Как се влюбихте?

Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Как се влюбихте?

Мнение от Gab4o » пет сеп 21, 2007 19:37

Здравейте ФоРуМцИ,
който от вас има смелост :D нека разкаже денят когато се е влюбил, когато е срещнал човека на живота си, как е станало, как е усетил любовта..и такива неща :D
това е за по-романтичните тема :D :smt060
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » съб сеп 22, 2007 14:50

Добре де, аз ли съм най-романтичната, че да съм първа :D

Със съпруга ми се запознахме така:
Първи учебен ден в института. Моя светлост се пише активист и взима от канцеларията студентските книжки на цялата група и започва запознаване и раздаване.
Седми учебен ден в института. в мен е останала само една книжка - собственикът го няма никакъв. а пък на снимката едно сладко момче... да ти вземе акъла. Идва при мен някакъв тип, косата му колкото брадата или обратното - около 5мм. Изтъркани дънки, натъпкани в боти (ама е октомври все още), раздърпан пуловер, от който покрай врата му стърчат гъсти косми. И ми казва "Дай ми книжката, била у теб" Аз мигам, мигам, и казвам " Имам една книжка, ама не е твоята", показвам му я и той казва, че е същия човек. Призля ми. Вечерта направи купон в квартирата на сестра си, че да опознае групата, защото бил закъснял. И така мина един месец без да го погледна, докато сестра ми един ден изръси "Я, че той Ивчо бил много хубаво момче!" Премигнах, премигнах, па го загледах. Ааа, ама той наистина бил готин. Като му пораснала косата, като се избръснал... като му пристигнал кашонът с дрехите (ония били на приятеля на сестра му, че от казармата дошъл директно в София с един кат дрехи) ... пък и в групата се вписваше като весел и отзивчив... я да го позагледам аз малко... Че като се влюбих... отърване няма :D

^Loki^
Търсещ
Регистриран: чет мар 24, 2005 21:18

Мнение от ^Loki^ » пон окт 08, 2007 16:02

Ами... изтъркана история, но и хубава: запознахме се в интернет, понеже едно момиче което "свалях", така да се каже, се чудеше как да се отърве от мен, и ме запозна с една нейна приятелка - да си чатя с нея понеже била по-голям дървен философ и от мен... И така - запознахме се, около месец и половина водихме всякакви разговори, упорито не си пращахме снимка да се видим и т.н. - никой и не мислеше да "сваля" другия, най-малкото не и по този изтъркан начин. (е, тя ме беше виждала, понеже аз имах снимки качени някъде в нет-а, и момичето което ни запизна ги знаеше...). Междувременно се бяхме сприятелили с това същото момиче (което ни запозна), и тя реши "да ни уреди среща"...
Уреди я. Така я уреди че аз чаках 1 час на студа, насред снега, и накрая се оказа че само аз съм знаел за срещата (упс, грешка... просто е забравила да и каже...)...
Но после, след 1-2 седмици имаше втори опит. Тогава вече се срещнахме успешно - срещата продължи 4-5 часа... Големи разговори голямо нещо...
И така започна всичко... Вече две години и половина. :) Нито много, нито малко. Но добре прекарано време.

Май го разказах много сложно, но те тези неща винаги само на пръв поглед са прости... :)

Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ
Регистриран: ср окт 10, 2007 13:38

Мнение от SnOoPy » ср окт 10, 2007 14:21

Моята история е мъничко странна...
На 02.09.2005 година решихме със съквартирантката ми да идем до нейния роден град при майка й. Преди да тръгнем за гарата четох хороскопа си в списание "Блясък" ми пишеше,че ще срещна любовта на живота си на най-необичайно място: на спирката, гарата, в градски транспорт и пр.
През целия път до гарата се оглеждах за "любовта на живота си", но нямаше такава :)
Стигнахме до гарата и седнахме да пием по кафе, когато изведнъж тя помаха на някой, погледнах натам и видях три момчета, едно от които беше с камофлаж (военен).Направо очите ми паднаха като го видях.Те дойдоха при нас и се залафихме...после пътувахме заедно...после се видяхме случайно на купон същата вечер...на следващата пак случайно се засякохме...и така на 01.10.2005 (ден преди да направим месец) си казахме че се обичаме и това продължава до днес...
НАИСТИНА МНОГО МНОГО МНОГО ГО ОБИЧАМ!!!

Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ

Мнение от SnOoPy » ср окт 10, 2007 15:02

А ти, Габчо, защо не ни споделиш как се блюби...:):):)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет окт 11, 2007 0:23

SnOoPy написа:А ти, Габчо, защо не ни споделиш как се блюби...:):):)
хехе...аз чакам накрая, първо да прочета на всички :P :twisted: :twisted: :twisted:
ами истината е, че такива неща са ужасно лични за споделяне пред всички хора, макар историята да е меко казано прекрасна..ще си помисля дали да споделя нещо толкова лично тук. А и не е само мое решение, това засяга двама :D :smt060
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

^Loki^
Търсещ
Регистриран: чет мар 24, 2005 21:18

Мнение от ^Loki^ » пет окт 12, 2007 17:40

@SnOoPy
...четох хороскопа си в списание "Блясък"...
Не че нещо, ама... това е направо класическо...

Мир ;)

А ти Gab4o, защо не споделиш? След като пускаш такава тема и очакваш хората да отговорят ще е честно и ти да споделиш...
Даже, колкото по-лично, толкова по-интересно (особено щом историята е хубава) ;)

А по принцип и темата е хубава, така че няма нищо лошо :)

Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ

Мнение от SnOoPy » съб окт 13, 2007 1:25

Не че нещо, ама... това е направо класическо...
И на мен ми се стори странно, но е факт. Може просто да е съвпадение, но аз държах да го вмъкна. :)

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб окт 13, 2007 11:51

Запознахме се в IRC, чатихме близо месец - общи приказки.... После видяхме за да взема назаем диск със софтуер и малко специализирана литература, после си купувах ново РС, заедно го избирахме, после пак по IRC (тогава аз живеех във Варна а тя в Бургас) коментирахме качествата но новата ми придобивка, постепенно разговорите ни взеха да стават по-лични, аз все по често ходех до Бургас...... Но не стана лесно...... наложи се да я ухажвам близо 2 години.... Вече 4 години сме заедно
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон сеп 01, 2008 9:33

срамежливковци, айде де, искам клюка, бързо :D
хехе, шегувам се. Споделете дее, интересно е и романтично (освен ако не сте се напоркали като прасе и не сте се забили в дискотека примерно :smt017 )

pavkata94
Тишина
Регистриран: чет фев 04, 2010 22:35

Мнение от pavkata94 » пет фев 05, 2010 0:00

Моята история е доста странна.Значи отначало с момичето ми едва се познавахме(тогава си имах друго гадже).Скъсахме със старото и аз глупака да зема да и кажа,че съм си намерил нова(демек да ме ревнува).Показвах снимки ,показвах с мисълта,че тя няма да разбере за какво става въпрос.Ето че Микито (сегашната) и Веселинка (бившата) се запознали в импулса.Веселина веднага я познала от снимките,които пращах,когато я представях за мое гадже.Казала и,и Микито останала кат гръмната(пък тя ми беше съученичка).На следващия ден тя ме викна настрани от другите и ми вика : Кой ти дава право да ме представяш за тове гадже? ... аз като застрелян.Мълчахме известно време,мълчахме и накрая аз викам : Извинявай .. знам,че съм идиот удряй колкото искаш.Виждам я как ми се хили и се чудя ко става?!Изведнъж тя тръгна да се приближава .. после и аз неосъзнавайки,че гаджето и е на 10 метра разтояние от нас.Целунах я.Така тя скъса с нейния и тръгна с мен.Обичам я с цялото си сърце,душа и другите глупости там :D
xax .. FuckU I'm fam0us ;]

Отговори