Бихте ли си сменили пола?

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори

Да
1
17%
Не
5
83%

Общо гласове: 6

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » съб сеп 15, 2007 19:06

ако да, защо?
ако не, защо?
и какво мислите за идеята, немалко хора го правят!
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » нед сеп 16, 2007 12:30

Абсурд! Как бе;) Стига ме че веднъж сънувах че съм жена :D Ако ще си сменям пола ще е само заради платонически причини и то за малко! А това май не е много възможно.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед сеп 16, 2007 18:37

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

вельо
Търсещ
Регистриран: ср окт 17, 2007 0:32
Контакти:

Мнение от вельо » ср фев 13, 2008 13:58

Да .. Стига да преодолея някои нагони на съвестта,сигорно бих го сменил . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
^.^

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » ср фев 13, 2008 19:29

В този живот съм се родила жена и такава ще си остана просто защото така ми харесва. А за следващия, не зная! Освен това, както казват някои езотерични науки, у всеки човек има женско и мъжко начало, но да не стигаме до там. Все пак си мисля, че човек има право на избор и ако реши, може да се оперира, стига да има пари.

Синът на една моя позната един ден искрено сподели, че се чувства жена и има желание да се облича като такава. Разказа за проблемите си със семейството. Искрено му съчувствах, защото имаше едно чисто женско излъчване. Не зная как бих се чувствала, ако с моето дете се случи нещо подобно, но в едно съм сигурна: не става дума за каприз, а за драма. Психолозите ще си кажат думата, но желанието за смяна на пола не е болестно състояние.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср фев 13, 2008 23:17

gorski_ написа:Абсурд! Как бе;) Стига ме че веднъж сънувах че съм жена :D Ако ще си сменям пола ще е само заради платонически причини и то за малко! А това май не е много възможно.
какви са платоническите ти причини :lol:

Потребителски аватар
Sarpuhi
Търсещ
Регистриран: ср яну 16, 2008 18:58

Мнение от Sarpuhi » пет фев 15, 2008 21:25

Много хубава тема!
Върху нея съм размишлявала след като на въпроса "Кой определя пола на човека?" в час по психология аз отоворих:човек сам си го определя(заради кото получих 5).И все още твърдя, че някой ако наистина силно го иска е възможно!Ако натрупа огромно количество пари, плати си опрацията, после чрез самовнушение, хипноза или загуба на паметта стане така, че от съзнанието му се изтрие факта, че си е сменил пола, то за този човек може да заяви с право, че сам той си е определил пола!Все пак няма невъзможни неща :wink:

А относно мен, предпочитам да се приемам такава, каквато съм и вярвам, че природата е по-мъдра от мен.И за да искам да реша да си сменяма пола, то значи не съм осъзнала, че и двата пола като цяло са с еднакво преимущства и недостатъци.А пак дори и да си по-различен(примера с момчето с женското излъчване), майната им на всички, които в ограниченото си мислене не го приемат и които робуват на предразсъдъци.Просто бъди себе си!
Happiness is the skill to use your imagination properly!

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » съб фев 16, 2008 15:54

Gab4o написа:
gorski_ написа:Абсурд! Как бе;) Стига ме че веднъж сънувах че съм жена :D Ако ще си сменям пола ще е само заради платонически причини и то за малко! А това май не е много възможно.
какви са платоническите ти причини :lol:
е, не е дълеч от ума :р сети се хаха не искам да се излагам хаха
No faith, only the power of will
Изображение

Отговори