Около наркотиците

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 22, 2007 2:32

gorski_ написа:Не са забранени, защото имат изключително масова употреба, цели предприятия и фирми съществуват на основата на цигарите. Ако бъдат забранени, ще има доста недоволни хора, може да се стигне и до гражданско неподчинение.

Има близки приятели, дето ако не са пушили поне 2-3 цигари на ден, не са на себе си. Агресивни, разсеяни, раздразнителни. Просто ако се забранят ще настане хаос. Сестрата на един от най-близките ми приятели роди на скоро, но през бременноста си пушеше. Оказа се, че лекарят й го е предписал. Ако спре цигарите по време на бременноста, организма ще се обърка и ще има нарушения при развитието на бебето. За това тя пушеше по 1-2 на ден. Просто човечеството е Зависимо :> няма отърване. Няма такава голяма комуна. Може би заточение на друга планета хаха.

Аз са видях колко съм силен психически :Р пак пропуших. Но скоро пак трябва да ги откажа, че ме очаква записване на албум а гласеца ми трябва.
глупости, лигавщини, всеки може без цигарите просто сме глезльовци хората, търтеи, оправдаващи се животни
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб дек 22, 2007 13:30

Щом едно нещо е нелегално, то неминуемо е интересно.
Както малкото дете се отправя към контакта да провери какво ще се случи така и част от порасналите хора са на принципа проба - грешка.
Наркотици не съм опитвала, нямам и желание, тъй като самата аз не обичам да губя контрол. С една дума те са табу за мен, защото до този момент не могат да ми предложат нищо, което да ме впечатли.
Не одобрявам тяхото ползване, но пък щом голяма част от населението на земята е опитвало, а друга ги употребява редовно, вероятно има нещо интересно. Може би има определен тип хора, които са склонни към употребата им. Може би за тях това е бягство от реалността, може би за тях, онези, които не употребяват наркотици са пропуснали нещо важно от живота. Може би, но аз никога няма да узная и мисля, че е по-добре да си живея с реалността, отколкото да се отнасям в непознатите дебри на наркотични видения.

Отговори