Какво мислите за ...

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 16:02

Ами аз понякога,като много ме дояде на някой си изливам душата и му казвам какво мисля за него,пък той ако иска де ме слуша,разбираи,зачита мнението ми.Обикновенно не ме интересува какво мислят тея хора за мен и мисля че ги разпознавам,старая се да ги игнорирам,но както по-горе споменах не винаги се получава.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед ное 27, 2005 20:39

Когато човек навлиза твърде в твоето лично пространство трябва да го отстояваш. Мълчанието помага до едно време... :?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 0:21

anton написа:Така е, до едно време...А понякога с мълчанието се прекалява, дори когато не става въпрос за натрапници, а за близки хора. Дори да не си съгласен или да се чувстваш некомфортно, ако държиш на някого, трябва да говориш с него...иначе всичко пропада.
че защо да държиш на такъв човек..скандалждия, измамник, лъжец, подлец..(това важи и за жени, нищо че е в мъжки род) за какво да говориш с някой, който безброй пъти те е лъгал, третирал те е ужасно и какво ли още не..късно е просто. а ако настояваш без да ти обръщат внимание ставаш жалък и смешен
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Inana
Новак
Регистриран: пет ное 25, 2005 14:49
Контакти:

Мнение от Inana » пон ное 28, 2005 23:06

Ооооо лицемерите...моите любимци..хаха.Мн подло племе са това, за съжаление доста дълго време обръжението ми се беше пренаситило от такъв род индивиди..Интригантството е лепливо като проказа и няма лечение..Аз вече избягвам такива хора, гледам да нямам конфронтации с тях, но да си призная :twisted: по някой път ми доставя удволствие да им казвам в очите , че са долна паплач

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 1:12

Black^Dead^Empty^soul написа:
Willow написа:Ами аз понякога,като много ме дояде на някой си изливам душата и му казвам какво мисля за него,пък той ако иска де ме слуша,разбираи,зачита мнението ми.Обикновенно не ме интересува какво мислят тея хора за мен и мисля че ги разпознавам,старая се да ги игнорирам,но както по-горе споменах не винаги се получава.
а какво милсиш за фразата `убии гллупака с мълчание`? Помага ли според теб? дали е ефикасен начин за `преборване с натрапниците` или трябва да им кажеш едно хубаво колко са жалки?

Защо да им казвам колко са жалки нека се мъчат...това е по-голямо наказание.Аз знам че каквото и да им кажа през едното вляз през другото излязло...Няма да се принизявам на тяхното ниво де,нека си живуркат,докато аз живея.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт окт 03, 2006 18:39

Добра поговорка е също каквото посееш това ще пожънеш.
Ако хората които са около тях са умни бързо ще ги игнорират и изгонят от обкръжението си.

Потребителски аватар
Marsianche
Новак
Регистриран: ср окт 10, 2007 20:52

Мнение от Marsianche » вт ное 27, 2007 11:14

Абсолютно и изобщо избягвам такива хора не си заслужават нито времето нито скасаните ти нерви...така или иначе си намират майстора рано или късно :wink:

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » вт ное 27, 2007 15:27

Всички са хора ! :evil: :x
Съдници такива! В ада има запазени места за всички ви!!
Лично аз съм резервирал местата ви!
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » вт ное 27, 2007 22:43

Аз съм с връзки там и си имам запазена ложа. Мене не ме мисли... :twisted:
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт ное 27, 2007 23:22

Ако има сатанисти в други форуми.
По темата:
Мисля че вместо да се порицават тези хора се превръщат в национални герои дори. Символа на новото поколение.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт яну 22, 2008 18:58

Наистина има хора, които не разбират от дума и са способни да те изправят на нокти, било то с наглост, с лицемерие, въздухарстово и с много още неща. Всъщност в повечето случай не ги отразявам особено много, но има ситуации в които няма начин и трябва да взема мерки. Всъщност изключително рядко се карам (обичам да споря, но не с всеки и не за всичко) но в такива случай не премълчавам, ако смятам, че се опитват да ме манипулират или да си го изкарат на мен. В повечето случай съм саркастична, не свадлива и почти никога не повишавам тон. В общи линии е това.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Отговори