Уморих се от,нагледах се на

Пътя се раздели за добро или лошо... Ти по кой пое?
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Уморих се от,нагледах се на

Мнение от Gab4o » ср сеп 19, 2007 16:47

пишете от какво сте уморили, на какво сте се нагледали, от какво за пореден път сте се разочаровали
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет сеп 20, 2007 8:53

Аз се уморих от уморени и разочаровани от живота хора. От хора сиви, в които не виждам никаква живинка, никаква искрица - оставят течението да ги води, където ще, за да може те да се оплакват от тежката си съдба. А, и още нещо - уморих се от бюрокрацията в СУ. Гадовете му, трети ден вече се занимавам с тях, а те не искат да ме пуснат да си ходя:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет сеп 20, 2007 13:41

Млад съм да се умарям. Но за наглеждане...определено се нагледах на човешка простотия :) Не визирам моята :D аз поне си правя глупостите в една урбанизирана индустрия. Ама тия корупции, тия фалшиви оправляващи с фалшиви обещания...нагледах се, но за жалост ще ги гледам още дълго време. Същото мога да кажа с унищожението на околната среда. Може да се каже че не съм се нагледал, ами наблюдавам...виждам до къде стига глупостта на човечеството. Мдъ и аз съм част от него, но няма де да бягам. Ще нося това проклятие до края на дните си, когато вече ще съм уморен.
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср окт 03, 2007 22:56

Уморих се да наблюдавам човешката посредственост, от примирението с живота и превръщането им в сиви хора със сиви проблеми и залъгващи решения. Това е едното от нещата.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет окт 04, 2007 18:47

Отвратих се вече от хора, за които всичко са парите. Първо липсата им а след това предостатъка им.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » чет окт 04, 2007 22:56

Аз имам чувството че или аз не съм нормален или 99% от населението е затъпяло
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Eternal Dreamer
Яко в играта
Регистриран: ср окт 03, 2007 13:29

Мнение от Eternal Dreamer » пет окт 05, 2007 20:51

Уморих се от неразбрани чувства. И от останалите, и от мен.
И препълнена със лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя как топи се като синя свещ нощта.
За да видя сън от лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя невидени досега неща.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон окт 15, 2007 21:44

Eternal Dreamer написа:Уморих се от неразбрани чувства. И от останалите, и от мен.
ами ако ти не разбираш чувствата си, как другите ще ги разберат? Или съм схванала изказването ти погрешно? Казваш, че сама не разбираш чувствата си и тогава следва по всяка вероятност и другите да не те разбират или да тълкуваш тяхното разбиране погрешно
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Eternal Dreamer
Яко в играта
Регистриран: ср окт 03, 2007 13:29

Мнение от Eternal Dreamer » пон окт 15, 2007 21:53

Мхм, правилно си ме разбрала. Аз не успявам да ги разбера, затова и никой около мен не ги схваща. А очакват от мен да разбера чувства, чиито собственици дори не могат да ги почувстват. Сега доизчиствам и подреждам. (:

Уморих се да ходя на онова място в Морската градина, обезсмисли се вече.
И препълнена със лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя как топи се като синя свещ нощта.
За да видя сън от лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя невидени досега неща.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб окт 20, 2007 11:19

Уморих се да гледам възрастни бедни хора, които броят стотинки за хляб и се движат трудно, а няма кой да им помогне и такива неща..уморих се, защото всеки път като го забележа, а това е често, толкова се натъжавам, че ми иде да пукна! Много много тъжно..и това че никой не уважава дядовците и бабите вече, никой не се спира на улицата да им помогне. Аз като видя възрастна жена с торби й помагам до тях, уча и брат ми така, но кой още го прави кажете? Никой не ги уважава, не говори с тях, понеже миришели на мърша - да и това съм го чувала. Били също така напаст по трамваите и не знам още какви глупости! Едно време е имало страхотно уважение към старите хора, а сега постоянно търпят унижения, незачитане и подигравки и какво ли не от младите, които всъщност са истинския проблем. Едно поколение на ку**и и нещастници предимно. и така стигаме и до другото, на което съм се нагледала На долнопробни ку*ви, каквито станаха всички момичета, а мъжете станаха метросексуални WTF ? Абе отказвам се да говоря...
Изображение
Изображение

tinkata
Търсещ
Регистриран: пет окт 19, 2007 10:45
Контакти:

Мнение от tinkata » съб окт 20, 2007 20:31

Уморих се от себе си, нагледах се на простотията си.
You think you are safe but you are wrong - we are falling off the edge of the world!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт дек 25, 2007 16:50

Уморих се от хора които оплакват съдбата си, а нищо не правят за да я променят освен да псуват по-успелите.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср дек 26, 2007 23:49

Уморих се от телевизии дето в новините само негативни новини показват и от време на време пускат по някоя идея за милосърдие. От лицемерието на ежедневието се уморих. И се нагледах на снобизъм и на подтиснати хора. И се нагледах на кофти шофьори и на катастрофи по пътищата.
Какво ще спечели някой който ще пристигне с минута по рано там за където се е запътил, а може и да не пристигне, като кара като ахмак, че и други хора убива. :( :( :( :(
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

galina88
Тишина
Регистриран: ср яну 23, 2008 15:09

AZ!!!

Мнение от galina88 » ср яну 23, 2008 15:16

Аз се уморих най вече от себе си!Често се питам що за човек съм,само критикувам се често!Но като че ли нямам вярата в себе си да се променя,явно ме е страх от възможността да се справям с живота!Имам мечти,зная какво искам,но незнам как да ги постигна!Напоследък мисля върху това и осъзнавам че съм посредствена,неспособна да се преборя с инерцията в живота си!И се мразя за това!Нямам смелоста да променя обстоятелствата и живота си ,а го желая!Живея в малък град-тук има доста ограничени хора!Осъзнавам че в техния живот няма истина!Истината ,която аз търся в този голям и необхватен свят!
Този,който пълзи не бива да се сърди, когато го стъпчат!!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Re: AZ!!!

Мнение от Sirius » чет яну 24, 2008 0:00

galina88 написа:Аз се уморих най вече от себе си!
Мисля, че ти трябва една малка доза оптимизъм. Не можеш да си толкова уморена, че чак да не си помагаш по мъничко та да ти мине умората. :D
Погледни на нещата и от друга по-положителна страна. 8)
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Отговори