занимавате ли се с някакъв вид изкуство?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет сеп 22, 2006 19:26

simona аз мисля че стихотворението е много хубаво ,въздейстава ми по някакъв начин ,може би заради начина по който се чувствам в момента знам ли,харесва ми че няма перфектна рима ,това му е чарът :smt023 Давай все така,с нетърпение очаквам още нещо :D

П.С.Аз малко се бях загубила за известно време,та исках да се извиня, PC-то гръмна и за това.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
diaida
Новак
Регистриран: нед юли 15, 2007 14:51
Контакти:

Мнение от diaida » нед юли 15, 2007 17:25

Мисля, че изкуството в неговата насоченост вътре към нас самите и в "диалози със АЗ-ът" не е актуално към момента. Сега човекът не търси обясненията на нещата, не се лута в търсене на истината, тя е факт, а за това в миналото е изписано много. Новото в изкуството е прокарването на някаква идея посредством самото изкуство, та дори и изразяването на някакво категорично мнение по различни наболели теми на съвремието. Изкуството ни все повече има характерът на "лозунг", на демонстрация. Това е така, може би поради факта, че няма друг начин, освен посредством изкуството човек да изкаже мнението си и то да бъде взето предвид и чуто от онези, които трябва. ... И все пак, за да градиш нещо ново в изкуството трябва добре да познаваш старото, ако преследваш някакъв академизъм. Ако си новатор - можеш и да рискуваш без никакви познания, но за да успееш, трябва да си гении, а този талант вече го раздава БОГ и не се знае дали ти си избраникът.
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

Потребителски аватар
diaida
Новак
Регистриран: нед юли 15, 2007 14:51
Контакти:

Мнение от diaida » нед юли 15, 2007 17:26

май обърках мястото на темата, за което СОРИ!
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

вельо
Търсещ
Регистриран: ср окт 17, 2007 0:32
Контакти:

Мнение от вельо » пет окт 19, 2007 17:42

Аз се занимавам с рисуване и фотография .Поствам работите си на този сайт СПАМ СПАМ СПАМ А мойта лична страница е СПАМ СПАМ СПАМ .:Много хубав арт сайт е !!! Такаче ако някой иска може да се регне в него . Това е най големия сайт за арт в света !
Там може да слагате снимки и поеми и флаш анимацийки и картини колкото си щете ,пък ако платите месечна вноска ще ви се дадат и некакви си екстри ( ама аз не съм на платено такаче ..) :D
Редно е като творим да съобразяваме какво творим всех пак .Смятам че със добра кауза всяко творчество си струва !Който го има в рисуването да ходи там и да ме уочне и ще си комуникираме :)

Редактирано от Габчо - С П А М
:smt014 :smt144
^.^

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб окт 20, 2007 10:20

вельо написа:Аз се занимавам с рисуване и фотография .Поствам работите си на този сайт СПАМ СПАМ СПАМ А мойта лична страница е СПАМ СПАМ СПАМ .:Много хубав арт сайт е !!! Такаче ако някой иска може да се регне в него . Това е най големия сайт за арт в света !
Там може да слагате снимки и поеми и флаш анимацийки и картини колкото си щете ,пък ако платите месечна вноска ще ви се дадат и некакви си екстри ( ама аз не съм на платено такаче ..) :D
Редно е като творим да съобразяваме какво творим всех пак .Смятам че със добра кауза всяко творчество си струва !Който го има в рисуването да ходи там и да ме уочне и ще си комуникираме :)
ей! Това си е чист спам! Не знаеш ли, че е забранен! Аз мисля, че знаеш! Очудва ме защо го правиш след като знаеш!
А разделът Вашето Творчество е за стихотворения, рисунки, такива неща, а не за хвалби и спам на други сайтове! Следващия път направо ще изтрия мнението ти без предупреждение!
:smt144
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

вельо
Търсещ
Контакти:

Мнение от вельо » съб окт 20, 2007 13:47

Трий го съвсем спокойно !!! Съжалявам не съм искал да направа нещо лошо ..

Имам комп от Година !! Знам само следното -> Спамаджиите са хора които те намират в нета и ти прават мръсно (говорят глупусти по теб в интернет и прочие ), НО НЕ ЗНАЕХ ЧЕ СПАМА Е ТОВА ДА ПРЕПОРЪЧАШ НЯКОЙ САЙТ !!!!!!!!! Реших че вместо да поствам снимки и прочие тук (защото са файлове с голям размер ) направо ще ви дам линк да разгледате и снимките и сайта !! Съжалявам :(
^.^

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб окт 20, 2007 15:19

В подписите и в потребителските ви профили има място за адреси като и за това ще вземем мерки. Важното според мен и не толкова да показваме сайтовете си и какво сме писали другаде, а тук сами да изкажем мнението си. Сигурен съм, че има поне 5 човека тук със собствени сайтове, но не ги натрапват. Замисли се.

вельо
Търсещ
Контакти:

Мнение от вельо » съб окт 20, 2007 16:37

Съжалявам много .. Бе глупаво и неподходящо да поствам това тука ..
В арт средите бях свикнал да си раздаваме какви ли не сайтове и галерии за да ги разглеждаме и коментираме ... Но опраделено тук не му беше мястото .. Държах се глупаво и показвателно и себепохвално ... :(
^.^

Отговори