Интересувате ли се от политика?

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 3:27

anton написа: Но нали всяко нещо си има първи път....:)
но и последен Изображение
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед ное 27, 2005 21:28

Не дебне СЕМ обаче дебна аз 8) . Работата е такава, че аз нося отговорност за мненията, пък и нека не се престараваме с рекламите.
Какво ви е мнението за бг политиците. Днес гледах за националните катастрофи по една телевизия. Мислите ли, че и в момента случая е такъв?

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед ное 27, 2005 21:55

Разумен отговор, най-малкото да ги поставямое под общ знаменател. Хайде още една питанка и стига толкова за момента да се намесят и други в дебата. Смятате ли, че добре ни управляват? :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 1:20

anton написа:Би ли обяснила какво имаш предвид? :)
а, нищо.ти си умен МЪЖ. ще се сетиш :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон ное 28, 2005 1:22

Еее ако се биете айде pls не тук. Лични съобщения

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 1:26

Vassil написа:Еее ако се биете айде pls не тук. Лични съобщения
еее аз нямам шанс, все пак той е МЪЖ :D
Изображение
Изображение

lazo
Тишина
Регистриран: съб май 27, 2006 18:30

Re: Интересувате ли се от политика?

Мнение от lazo » съб май 27, 2006 18:54

anton написа:Четете ли вестници, гледате ли новини...изобщо, интеревува ли ви политиката в България и по света? Според вас нужно ли е младите хора да бъдат информирани по тези въпроси?
Информирам се ежедневно предимно от вестниците и по малко от телевизията ползвам и електронни медии. Правя го защото мисля че политиката направо се е впила в начина ни на живот няма как да я пренебрегнеш.
По въпроса дали младите хора „нужно ли е младите хора да бъдат информирани по тези въпроси?” съм твърдо убеден, че за съжаление да, защото както казах вече тя е част ежедневието ни.
Искам само да вметна че това че се информирам постоянно не значи че одобрявам действията на днешните политици, те изхабяват доверието на хората и бягат от същинските проблеми...

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » съб сеп 23, 2006 0:32

Не зная дали това което ще кажа се връзва с темата, но се интересувам от политика до толкова, с колко ще ми се увеличи заплатата например и дали ще мога да издаяна от заплата до аванс. :?:
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт окт 03, 2006 16:30

Напоследък отделно много ми се налагаше, покрай работата в медия и моето мнение, че просто регулярно се повтарят неща без особена промяна - само имена различни.

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » съб окт 21, 2006 19:32

като прочетох темата се сетих за един цитат който мисля че срещнах даже в този форум общо взето гласеше " Няма по голяма омраза от тази на невежия към знанието " , та същото е и с политиката когато не разбираме нещо или то не ни отговаря тогава резервното изречение не ме интересува ама не би трябвало да е така, не е нормално човек да не се интересува от политика особено след като тя е толкова тясно свързана с живота ни.
Съдбата обича смелите.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет дек 14, 2006 21:40

А интересува ли се тя от вас?

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » вт юни 19, 2007 22:37

Хммм, от политика не се интересувам от години. Обидена съм и. От времето на студентските стачки, когат сваляхме Младенов. Ние стачкувахме с хъс, с убеждения, с вяра, че можем да променим нещата... а накрая ни изкараха манипулирани овчички. Да изкарат чистата ми вяра манипулирана! Това за мен наистина беше обида. Затворих си очите и ушите от тогава за политиката.

Отговори