Уморих се от,нагледах се на

Пътя се раздели за добро или лошо... Ти по кой пое?
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: AZ!!!

Мнение от Gab4o » чет яну 24, 2008 1:54

Sirius написа:
galina88 написа:Аз се уморих най вече от себе си!
Мисля, че ти трябва една малка доза оптимизъм. Не можеш да си толкова уморена, че чак да не си помагаш по мъничко та да ти мине умората. :D
Погледни на нещата и от друга по-положителна страна. 8)
sirius
не винаги хората могат да си помогнат и да погледнат положително само от едното пожелание и съвет...
галина така го чувства и аз се надявам да дойде отново и да сподели по-подробно своите чувства, за да мога да я разбера по-добре и да поговоря и аз с нея.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет яну 24, 2008 9:48

galina88

Аз се уморих най вече от себе си!Често се питам що за човек съм,само критикувам се често!Но като че ли нямам вярата в себе си да се променя,явно ме е страх от възможността да се справям с живота!Имам мечти,зная какво искам,но незнам как да ги постигна!Напоследък мисля върху това и осъзнавам че съм посредствена,неспособна да се преборя с инерцията в живота си!И се мразя за това!Нямам смелоста да променя обстоятелствата и живота си ,а го желая!Живея в малък град-тук има доста ограничени хора!Осъзнавам че в техния живот няма истина!Истината ,която аз търся в този голям и необхватен свят!

galina88

Светът от нас провокира, но само от нас зависи докъде ще скачат мислите и мечтите ни. Било в голям било и в малък град. Ако човек иска ще се бори, ако не иска няма. Бори се за мечтите си.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пет яну 25, 2008 0:44

Не искам да анализирам никого, всеки сам решава в много от случаите как да постъпва. За дадената ситуация (написаното от galina88) бих искала да отбележа само, че има моменти, когато на човек му е нужна много малка подкрепа, когато се чувства или изгубен или пък несигурен. :D
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » пет яну 25, 2008 18:10

Аз пък се уморих от пълната неорганизираност и бездействие на държавата.
Уморих се от това да гледам как когато хората поостареят и вече са нетрудоспособни държавата да им се подиграва и отритва>
Уморих се с младите да се държат като пълни отрепки....
И прочие...................

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » съб яну 26, 2008 9:27

Kalisto това е болна тема. и все пак никкога не съм одобрявала слагането на общи знаменатели... Да, има и такива, но... не всички са така:) Държавата ще се оправи. Ама и на нея и трябва вяра. Младите са си млади, всяко поколение е трудно разбрано от предходните.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб яну 26, 2008 11:07

Kalisto написа:Аз пък се уморих от пълната неорганизираност и бездействие на държавата.
Уморих се от това да гледам как когато хората поостареят и вече са нетрудоспособни държавата да им се подиграва и отритва>
Уморих се с младите да се държат като пълни отрепки....
И прочие...................
Отношението на държавата към хората е пряко свързано с отношението на хората към държавата! Проф. Брадистилов навремето е казал: "На такива овце - такива касапи!" Аз ще добавя: всяко магаре си е заслужило камшиците и всеки народ - политиците! Какво искаме от държавата? Плащаме ли си данъците? А социалните осигуровки? Гласуваме ли? Като гласуваме знаем ли за кои или за какво? Мрънкаме че е скъпо ама купуваме, нямали сме пари - кръчмите пълни, по улиците все по нови коли от къде пари за тях?
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пон яну 28, 2008 23:44

hotblooded казаното от теб си е абсолютна истина, но това значи ли, че трябва да се примирим и да чакаме от само себе си нещата да си дойдат на местата? Уморихме ли се от това да казваме колко сме прави и в същото време да си оставаме до там, до казването? :smt102

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт яну 29, 2008 1:01

Вече са ми направо жалки тия дето строят кооперации. В комплекса, в който живея преди 4 години имаше 2-3 кооперации, всичко останало къщи и панелки. Сега има 2-3 къщи :> Нагледах са на прах, мръсотия, цигани, грозотия. На..сега и пред нас строят, ше ми отиде хубавия изглед към вечността :)

