занимавате ли се с някакъв вид изкуство?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 0:25

Понякога е по-лесно да споделяш чувствата си с предмети защотото те винаги те изслушват и никога не ти се пресмиват,а и за мен цветята и нещата с които си говоря понякога (малко шантао звучи)са повече от вещи и предмети,те са живи и са мои приятели :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 15:23

тъй като съвсем се отклонихме от темата, но не е фатално, понеже май се поизчерпа тъй или иначе..ще ви попитам..а говорите ли си сами ? :D 8)
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт ное 29, 2005 20:08

А ти какво разбираш под сами?:) Аз обикновено усещам поне 3 различни личности в себе си. Коренно различни, да подчертая. И да, общуваме си с тях. не мисля, че има нещо лошо.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср ное 30, 2005 1:03

Ами намен ми се е случвало два или три пъти да си говоря ама то беше малко като мислене на глас.А иначе разговор със себе си не ми се е случвало да водя на глас,поне не съм се уетила ако съм го правила.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср ное 30, 2005 1:14

на мен ми се случва да си говоря сама :D а и като уча обичам да се разхождам напред - назад и да се правя, че преподавам урока и тогава най-добре го научавам :)
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср ное 30, 2005 2:35

О..това с ученето и аз го правя...Ама ако вземем и да изпитваме някой тогава докато "преподаваме" става сериозно...хаха :lol:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср ное 30, 2005 23:39

Подвъпрос Имало ли е изкуство с което сте се занимавали в миналото, но сте спрели? Ако да какви обсоятелства са предизвикали това?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 01, 2005 1:59

Vassil написа:Подвъпрос Имало ли е изкуство с което сте се занимавали в миналото, но сте спрели? Ако да какви обсоятелства са предизвикали това?
амиии гледам да поддържам искрата на таланта :D жива. може би съм занемарила рисуването..не знам защо..
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » чет дек 01, 2005 11:44

Ами при мен се получи нещо като спиране за няколко години и след това осъзнах,че щом ми доставя удоволствие няма защо да спирам независими какво ми казват другите.Става въпрос за писането на стихове...първи втори и клас имах разбрана учителка и тя ми уреждаше някоя друга минутка по радиото(Звучи смешно ама за втори клас тея неща дето ги писах бяха на ниво) ама после станаха едни проблеми и писах само за смърт и умиране и отрицателни неща и реших да спра,като си мисля,че като престана да изразявам чувствата си по този начин всичко ще дъде perfect и лошото от самосебеси ще изчезне,да ама не беше така и затова след няколко години пак започнах...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 01, 2005 16:55

Willow написа:Ами при мен се получи нещо като спиране за няколко години и след това осъзнах,че щом ми доставя удоволствие няма защо да спирам независими какво ми казват другите.Става въпрос за писането на стихове...първи втори и клас имах разбрана учителка и тя ми уреждаше някоя друга минутка по радиото(Звучи смешно ама за втори клас тея неща дето ги писах бяха на ниво) ама после станаха едни проблеми и писах само за смърт и умиране и отрицателни неща и реших да спра,като си мисля,че като престана да изразявам чувствата си по този начин всичко ще дъде perfect и лошото от самосебеси ще изчезне,да ама не беше така и затова след няколко години пак започнах...
Какво ще кажеш да побликуваш някоя творба за `свърт и умиране`.Би ми било интересно от много гледни точки. Може да го побликуваш направо в `Промяната` ;]
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » чет дек 01, 2005 19:51

Vassil написа: Имало ли е изкуство с което сте се занимавали в миналото, но сте спрели? Ако да какви обсоятелства са предизвикали това?
Като малък свирех на пияно. Това ще рече: от детска градина до 4ти клас. Спрях щото не исках да свиря на продукции (демек пред хора изобщо). Отидох в математическо училище, не знам от какви дяволи и оттогава не се чувствам в средата си, ако изобщо съществува такава.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет дек 02, 2005 14:14

Black^Dead^Empty^soul написа:
Willow написа:Ами при мен се получи нещо като спиране за няколко години и след това осъзнах,че щом ми доставя удоволствие няма защо да спирам независими какво ми казват другите.Става въпрос за писането на стихове...първи втори и клас имах разбрана учителка и тя ми уреждаше някоя друга минутка по радиото(Звучи смешно ама за втори клас тея неща дето ги писах бяха на ниво) ама после станаха едни проблеми и писах само за смърт и умиране и отрицателни неща и реших да спра,като си мисля,че като престана да изразявам чувствата си по този начин всичко ще дъде perfect и лошото от самосебеси ще изчезне,да ама не беше така и затова след няколко години пак започнах...
Какво ще кажеш да побликуваш някоя творба за `свърт и умиране`.Би ми било интересно от много гледни точки. Може да го побликуваш направо в `Промяната` ;]

Срам ме е :oops: Пък и тея работи съм ги писала втори клас.не мисля че са на нивото на сайта като цяло

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет дек 02, 2005 14:16

Willow написа:
Black^Dead^Empty^soul написа:

Срам ме е :oops: Пък и тея работи съм ги писала втори клас.не мисля че са на нивото на сайта като цяло
ее откога си търся основание да ти сложа бан, а ти... :lol:
нем...какво като са от втори клас :wink: ще се позабавляваме ако не друго. а и мисля, че ще е интересно да се видят мислите на дете втори клас :wink:
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет дек 02, 2005 14:36

Да не превръщаме темата в чат :D

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет дек 02, 2005 14:38

reslickade написа:
Vassil написа: Имало ли е изкуство с което сте се занимавали в миналото, но сте спрели? Ако да какви обсоятелства са предизвикали това?
Като малък свирех на пияно. Това ще рече: от детска градина до 4ти клас. Спрях щото не исках да свиря на продукции (демек пред хора изобщо). Отидох в математическо училище, не знам от какви дяволи и оттогава не се чувствам в средата си, ако изобщо съществува такава.
Никога не е късно да бъдеш това ,което си могъл да бъдеш! :D

Отговори