Има ли значение сезона за любовта?

Отговори

Да
2
18%
Не
5
45%
Това са пълни глупости!
4
36%

Общо гласове: 11

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт авг 21, 2007 9:40

Някои казват, че лятото морето сините вълни предразполагат към любоффф. Други казват, че зимата изстудява отношенията. Пролетта за някои е време за едно ново начало пък било и в любовта. За някои зимата и топлите завивки камината огъня и т.н. са една голяма романтика и красота в отношенията. Е какво мислите по въпроса?

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » вт авг 21, 2007 17:20

Хм... Май всеки сезон е подходящ за любов. Но мисля, че във всеки сезон любовта носи различни усещания, носи различен заряд и ако пропуснем любовните усещания през един сезон, някак си ще се чувстваме неудовлетворени.
Пролетта носи усещането за нов живот, зараждането на нови чувства и обновяването на старите.
Лятото носи разкрепостяване и безразсъдство, отърсване от нещата, които тежат във връзката - те просто се изпаряват (може и от високите температури да е :))
Есента носи желание за уют и топлина. В този сезон си даваме взаимно стабилност и сигурност. Спокойствието след дивото лято е толкова хубаво...
Зимата изпълнява желанието от есента - уютът и топлината, които си даваме, които създаваме и в дома си - огъня, камината, пухкавите и меки завивки... Ранното смрачаване и приятните домашни вечери след студения ден навън...

Така усещам аз любовта през сезоните. Наистина ще ми е интересно да прочета и други мисли за това.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет сеп 07, 2007 13:41

Донякъде има - лятото, на плажа можете да загубите ума и дума по представител на сексуално предпочитания пол заради външния му вид, много по лесно можете да намерите място където "да изразите чувствата" Честно казано лятото на плажа се запознах с първата си любов, но предпочитам зимата - навън вали сняг, или духа вятър, ти си мислиш ех да беше лято да сме на плажа да те видя по бански...... Но не е лято, не сме на плажа, а сме в заведение и сме облечени с дебели дрехи и е необходимо да пиинеш още по едно за да си представиш какво ли има под тях..... После излизате, кълнеш парното на колата че загрява бавно, или че превозното средство за (гр)адски транспорт се бави..... целувки пред входа...."ох замръзвам, искам да те поканя ама нашите са горе"......
Та зимата щете не щете имате повече време за опознаване, съответно за натрупване на страстни желания.......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет сеп 07, 2007 20:59

Gab4o написа: Ами зависи, мен всички сезони ми е било хубаво с любимия човек.
Ами ако си в процес на търсене на любимия :?: :smt060 :?:
Gab4o написа:И когато сме били на плажа, и когато е валяло дъжд, когато ни е затрупвал сняг. Във всеки сезон има романтика и неповторимост.[/b]
:D :smt060
Аз това имах предвид.........
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт сеп 11, 2007 8:56

Хей, тук се е получило забавно:) И аз смятам, че сезонът не влияе на взаимоотношенията, може би само предлага нови усещания, нов поглед на нещата... Романтиката я има и в сините вълни и в белите преспи, стига да искате да я усетите и почувствате, да я споделяте и търсите.Някои казват, че пролетта е новото начало, лятото - сезонът на любовта. При мен малко се обърнаха нещата - началото беше есента, разгарът - зимата - та чак до днес...нали важното е да се влюбваме и да се обичаме, независимо кога.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » вт сеп 11, 2007 14:47

Мдааа.... :smt069
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Отговори