ОБЯВА

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

ОБЯВА

Мнение от kkk » чет окт 25, 2007 19:35

Търся себе си. Жена на средна възраст, височина 1.72, къса кестенява коса с руси, червени и черни кичури. Нося очила. Без сърце и без душа. Залутана сред истини, полуистини, лъжи, доверие и недоверие, загубена между любов, вяра, надежда, безверие, измама и омраза, някъде по пътя между ада и рая или обратно, в района на Бермудския любовен триъгълник. Ако някой ме намери, моля да ми се обади на тел. 0888******

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет окт 25, 2007 23:59

това ще да е по-трудно за намиране от куче :shock:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Eternal Dreamer
Яко в играта
Регистриран: ср окт 03, 2007 13:29

Re: ОБЯВА

Мнение от Eternal Dreamer » вт окт 30, 2007 9:44

kkk написа:Търся себе си. Жена на средна възраст, височина 1.72, къса кестенява коса с руси, червени и черни кичури. Нося очила. Без сърце и без душа. Залутана сред истини, полуистини, лъжи, доверие и недоверие, загубена между любов, вяра, надежда, безверие, измама и омраза, някъде по пътя между ада и рая или обратно, в района на Бермудския любовен триъгълник. Ако някой ме намери, моля да ми се обади на тел. 0888******
Може би не търсиш в точния ден с точните чувства? Не отнемай сама сърцето и душата си, някога ще ти потрябват, вярвай. :smt141 Пожелавам ти успех в търсенето! :smt141
И препълнена със лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя как топи се като синя свещ нощта.
За да видя сън от лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя невидени досега неща.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт окт 30, 2007 11:32

хмм ти си с 2 см по-висока от мен :D

а сега сериозно..
какво очакваш с тази обява? защо я пусна
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ

Мнение от kkk » вт окт 30, 2007 13:29

Пуснах я с надеждата да се открия между капчиците кураж и вяра, които знам, че мога да открия при вас :) А капчица по капчица - море става. Имах нужда просто да изкрещя, за да чуя гласа си и по ехото да открия поне нещичко около мен, към което да тръгна...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт окт 30, 2007 13:42

Ами само един може да те намери истински - именно ти. Други е дооста по-сложничко и все пак тук е само форум не изповедалня за се намери каквото се търси.

kkk
Знаещ

Мнение от kkk » вт окт 30, 2007 14:12

Ами тогава - много съжалявам, че наруших форумното ви пространство. Ако ви пречи, можете да изтриете темата.

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Re: ОБЯВА

Мнение от anahata » вт окт 30, 2007 16:51

ккк написа: "Търся себе си... Без сърце и без душа. Залутана сред истини, полуистини, лъжи, доверие и недоверие, загубена между любов, вяра, надежда, безверие..."
В търсенето на себе си тъкмо сърцето е отправната точка. Без него лутането със сигурност може да продължи години, а е и малко вероятно да даде резултати. Центърът на вселената, средоточието на всички възможности се намира в светилището на сърцето. Тук се изпитва разумът на практика. Другото е теория и предположение.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт окт 30, 2007 18:53

kkk написа:Ами тогава - много съжалявам, че наруших форумното ви пространство. Ако ви пречи, можете да изтриете темата.

усещам неприязъм или пък обида в този случай. Васил не е казал нищо лошо, даже според мен положително.
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт окт 30, 2007 20:49

kkk Просто си мисля че не можем да бъдем особено полезни за разлика от ти самата

Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ
Регистриран: ср окт 10, 2007 13:38

Мнение от SnOoPy » ср окт 31, 2007 22:22

Аз пък си мисля, че се чувства пренебрегната и обидена... Е все пак истината може да каже само тя :)

Отговори