Разгорещени междуличностни спорове :)

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
Потребителски аватар
Камино
Търсещ
Регистриран: пон юли 23, 2007 19:34
Контакти:

Разгорещени междуличностни спорове :)

Мнение от Камино » ср авг 01, 2007 0:09

:D
Ето тука ми е мястото на мене. Докато не се излекувам от гадното си характерче. Габчо, обясни ми защо по темите да сме само разгорещени, но не и междуличностно? Някой като ме дразни не мога ли да му кажа или да и кажа че междуличностно ми говори глупости?
И друго искам да те питам защо казваш, че жените са курви, пачаври и т.н. епитети. Аз не мисля така има и такива права си, но все пак да слагаш с такава агресия (може и да бъркам) всички под един знаменател и да ги етикираш?! Достатъчно ли жени познаваш, за да ги определяш по този начин и което е по-важно имаш ли достатъчно опит житейски, за да знаеш и да съдиш?
Всъщност уважавам те достатъчно, за да нямам нищо лично към теб, но просто исках да попитам за тези неща.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср авг 01, 2007 12:13

Първо искам да се извиня, че отговарям първа аз, а не Gab4o. Интересно ми е мисленето ти. Искам да подчертая, че това, което съм написла нататък, няма нищо общо с личността ти или някакви междуличностни конфликти. Именно и това ми стана странно - говориш за междуличностни конфликти. Да, по темите сме разгорещени. Не и междуличностно. Замисли се обаче. От колко време познаваш Gab4o? Ами мен? Или някой друг от този форум? А познаваш ли някой въобще, че да можем да говорим за междуличностни конфликти? Ти разбираш за тях от това, което се пише тук. Но имай предвид, че всички сме хора. Афектирани от ситуация в живота ни, сме способно да изразяваме мнение, провокирано от житейски афект, несвързан с форума по никакъв начин. Тук споделяме мнения, но много рядко трябва да съдиш изцяло по тези мнения за човека. Може би дори изчитайки всички мнения не би било възможно. Преди месеци форумът беше пълен с конфликти, и то на хора, които се познават добре извън форума. Аз също участвах доста в тези конфликти и мога да ти кажа, че си взех поука - по-добре е да забравим, че зад някакъв никнейм стои човек, който те е наранил например. Благодарение на тези конфликти беше създаден и този раздел. Да, тук можеш да бълваш всичко, но се замисли - красотата на форума ще избледнее чрез сблъсъка на личности, а не на мнения. Най-добри пожелания.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Камино
Търсещ
Контакти:

Мнение от Камино » ср авг 01, 2007 15:24

Теа, защо взимаш толкова насериозно нещата? Поне с такова впечатление останах. Незабелязали, че при самото заглавие на темата има усмивка. Да определено и ти не ме познаваш. Може би ако остана тук за по-дълго ще свикнеш и с чувството ми за хумор, което включва на първо място самоирония и след това майтап с друг и с по-особения ми начин на мислене. Нямам намерение "да бълвам" каквото и да било тук или другаде. Защо реши така? Нима от мен се очаква да започна да псувам и да говоря цинизми? Не бих го направила. Защо да забравя че зад някакъв ник седи човек (само да вметна че много трудно някой може да ме нарани начина по който пиша, не изразява ранимост или неранимост) може би защото този човек в живота говори и мисли едно, а във форума съвсем друго? Може би защото лицемерието ни е малко в повечко или за друго? Това което както виждаш правя е да задавам въпроси върху които да разговаряме, дори няма да го нарека дискусия или спор.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » чет авг 02, 2007 10:37

Взимам нещата толкова навътре, заради моята лична история. Ето от тези редове ще можеш да поразбереш нещо за мен - вече ти казах, че тук имаше доста спорове, и на мен в един момент ми писна. Изоставих форума за около два месеца заради конфликтите ни като личности. Обаче тогава осъзнах колко много означава за мен всичко тук - и хората, и проблемите, за които спорим. Оттогава се пазя от това. Поздравления, ако не си особено ранима. При мен не е така и размишлявам с дни върху казани от почти непознати неща. Надявам се да се включваш достатъчно зада мога да свикна с начина ти на мислене и майтапите ти, както ти се изразяваш. Недей за лицемерието, тук няма място. Свободни сме да споделяме мнението, което пожелаем тук. И според мен никой не може да смята мнението на друг за неадекватно, нито пък да говорим за лицемерно отношение.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Камино
Търсещ
Контакти:

Мнение от Камино » съб авг 04, 2007 0:07

Явно тук никой не си е направил труда да забележи, че отгоре пише цитирам:
www.CrossroadBg.com
"Това е форумът към 4-ти километър."

Убедих се за кой ли път, че никой не чете малките букви на етикета и срока на годност също. Пък после все американците са ни виновни.

Затова дайте да го караме малко по-весело и с повече чувство за хумор! Да не се взимаме толкова на сериозно и да не гледаме с такава сериозност и самовглъбеност на "личните си истории".
И да уважаваме Главния Лекар или поне да се правим, че го уважаваме. :D

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » съб авг 04, 2007 10:36

Камино това горе беше написано именно по времето на конфликтите, з които ти разправях. Добре е да е с чувство за хумор, но понякога просто не се получава.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб авг 04, 2007 16:59

Камино написа::D
Явно тук никой не си е направил труда да забележи, че отгоре пише цитирам:
www.CrossroadBg.com
"Това е форумът към 4-ти километър."

Убедих се за кой ли път, че никой не чете малките букви на етикета и срока на годност също. Пък после все американците са ни виновни.

Затова дайте да го караме малко по-весело и с повече чувство за хумор! Да не се взимаме толкова на сериозно и да не гледаме с такава сериозност и самовглъбеност на "личните си истории".
И да уважаваме Главния Лекар или поне да се правим, че го уважаваме. :D

само не говори кой чете и кой не. Всъщност ти си последната, която го е видяла това. Така че топла вода вече има.
А за курвите такова ми е мнението и това е. Да, убедила съм се, да - така мисля. Да.
Иначе Камино само искам да ти предложа нещо. Този форум е специален със своята специфичност. Затова човек трябва да е прочел повече мнения из него преди да пише. Не е длъжен, но е желателно, за да схване идеята тук. А и тук случаен човек няма. Всички са подбран сорт от лудницата на 4ти километър, както забеляза ти.
И сега сериозно, наистина тук се дискутират теми от ново поколение, иначе можехме да напраскаме форум секс и ебание и да се препълва със спам и глупости като всеки втори. А теа съм забелязала, че постоянно бива нападана от кой ли не ей така дори без основателна причина, като с нищо не го е предизвикала. Не забравяйте, че добрите отношения и мира зависят и от уважението.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб авг 04, 2007 20:09

Тъй като тук нещата са оставени без правила (изключая спама) ще се намеся и аз. Първо за надписа. Знам че не е останал незабелязан. Знам и защо го сложих. Не помня някой да ме е питал сериозно. Да сложих го заради безпорядъка. Лекото безмислие от генерирания трафик, на голяма част от елементите му. И ненормалноста му спрямо останалите сайтове и форуми.

Отговори