Гледате ли доктор Хаус?

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Гледате ли доктор Хаус?

Мнение от Gab4o » пет авг 31, 2007 3:11

и какво мислите за него?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет авг 31, 2007 8:47

Приятно сериалче, но доста позйорско на моменти когато започнат да се обясняват за някоя болест, ама то това му придава чар :) + глупостите на Хаус :D
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет авг 31, 2007 9:11

Обожавам го... Гледала съм и трите сезоне, с нетърпение очаквам и четвъртия, който е почти готов. Сериала е създаден с множество конфликти на различни нива, което предполага интересните моменти, и да - Хаус като персонаж е толкова добре създаден, че създава представа за напълно реален, пълнокръвен образ. Едно огромно БРАВО на сценаристите и за образите, и за замисъла на сериала. И още едно браво за Gab4o, която пусна тема за най-любимия ми сериал:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет авг 31, 2007 11:45

Виждат се много пластове. Вижда се извън болестите които се сблъскват се вижда и сблъскване с неприятни части от психика и взаимоотношения. Вижда се задълбочен анализ във всичко било и травиално. Вижда се цинизъм. Ако си маниак на Кастанеда можеш да отркиеш много елементи присъстващи. Ако си фен на хумора можеш да откриеш големи порции.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет авг 31, 2007 19:42

Честно казано, сериалчето ме кефи.... И д-р Хаус бих го искал за личен лекар!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Tani4ka
Мярвал се
Регистриран: пет авг 24, 2007 22:46

Мнение от Tani4ka » съб сеп 01, 2007 14:26

Не го следя редовно,но като засека,че го дават, го гледам.Иначе мисля,че не е лошо сериалче,има действие,неизвестност,а и Хаус казва умни мисли,които ми харесват :)
Това, което ти си достигнал, не може да означава за другите повече, отколкото за теб самия.

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » съб сеп 15, 2007 19:08

ами става, но е доста груб и ако ми се случи да контактувам с такъв човек в реалния живот сигурно ще ме осъдят за побой :D
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD

вельо
Търсещ
Регистриран: ср окт 17, 2007 0:32
Контакти:

Мнение от вельо » съб окт 20, 2007 3:44

Хахаха . НЕ го гледам ( Защото не гледам тв ),ама по думите на тези които го гледат е много готско . Лош лекар който прави добри неща и лекува .. Де да беше и зъболекарят ми така . Да ме плаши пък хич да не боли :mrgreen:
^.^

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

....................

Мнение от dream_live » съб окт 20, 2007 15:07

И аз него гледам. Фен съм на Greys Anatomy , който според мен е с пъти по- добър от него. 8)

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » съб окт 20, 2007 15:10

Гледах Анатомията на Грей 2-3 пъти и се отвратих от артистите;) Доктор Хаус владее :р Главния актйор играеше и в едно много сполучливо англииско комедиено сериалче. Кеф:>
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет дек 14, 2007 10:47

Аууу да се сравнява "Анатомията на Грей" с вликия, божествения, недостижимия Хаус е гавра, мили мои. "Анатомията" е близък до латиноамерикански сериал, с подобна структура и доста близък сюжет. Докато Хаус си е най-великия сериал според мен. Наскоро изгледах и 4-ти сезон (което май не е добре да споделям, защото е сниман 2007-ма и не е излъчван по бг-телевизия:)) и мога да кажа, че почти няма друг сериал с по-интересен замисъл, по-ярки персонажи, по-добре написан сценарий и по-добра актьорска игра. Ох, и каквото и да си говорим, Хю Лори е страшно секси...:) Лирическо отклонение, извинете ме:) За мен Хаусчо може да се сравни единствено с "Приятели" като гениалност, а с яркост на персонажите и актьорска игра (не говоря за сюжет!) може би с "Женени с деца". Така че...няма да ми сравнявате великолепния сериал с "Анатомията на Грей", защото ми става обидно!
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб дек 22, 2007 16:08

И аз обичам да гледам доктор Хаус. Дори когато съвсем случайно гледах първата серия се изумих от замисъла на сериала и от съчетанието на характера и професията на главния герой.
Да наистина е добре да има сериали от този тип. Само дето в живота не ми се е случвало да попадам на подобен индивид. Би ми било интересно да срещна подобна личност. И аз по 10-то балната система давам 11 на Хаус :D

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет юли 17, 2009 13:19

Голям хаус... на есен наред с други неща с нетърпение очаквам и д-р Хаус с новия сезон :smt023

Отговори