Какво видях онзи ден

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Какво видях онзи ден

Мнение от Gab4o » пон ное 26, 2007 19:21

Здравейте ФоРуМцИ,
какво по-подходящо място от това, за да ви споделя какво видях онзи ден на спирката на Сточна гара в София.

Изображение

NO COMMENT

това може да го има само в България като простотия. Не ме разбирайте погрешно, мъжката любов не ме вълнува, да си я практикуват вкъщи, но може ли такъв плакат на спирка, където е на показ пред очите и на деца?!
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » пон ное 26, 2007 23:10

Отврат! :shock:

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт ное 27, 2007 17:19

Ех София, София.... Абе Азис ми са вижда отслабнал. За кви деца ми говориш, то вече не е модерно да си дете :Р
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » вт ное 27, 2007 18:36

Ами това е сюжет от прословутите реалити шоута, с които се "глези" българският народ. Партньорът на Азис беше и телевизионен герой, затова всяко дете го познава. Сега закономерно е на билборда. Подобна популярност действа "възпитателно", като формира естетиката у детето. Толкова е просто... Сигурно все някой печели от тази реклама. Ценностите в нашата държава се размиха до такава степен, че вече дори не се питаме какво още може да ни се сервира...И трябва ли да се учудваме? Едва ли ... Ами че то Азис присъства и в учебник по музика. Значи нечии академични глави са решили, че този певец има ярко присъствие в съвременния музикален живот и че това е начинът децата /една голяма част от тях са любители на чалгата/да се приобщят към училището и съответния предмет. И сигурно са прави...Цялата среда - обществена и социална /превозни средства, кафенета, домове/ са озвучени с тази музика.

Само по този начин може да се изпростее масово...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср ное 28, 2007 19:14

никой ли не забеляза, че той има гърди? :shock: :shock: :shock:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср ное 28, 2007 19:32

Радваите се че Васко лапа горната глава на Ники...... Че както е тръгнало може и друга глава да лапне по плакатите :twisted:
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » ср ное 28, 2007 22:36

Габчо, или му е естествена гърда (щот все пак е дебел), или е фотошоп или е пропаднал до толкова, че да си направи операция. Аз залагам на второто :Р
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ
Регистриран: ср окт 10, 2007 13:38

Мнение от SnOoPy » нед дек 02, 2007 0:17

gorski_ написа:Габчо, или му е естествена гърда (щот все пак е дебел), или е фотошоп или е пропаднал до толкова, че да си направи операция. Аз залагам на второто :Р
Да, сложил си е силикон! :)

Отговори