занимавате ли се с някакъв вид изкуство?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

занимавате ли се с някакъв вид изкуство?

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 19:32

Обичате ли да творите по някакъв начин? Това доставя ли ви удовлетворение? Някой одобря това което правите?
моля професионалистите да не засрамват останалите ...

Tyler
Тишина
Регистриран: пет ное 25, 2005 19:42

Да!

Мнение от Tyler » пет ное 25, 2005 19:50

I want you to hit me as hard as you can

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 19:51

съжалявам, с бойно изкуство не се занимавам

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 20:38

с изкуството на любовта :D
с пеене, с музика, танци..рисувам, пиша стихове..изслушвам хората и се опитвам да им помогна, а и това си е изкуство
:o
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 22:07

изкуството е overrated. този свят се нуждае от инженери, които да го създадат. :) Леонардо е имал такава нагласа за света.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 23:33

test написа:изкуството е overrated. този свят се нуждае от инженери, които да го създадат. :) Леонардо е имал такава нагласа за света.
интересна гледна точка
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: Да!

Мнение от Gab4o » съб ное 26, 2005 0:07

Tyler написа:I want you to hit me as hard as you can
Fight club :D
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб ное 26, 2005 2:43

Стихове, сайтове и разни други творения. Носи ми на мен лично удовлетворение. Случвало се е да не ми дава мира докато не го изкажа по един или друг начин-това е отдавна споменавано и от много велики творци като интересен момент. Добра тема reslickade.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 14:54

Ами аз много обичам да биша стихове и разкази за чувствата си и въобще за всичко около мен,обичам и да пея,въпреки че нямам глас на певица.Когато пея сякаш забравям за всичко около мен и се потапям в друг свят.Много обичам и да аранжирам,голямо удоволствие ми доставя като излизам от нас да видя градинката в която съм си садила цветя.И понякога дори споделям с тези цветя сякаш са ми дечица. :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » съб ное 26, 2005 20:46

Аз...леле, как го мразя това първо лице единствено число...както и да е, обичам да драскам разни неща. просто иначе имам чувството, че ще експлоадирам...някои казват, че нещата са добри. Аз ги имам за чалга-текстове. Обичам да рисувам. Не мога добре, но и това ме отпуска...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед ное 27, 2005 21:11

А забравих освен всичкото Айкидо да добавя нали повдигнахте темата и за бойните. Харесва ми и като философия.
Отприщва ли нещо във вас изкуството което практикувате? Допринася ли за вашето развитие според вас?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 12:46

Vassil написа:А забравих освен всичкото Айкидо да добавя нали повдигнахте темата и за бойните. Харесва ми и като философия.
Отприщва ли нещо във вас изкуството което практикувате? Допринася ли за вашето развитие според вас?
ако говорим за бойни изкуства аз съм тренирала карате :D но след 65тото пребиване разбрах, че не е моя спорт :D
Vassil, смятам, че изкуството, което аз практикувам ми помага - да. Както споменах по-горе талантът ми е да пея, танцувам, рисувам, пиша...поне това ме влече, вече другите преценяват дали наистина е талант :D помага ми, защото без музика не мога, а и когато пея се освобождавам от много отрицателни емоции или пък точно обратното - зависи какво искам да постигна. Но със сигурност изразходвам доста енергия, защото дори след една песен, изпята от сърце, в която влагам всичко, се чувствам уморена (но приятно).С танците е по-същия начин. Те ми помагат, в повечето случаи ме разтоварват душевно и често ми повишават настроението. В рисунките си влагам душа (нищо не се получава ако не вложиш душа, за каквото и да е :D) и пак се освобождава енергия. Чрез стиховете или каквито и да било писания изливам мъката си най-вече. Просто меланхоличните стихове преобладават. Повече ме бива да пиша такива.
Виж вече, за изкуството на любовта (което не се учи, а ти идва отвътре)...това е нещо, което ме кара да забравям къде се намирам, какво правя..когато искам да направя щастлив човека до мен, тогава и аз съм щастлива и давам цялата си положителна енергия до последната капчица. Това най-много ми помага и ме кара да се чувствам добре..
надявам се да не съм пропуснала нещо съществено, въпреки че нещата са описани така накратко.
като заключение мога да кажа - `All You Need is Love`
Изображение
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон ное 28, 2005 14:30

Ами аз мисля,че тези неща,които изброих(пеене,писане и страста ми към аранжирането и цветята)ми помагат да се чувствам по-пълноценна,създават някаво приятно чувство,че съм направила нещо,което е дори малко карасиво.Те ми помагат да се отърва понякога от някоя мъка или неприятно чувство или просто ме карат да чувствам невероятен душевен мир.
Е,понякога ставам обект на подигравки като си говоря с цветята,ама дори и не ми пука :D даже понакога ми е забавно да гледам реакциите на хората(най-вече на майка)
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 14:50

Willow написа:Ами аз мисля,че тези неща,които изброих(пеене,писане и страста ми към аранжирането и цветята)ми помагат да се чувствам по-пълноценна,създават някаво приятно чувство,че съм направила нещо,което е дори малко карасиво.Те ми помагат да се отърва понякога от някоя мъка или неприятно чувство или просто ме карат да чувствам невероятен душевен мир.
Е,понякога ставам обект на подигравки като си говоря с цветята,ама дори и не ми пука :D даже понакога ми е забавно да гледам реакциите на хората(най-вече на майка)
ааа, това че говориш с цветята - страхотно е! аз така съм си говорила с дървета, предмети :D може и да сме изкукали, но няма лошо в това :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон ное 28, 2005 16:31

Изкукали са тия, дето не говорят с тях...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори