Защо се връщаме назад, когато всичко приключи???

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ
Регистриран: ср окт 10, 2007 13:38

Защо се връщаме назад, когато всичко приключи???

Мнение от SnOoPy » ср окт 10, 2007 16:04

Случвало ли Ви се е да се разделите с някой и след известно време да почукате отново на неговата врата?

А защо сте го направили? Та нали уж всичко е свършило?!

Защо понякога сме толкоз безрасъдни?

Нима не знаем,че нещата никога няма да са същите!

:smt049 :smt063

:smt055 :smt055

:arrow: :smt057

P.S. Надявам се разбрахте идеята на емоцийките...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб окт 13, 2007 18:00

Имах приятелка, която страдаше от несподелена любов. Момчето дори се подиграваше с нея, но тя се връщаше всеки път с надеждата нещо да излезе, оправдаваше го. Сега като си спомня за нея бих й плеснала два шамара на времето :!:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » съб окт 13, 2007 18:50

Ами... връщаме се, защото надеждата умира последна. Обичаш и все се надяваш нещата да се променят. Защото да убиеш надеждата е много трудно. Понякога всичко свършва без да си искал да свършва. Тогава и сърцето и надеждата не приемат края... за това се връщаме.

Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ
Регистриран: ср окт 10, 2007 13:38

Мнение от SnOoPy » съб ное 03, 2007 10:25

Хайде...какво става???
На никой ли не му се случвало подобно нещо или поне да е бил свидетел на нещо такова?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб ное 03, 2007 19:06

предполагам, че ако единия човек е бил привързан към другия човек, мястото или тн, зависи от конкретния случай, той неизменно ще се връща пак и пак, не защото се кефи да страда, ами защото не може да проумее, че всичко е свършило, време е за промяна Има хора, за които едно нещо е целият им живот и смисъл и ако той се промени дори мъничко, те изпадат в криза и искат да го върнат
така си мисля аз
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пет ное 16, 2007 19:26

Връщате се, защото ви се ебе. На принципа там където е текло, пак ще тече.
И си викаш.... Ние преди яко се пляскахме... ся може пак.. я да ида да видя ше ми пусне ли.

Тия простотии за пред майките ви само!
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 16, 2007 22:40

BPAHA написа:Връщате се, защото ви се ебе. На принципа там където е текло, пак ще тече.
И си викаш.... Ние преди яко се пляскахме... ся може пак.. я да ида да видя ше ми пусне ли.

говори за конкретни хора, а не за всички жени
А ти ебеш курвите като се върнат, нали
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб ное 17, 2007 0:14

BPAHA написа:Връщате се, защото ви се ебе. На принципа там където е текло, пак ще тече.

Врана, а според теб защо и мъжете се връщат?
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб ное 17, 2007 14:10

Гледам за ви видя докъде ще стигнете, но с тези мнения към "простотии" заменава. Включвам и модераторката.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » съб ное 17, 2007 19:22

Мъже, жени ... сеено ве...
важно е ебането...
правениците да ме убият с камъни!
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 18, 2007 0:53

пише се праведник.
ми Васил, прати темата в простотии или най-добре в кошче. Поредната съсипана тема от някои хора...
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » нед ное 18, 2007 18:40

BPAHA написа:Мъже, жени ... сеено ве...
важно е ебането...
правениците да ме убият с камъни!
Абе вярно е че светът е оцелял щото се е е*^л, но не смятам че всичко се крие в това да "омачкаш чаршафите"....
Все пак най-добре оценяш нещо или някои когато ги няма а ти трябват! Специлано за Врана ще обясня: Толкова да ти се ебе че да се обадиш на някоя дето си разкарал!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » пон ное 19, 2007 10:47

Мога да отговоря защо не се връщам назад. Зависи как и по какви причини съм се разделила с човека. Когато имам вина, намирам начин да се извиня. Когато обаче съм разбрала, че е невъзможно да общуваме, защото сме различни, и липсва разбиране, раздялата е окончателна. Дори помежду ни да е имало сексуална тръпка и чувства. Защо да се връщам, когато никой не ме търси или не ме очаква. Това е натрапване и е обидно да настоявам за нови срещи. За никого животът не спира, затова избирам той да почука на моята врата. Ако това се случи, ще се замисля.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср дек 26, 2007 16:03

AAMOF и аз не се връщам в смисъл при хора с които съм се разделила окончателно.
Но си мисля, че хората, които го правят и се връщат всъщност не са били наясно със себе си, когато са сложили точката. Може би това е била маскирана като точка запетая и поради тази причнина в по-следващ момент са продължили. То вероятно се дължи на цялостната им нагласа - да бъдат добри с всички, да не обидят някого, да не си навлечат гнева на боговете или пък че все още желаят нещо. Не ги съдя, щото почти всичко човешко го приемам.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » нед яну 06, 2008 22:22

Връщаме се, защото със всяка истинска любов, оставяме част от себе си у любимия човек. Връщаме се, защото без тази част усещаме празнота. Връщаме се, когато търсим себе си, търсим път... понякога това се случва дори години след края...

Отговори