занимавате ли се с някакъв вид изкуство?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет дек 02, 2005 14:42

Willow написа:
reslickade написа:
Vassil написа: Имало ли е изкуство с което сте се занимавали в миналото, но сте спрели? Ако да какви обсоятелства са предизвикали това?
Като малък свирех на пияно. Това ще рече: от детска градина до 4ти клас. Спрях щото не исках да свиря на продукции (демек пред хора изобщо). Отидох в математическо училище, не знам от какви дяволи и оттогава не се чувствам в средата си, ако изобщо съществува такава.
Никога не е късно да бъдеш това ,което си могъл да бъдеш! :D
е, аз исках да отида в `кой е по-по-най`, но значи не е късно да се пробвам :D шегичка
амиии...има истина в думите ти
:wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет дек 02, 2005 21:44

Има хора успели да създадат икономически империи на стари години, да направят открития и т.н. За много неща никога не е късно...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 03, 2005 14:59

но не трябва да отлагаме за утрешния ден
когато може въобще да не го свършим :D
не, шегувам се
наистина не трябва да се отлага каквото и да е за следващ момент, защото става навик, навика начин и т.н.
За да постигнем нещо трябва постоянство най-вече. И желание за улеснение, но без постоянство не става
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон дек 05, 2005 14:45

Black^Dead^Empty^soul написа:но не трябва да отлагаме за утрешния ден
не, шегувам се
наистина не трябва да се отлага каквото и да е за следващ момент, защото става навик, навика начин и т.н.
За да постигнем нещо трябва постоянство най-вече. И желание за улеснение, но без постоянство не става
Аз нямах предвид да отлагаш начинанието за утре или за понататъшен период.Исках да кажа,че ако си направил грешката да ги оставиш 'начинанието' за утре и си го забравил никога(почти никога) не е късно да поправиш грешката си :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон дек 05, 2005 23:07

Willow написа:
Black^Dead^Empty^soul написа:но не трябва да отлагаме за утрешния ден
не, шегувам се
Аз нямах предвид да отлагаш начинанието за утре или за понататъшен период.Исках да кажа,че ако си направил грешката да ги оставиш 'начинанието' за утре и си го забравил никога(почти никога) не е късно да поправиш грешката си :D
хихихихехеее знам хих, просто исках да се избъзикам, даже не мисля, че е било отговор на някое мнение :} форума е сериозен, но обичам да пускам шегички отвреме навреме;]
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет дек 29, 2005 11:21

Променя ли ви се цветоусещането за света около вас когато практикувате това изкуство? Отслабва ли някакъв товар върху вас докато го практикувате?

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет дек 29, 2005 17:03

Ъм, сори че малко неадекватно се включвам в тая тема...
Като изкуство за себе си бих определил, че пиша текстове и пея(не много добре), преди се занимавах с рисуване, но нямам много време напоследък. Владея до някъде изкуството на меча :D. Като малък практикувах спортни танци, ама ги зарязах. Ся практикувам друг вид танц - мятане на коса на хубава музика :D .
Скоро смятам да се потопя в изкуството на китарата и басът.

Цветоусещането на света ми се променя когато пиша лирики, тогава светът го виждам по-мрачен,по-тайнствен,мистичен,магически. Същото е с рисуването, но там имам по-обширен мироглед - примерно рисувам някфи командоси в бъдещето как се сражават с някфа машина, или рисувам как рицар се бие с дракон...просто в тази част света е Шарен.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 29, 2005 17:49

Vassil написа:Променя ли ви се цветоусещането за света около вас когато практикувате това изкуство? Отслабва ли някакъв товар върху вас докато го практикувате?

оо да, влагам цялата си енергия и после се чувствам празна, толкова много взима от мен изкуството
Изображение
Изображение

Human_Paun4o
Търсещ
Регистриран: нед дек 11, 2005 23:15

Мнение от Human_Paun4o » чет дек 29, 2005 22:09

По 10 години за уроци по пиано и още толкова курсове по рисуване и архитектура :arrow:

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет дек 29, 2005 22:51

Black^Dead^Empty^soul написа:
Vassil написа:Променя ли ви се цветоусещането за света около вас когато практикувате това изкуство? Отслабва ли някакъв товар върху вас докато го практикувате?

оо да, влагам цялата си енергия и после се чувствам празна, толкова много взима от мен изкуството
При мен пък е точно обратното.Когато правя нещо, което ми харесва се чувствам отпочинала и заредена с нови сили :D :D :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед яну 01, 2006 19:16

Willow написа:
Black^Dead^Empty^soul написа:

При мен пък е точно обратното.Когато правя нещо, което ми харесва се чувствам отпочинала и заредена с нови сили :D :D :D
Е да, начина на концентрация на енергия е различна, но така или иначе е нещо приятно :wink:
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср яну 04, 2006 1:05

Мен веднъж ме изпразва, друг път ме изпълва.
Един път ме кара да надникна в подсъзнанието, друг да усетя нещо извън мен.
Има пъти когато ме успокоява, друг когато ме кара да се сте стегна и да използвам докрай момента.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

..............

Мнение от dream_live » пет яну 20, 2006 23:45

Мен изкуството ме изпраща в друго измерение, а наи-хубавото че ме откъсва от реалността.По-скоро ме изпълва.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: ..............

Мнение от Gab4o » съб яну 21, 2006 12:47

dream_live написа:Мен изкуството ме изпраща в друго измерение, а наи-хубавото че ме откъсва от реалността.По-скоро ме изпълва.
а с какво изкуство се занимаваш или ти се отдава?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

...............

Мнение от dream_live » нед яну 22, 2006 21:10

Опитвам се да рисувам, а до колко успявам е друг въпрос.

Отговори