Около наркотиците

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Около наркотиците

Мнение от Vassil » пет ное 02, 2007 13:01

Интересува ме какво е мнението ви за нелегалните наркотици (без тютзнопушене, алкохол, кафе, чай, захар....)? Какво мислите за хората които ги приемат и са в напреднал стадий? Кога границата се прекрачва и нещата стават страшни?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Около наркотиците

Мнение от hotblooded » съб ное 03, 2007 2:43

Vassil написа:Интересува ме какво е мнението ви за нелегалните наркотици (без тютзнопушене, алкохол, кафе, чай, захар....)? Какво мислите за хората които ги приемат и са в напреднал стадий? Кога границата се прекрачва и нещата стават страшни?

Хората който ги приемат и са в напреднал стадии са жертви, на първо място на собствената си глупост, на второ на близките си,на трето на копелето пробутало им първата доза с думите "само опитай какво толкова" за жалост за тях в повечето случаи лечение няма!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Marsianche
Новак
Регистриран: ср окт 10, 2007 20:52

Мнение от Marsianche » пон ное 05, 2007 21:58

Гадните наркотици лекуват симптома но не решават проблема...Имам много приятели които са закасали зверската и са много грозна гледка...сасипват собствения си живот и живота на най-близките си което е жалко :cry:

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пон ное 05, 2007 23:37

Наркотиците са доказателство за слабостта на хората. Не съм им фен, не ги употребявам...освен пушенето(рядко..колкото мога по-рядко). Пропаднала работа са според мен. Едно от най-долните нива на жалкост така да се каже хаха. Познавам наркомани...просто жалка гледка.

Най-твърдото което съм употребявал е трева, но това е естествен наркотик :) Пушил съм няколко пъти но не съм се престрастявал. Василе, защо да не обсъждаме тютюнопушенето? И то не наркотик, даже по-силен от много други модерни днешно време. Пуша от почти 5 години и ми е адски трудно да се опитвам да ги откажа. Повече от 2-3 месеца без фасче не моа издържа хаха:)

Бих се примирил с естествените наркотици...там трева, гъби и т.н. но не и хероин и други подобни извращения на науката.
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт ное 06, 2007 8:38

Спокойно ще отворим тема и за легалните наркотици. Индийското орехче е едни голям пример, освен тия които споменах в началото на темата. После ще говорим за алкохол и цигари. Нека сега се "заемем" с другото.
gorski_
Бих се примирил с естествените наркотици...
Дай ми определение за естествени наркотици ако може. Обратното на синтетичните и преработените или?

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пон ное 12, 2007 23:52

Опияти извличани от природата ? :) Не съм особено запознат, не горя и от желание да се запознавам.
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср ное 21, 2007 15:20

gorski_

Опияти извличани от природата ? Не съм особено запознат, не горя и от желание да се запознавам.
Подправките са наркотици. Захарта е наркотик ако трябва да те притесня леко gorski_ :) .

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » чет ное 22, 2007 3:00

Ми не. Захар не консумирам хаха :) И какво и е наркотичното ако мога да попитам? И за какви други подправки говориш. Чубрицата вредна ли е :р ?
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет ное 22, 2007 8:47

Предизвиква химични изменения в мозъка да захарта. Виждали сте как деца искат шоколад или вие персонално, ако сте жена... още повече при някой любовен провал. И пак да подчертая някой да е отворил приказка за вредни или не наркотици. Хапчетата приемани по един начин са лекарства, а по друг наркотици. Някой приемат марихуана заради рака си. Говорело се е за някои наркотици, че помагат за медитация и т.н и т.н.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » чет ное 22, 2007 14:53

В малки количества някои наркотични и токсични вещества са важни и полезни.
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет ное 22, 2007 16:03

Ето че и сам стигна до идеята.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт дек 18, 2007 1:37

gorski_ написа:В малки количества някои наркотични и токсични вещества са важни и полезни.

да, така се става наркоман - като си казваш неща от рода на
`ми то ако е малко не е вредно` или `само още едно`
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пет дек 21, 2007 0:11

Не говорех за хероин и други подобни неща. Имах впредвид лекарства, някой ежедневни напитки като кола и кафе например. Кафето не е много добър пример де ;) ама все пак хаха. Има и други де, ама сега ми е гръмнала главата и не мога да се сетя :) Но поне ми схвана идеята де.
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет дек 21, 2007 14:45

При наркотиците има една особеност. Когато се вади информация се вади само лошите последствия, без да се показва какви усещания предизвиква. Да това е по-често макар да съм откривал и обратното. Не аз не съм опитвал, но е интересна историята, въздействията им дори повече от това кой е бил на власт по това време. Защото те макар и малко показват какъв е бил живота тогава. Чел съм сравнително малко, но е любопитно. Били са законни, били са приемани дори "най-срашните", като медикаменти или като цигарите в момента. Чудно е как те са останали толкова време. На база, че са открити в някакъв по-ранен етап или какво? Защото е известно какви положителни и отрицателни действия си предизвикват, а са си в групата на законните.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пет дек 21, 2007 14:57

Не са забранени, защото имат изключително масова употреба, цели предприятия и фирми съществуват на основата на цигарите. Ако бъдат забранени, ще има доста недоволни хора, може да се стигне и до гражданско неподчинение.

Има близки приятели, дето ако не са пушили поне 2-3 цигари на ден, не са на себе си. Агресивни, разсеяни, раздразнителни. Просто ако се забранят ще настане хаос. Сестрата на един от най-близките ми приятели роди на скоро, но през бременноста си пушеше. Оказа се, че лекарят й го е предписал. Ако спре цигарите по време на бременноста, организма ще се обърка и ще има нарушения при развитието на бебето. За това тя пушеше по 1-2 на ден. Просто човечеството е Зависимо :> няма отърване. Няма такава голяма комуна. Може би заточение на друга планета хаха.

Аз са видях колко съм силен психически :Р пак пропуших. Но скоро пак трябва да ги откажа, че ме очаква записване на албум а гласеца ми трябва.
Изображение

Отговори