Кога и с кого сте се чувствали най-щастливи?

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

....................

Мнение от dream_live » пон яну 23, 2006 0:08

Най-щастлив бях на Нова Година когато момичето което обичам повече от живота си беше положило глава на гърдите ми и спеше. Аз я гледах как спи и си зададох - Има ли нещо по-прекрасно от тази гледка?- И тогава и сега отговора е НЕ!

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон яну 23, 2006 23:34

Скоро бях много нещастна...в такива моменти почвам да мисля за смисъла на живота...реших да запиша това което мисля...отворих дневничето си...и започнах...дневничето ме подсети за един човек на който държа наистина много(той си знае кой е),после си свалих медальоните(тежат сигурно килограм)всичките подарени от скъпи за мен хора...взех да си спомням за всички хубави неща които сме преживяли с тези хора...осъзнах колко много хора ме правят щастлива...и така един нещастен момент се превърна в щастлив чак се разплаках от щастие :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср яну 25, 2006 0:07

както казваш уилоу, когато ви е криво хора, или когато мислите дори за крайни неща като самоубииство..въобще когато картината е черна отвсякъде..първото нещо, което ви хрумне като причина да не правите глупости - това е вашият стимул, нещото, за което си заслужава да живеете.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

..................

Мнение от dream_live » ср яну 25, 2006 2:33

Да, но ако си загубил единствения си стимул, единственото нещо което има значение, за какво да се хванеш?

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » ср яну 25, 2006 2:36

СЪЖАЛЯВАМ че съм толкова негативно настроен, но в последно време ми се струпаха много неща.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет яну 26, 2006 3:04

dream_live

Да, но ако си загубил единствения си стимул, единственото нещо което има значение, за какво да се хванеш?

СЪЖАЛЯВАМ че съм толкова негативно настроен, но в последно време ми се струпаха много неща.

Да се хванеш за миналото, да се хванещ за бъдещето да преоцениш ценностите си...
Да се поучиш от грешките си ...
Да потърсиш света по начин който може би преди не си виждал...
.....

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 26, 2006 13:33

dream_live написа:СЪЖАЛЯВАМ че съм толкова негативно настроен, но в последно време ми се струпаха много неща.
не съжалявай, не се извинявай за това, не може винаги да припкаме от радост и да пеем песни.. :wink: всеки има лошите си периоди и всеки търси изход. Ние сме тук за да обсъдим това, което ни вълнува. Не трябва да се извиняваш :wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

..........

Мнение от dream_live » чет яну 26, 2006 18:57

Преди няколко дни изгубих любовта на живота си, момичето което ме караше бъда жив. Всеки изминал ден е по-тежко и по-тежко, правя всичко по силите си да преодолея всичко, но когато я видя всичко отива подяволите. И незнам как може да ми се помогне. Знам какво ще кажете, че времето ще помогне, че ще срещна друга любов, но аз немисля така.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет яну 27, 2006 2:09

И сега си жив... Ще ти помогнат тези неща за живота после.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

...............

Мнение от dream_live » пет яну 27, 2006 17:20

Знам, но няма да е същото.

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » нед мар 12, 2006 16:12

сега съм ок. не искам да съм много "щастлив". сега съм супер.
wb

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » чет сеп 21, 2006 16:37

=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб сеп 23, 2006 14:05

simona написа:Някъде бях прочела следния въпрос отправен към един наш актьор: "Щастлив ли сте", Отговор: "Не, защото се обезмисля съществуването ми". Не мога да преценя особено дали е вярно или не, но съществуването се осмисля с усмивката, с която сутрин ставаш, хубавия ден който ти предстои, добрите приятели, които имаш и на които може да разчиташ, но пък прочетох на едно място следното "Не споделяй с добрия приятел това, което не искаш да знае врага". Днес цял следобед разглеждам много съществени неща, които наистина си заслужават. И съвсем случайно открих www.CrossroadBg.com. Но ми е приятно. Дано го поддържате защото си заслужава. Въпреки това, мисля, че всичко е въпрос на нагласа към това което ни се случва, защото винаги има и по-лошо.
да, разбира се, че сайта се поддържа, в него се добавят нови и интересни неща, отправени не за друг, ами за хората. :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » пон сеп 25, 2006 12:40

А дали някога сме били истински щастливи? Аз не мога да преценя за себе, но се страхувам че отговара може би е - не! Не можем да се залъгваме че само малките неща ни стигат да бъдем щастливи. Искам да ви питам - какво ви прави вас щастливи?

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » пон сеп 25, 2006 13:23

dream_live, не мога да кажа, че съм всестранно щастлив човек, но не ме мисли за негативен такъв. Прекалено реално гледам на живота, поне от известно време насам и това не ми харесва. Първо: разглоби ми се фантазията, която ме правеше весела; Второ: заключих сърцето си, което изобщо не е добре и е с изпепелени чувства и Третото, най-важното за мен - потънах в собствения си свят. Макар да не страня изобщо от хората, търся ги, приятно ми е да съм с тях, а човек се чувства някак си отегчен. Между впрочем бих ти отговорила следното: Щастието е навсякъде около нас, стига наистина да може човек да го усети. Когато загубиш нещо, не се знае какво друго може да намериш, защото може да е по-добро. Понякога липсата на съпричастност към живота на околните често намира оправдание в пренебрежителната оценка на техните качества. Не е задължително да си надменен, за да успееш. Но единствено вярното твърдение е това, че скуката е най-големия ни враг. И знаеш ли, първото което би ти помогнало да осмислиш щастието е това /казвам ти го с добро сърце/, да си смениш аватара с нещо по-благородно. Бръснарското ножче с кръв по него едва ли би ти помогнало да вдигнеш летвата. Просто го направи. Успех!!! :D
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Отговори