Разбираме ли хората до себе си?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » ср яну 09, 2008 14:52

Колкото и да се опитваме не ще успеем да влезем в положението на всеки. Как се казва и слънцето не може да ни огрее на всякъде

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср яну 09, 2008 15:25

Kalisto написа:Колкото и да се опитваме не ще успеем да влезем в положението на всеки. Как се казва и слънцето не може да ни огрее на всякъде
но е важно да се опитваме или? ти как процедираш, когато някой човек си се опитал/а да го разбереш и да се поставиш на негово място, но не става. какво правим тогава? караме се с него или?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта

Мнение от Kalisto » пон яну 14, 2008 13:04

ми не.
Просто поставям факти - реални и приемам неговата гледна точка и не се карам определено.
Все пак сме различни хора и имаме различни разбирания.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пон яну 14, 2008 21:34

Аз познавам хора дето "ни се водят ни се карат". С една дума хем искат нещо, хем пък ги е страх да си поемат риска. Та затуй ще кажа:
И да се разбирам с най-близките си хора пак, няма да ги разбера до край, а и те няма да ме разберат.
Дето се вика всеки си има гледна точки или призма, през която вижда нещата. Мисля, че е важно да сме толерантни към чуждото мнение, но не и да даваме на другите да ни се качват на главата. Мисля, че всеки сам трябва да решава с кого и как да се рабира. :D
PS Гадното в живота е, че ШЕФА винаги е прав дори и когато явно греши. :shock: :roll:

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта

Мнение от Kalisto » вт яну 15, 2008 10:09

Sirius написа:Аз познавам хора дето "ни се водят ни се карат". С една дума хем искат нещо, хем пък ги е страх да си поемат риска. Та затуй ще кажа:
И да се разбирам с най-близките си хора пак, няма да ги разбера до край, а и те няма да ме разберат.
Дето се вика всеки си има гледна точки или призма, през която вижда нещата. Мисля, че е важно да сме толерантни към чуждото мнение, но не и да даваме на другите да ни се качват на главата. Мисля, че всеки сам трябва да решава с кого и как да се рабира. :D
PS Гадното в живота е, че ШЕФА винаги е прав дори и когато явно греши. :shock: :roll:
особено за послеписа- ПОДЯВОЛИТЕ КОЛКО СИ ПРАВ!!!!!!!!!!!
Колкото и да осъзнават че грешат, шефовете никога няма да си го признаят (макар че има и изключения де)

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт яну 15, 2008 12:34

Sirius
PS Гадното в живота е, че ШЕФА винаги е прав дори и когато явно греши
Особено интересно е ако сам си си шеф хахаахах

Разбирането на хората започва от това да разберем сами себе си. Едва после можем да твърдим каквото и да било...

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта

Мнение от Kalisto » вт яну 15, 2008 15:14

понякога дори когато сис ам на себе си шеф е много трудно да признаеш, сам пред себе си своите грешки и на пук продължаваш твърдо вярвайки че това е верният път...........
(ама как го казах......)
:smt127

Отговори