Еми нагледах се на строежи. Не че имам нещо против да гледам гларусите по покривите. Даже понякога ме забавляват с простотата си. Ама на, общината ни е много умна. Бургас не расте като територия, той се сгъстява. Даже ми става гнус като си помисля какво ще е след няколко години.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср яну 30, 2008 19:26

Gorski, добре че социализъма и комунизъма рухнаха иначе щеше да е по застроено от сега и то само с еднотипни панелки и тук там някое ЕПК! Едно време Бургас е бил замислян за 350 000 жители като 140 да са в Меден Курник, сега курника е 70-80 000 сам смятай!! И нямаше да са само мангали а и примеси като кубинци и виетнамци, колегата ми се се сблъсквал със сгради строени от последните два животински вида и от това което ми каза мнението за мангалстрои се вдигна доста!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср яну 30, 2008 20:14

Писна ми от това, че нито в България нито в чужбина мога да намеря доставчик на хостинг на който да се опра смело и да е нормални пари.
Писна ми от това, че в Плевен няма един доставчик който да осигури за радиото ни интернет връзка (гарантирана) на големи скорости освен винаги един (от месец не сме на него защото този който го подържаше отиде на друг на който ще се местим).
Писна ми да гледам озъбени хора по транспортите които използвам.
Писна ми от това да си задавам въпроса дали има файда да се правят неща за без пари.( Не знам намек ли е не е ли намек за това което става в сайта.)

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пет фев 01, 2008 22:54

Vassil написа: Писна ми от това да си задавам въпроса дали има файда да се правят неща за без пари.( Не знам намек ли е не е ли намек за това което става в сайта.)
Ако сайта го има след десет години пак ще се питаш за това. Не те плаша, просто ти си задаваш риторичен въпрос и знаеш, че отговора е ДА. :D
Мен ми писна да гледам как всеки се стиска и не ще да направи нищо повече от това за което му се плаща. Ами да всичко си има цена и пазарна цена.

Потребителски аватар
Sarpuhi
Търсещ
Регистриран: ср яну 16, 2008 18:58

Мнение от Sarpuhi » чет мар 13, 2008 22:48

Аз се нагледах на индивиди, които дори и природно да са интелигентни, не се развиват изобщо умствено и разсъждават както аз в началното училище.Хора, които са с много бедна обща култура и с нежелание тя да се обогатява!Хора, които пишат полуграмотно и са прочели 10 книги в живота си.В речта си се изразяват като малки деца, а са вече възрастни!И същите тези са способни да завършат с отличие стига учителят да се прави на разсеян, когато преписват!
Happiness is the skill to use your imagination properly!

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » чет мар 27, 2008 16:32

Писна ми от това, че няма правила!
Писна ми от безотговорност и бездушие, от това, че всеки чака нещата да се оправят от самосебе си!
От това, че сме свикнали с мръсотията, грозотата и лъжата!
Непростимо е да оставяме хубавите идеи да умрат и да се "покриваме", когато трябва да направим нещо за другия.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » съб май 30, 2009 16:20

Уморих се от истерични журналисти, които разбират от всичко и задават тъпи въпроси на които очакват да получат тъпи отговори, а ако отговорите не са в посоката към която се стемят, прекъсват отговарящия.
Уморих се от цитати извадени от контекста с едничката цел да бъдем манипулирани.
Нагледах се на разкопани пътища, на смачкани кошчета за боклук, на налонови торбички висящи от дърветата, на предизборни реклами, на нови строежи на мястото на градинки и детски площадки, на мутри и корумпирани държавни служители.

Потребителски аватар
Chaoscore
Търсещ
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:15
Контакти:

Мнение от Chaoscore » пон юни 08, 2009 0:09

От нищо не съм се уморил, до 40 годишен съм безсмъртен :lol: Смятам че е излишно да се натоварвама с мисли от сорта на: "колко се уморих от плиткоумни, друсащи се, алкохолизирани дечица" или "нагледах се на човешка глупост". Всяко едно нещо което ни изнервя ще си го има и колкото и да се оплакваме няма да променим нищо. Така е за абсолютно всеки един проблем. Според мен е по-добре да действаме, пък ако има време може и да подосаждаме на главата на някой.
We all feed on tragedy, It's like blood to a vampire...

Отговори