваме като: извратеняци, п***расти, к**ви и т.н.

От Vassil лека цензура и малко правописни грешки оправих :wink:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 20, 2007 1:36

че какво има да им се разбира? че е по-лесно да отворим краката и да чукнем първата лесна простакеса ? не знам какво има за разбиране тук
под всякаква критика такива хора
Изображение
Изображение

Заключена