Срамувате ли се от себе си?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Срамувате ли се от себе си?

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 19:13

Страх ли ви е да се отпуснете и да се държите естествено, без да премисляте действията и думите си? Имате ли увереност в решенията и постъпките които взимате? Колебаете ли се често, и случва ли ви се да съжалявасе за взето вече решение, "казана дума" или пък "хвърлен камък" ?

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 19:14

аз като не дотолкова себеуверена везна имам чести съмнения.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 19:28

ами относително е, но както се наблюдавам пред годините, съм забелязала, че за много неща имам различно мнение и не се сливам с масата, когато е модерно всички да го правят..и това е гадно от една страна, защото те изолират, обиждат и какво ли не..но аз отстоявам мнението си, показвам себе си без притеснения. Е, всеки понякога е неуверен или го е страх в различни граници от нещо, но бих казала, че по-скоро отстоявам своето.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 19:38

свалям ти шапка, че оставаш вярна на себе си и отстояваш индивидуалността си, колкото и да е трудно понякога. Без да става дума за инат

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 19:51

reslickade написа:свалям ти шапка, че оставаш вярна на себе си и отстояваш индивидуалността си, колкото и да е трудно понякога. Без да става дума за инат

не, никога не съм правила нещо само за да е напук и на инат..или за да извлека полза...отвътре ми иде.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 21:43

не, не се срамувам, но не обичам да разкривам твърде много за себе си. това, че човешката натура до голяма степен подлежи на описание и вече е описана в книгите, аз възприемам като уязвимост. други хора лесно могат да се намесят по начин, който самите те не са открили, а са прочели в някоя книга (или са чули от баба си да речем). този интерес според мен е донякъде патологичен, и аз възприемам като продължение различни не толкова лицеприятни инстинкти при човека.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 23:39

дам, често ако разкрием себе си пред другите може да стане неприятно за нас..но пред определени хора, на които имаме доверие защо не.
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 16:27

Аз отстоявам мнението си но не го казвам на всеки,просто няма смисъл да говоря на някой,който не го интересува.Не споря с масите,но и не се съгласявам с тях.По принцип не обичам да говоря само за да си проветрявам устата,говоря на тези които ме изслушват.

Радвам се че не ми се е случвало да съжалявам за постъпките си :D

А колкото до споделянето ми е много трудно да излея чувствата си пред познат,по-лесно ми е на някой който почти не ме познава и аз не го познавам.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 19:34

Willow написа:А колкото до споделянето ми е много трудно да излея чувствата си пред познат,по-лесно ми е на някой който почти не ме познава и аз не го познавам.
хмм да, при някои хора е точно така. както е по-лесно да кажеш разни неща по чата, телефона, отколкото очи в очи.
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед ное 27, 2005 21:47

Аз смятам за себе си, че съм откровен по телефон, чат и в реалният живот. Предпочитам да казвам особено по-сериозните неща лично. Освен че предпочитам личната комуникация очи в очи. Сам преценявам доколко моите думи могат да се използват против мен. Не се хабя много да споря с хора с които сме на коренно различни вълни, макар че се старая да разбера и чуждата позиция.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 1:40

а срамувате ли се от неща като крив нос, големи уши?..знам ли още какво, имам предвид външни `недъзи`.
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пон ное 28, 2005 1:48

вътрешните ми недъзи не могат да бъдат конкурирани от външни
не съм се срамувал от вида си. Не съм стигал дотам.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 1:56

anton написа:Ами аз съм, цитирам - 150 см 100 кг. кривоглед с кървясали очи, кривокрак(леко накуцващ), липсват зъби, а останалите са криви. Пъпчив със спластена коса(която е останала) и мноооого се срамувам от това.... :) :) :) :) :)
плагиатор
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон ное 28, 2005 1:57

anton

Ами аз съм, цитирам - 150 см 100 кг. кривоглед с кървясали очи...
Звучи ми познато 8)

Между другото не мисля, че е толкова зле reslickade

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пон ное 28, 2005 2:05

Vassil написа:
anton

Между другото не мисля, че е толкова зле reslickade
Може и да не е, но се чувствам така понякога. Следователно така излиза

Отговори