Ползвате ли обществени тоалетни?

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Ползвате ли обществени тоалетни?

Мнение от Gab4o » съб юли 14, 2007 14:07

е?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб юли 14, 2007 14:51

Само в краен случай и ако си нося личния противогаз
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » нед юли 15, 2007 14:28

Само в критичен момент...
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт юли 17, 2007 12:12

Тия застроените не. Но тия преносимите ЕКО ли какво бяха, там си влизам. Обикновено бягам към заведения или ако е лека работата просто зад някой храст/дърво/пусто място. Като съм пиян не ми пука хаха;)
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт юли 17, 2007 15:48

Тия преносимите химическите са добре но другите са "химични" спрямо хората хахаха.
Една нова година ми оставаха минути до настъпването и имаше шанс да прекарам в такава били и по малка нужда хахаха

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » съб сеп 15, 2007 19:08

никога! веднъж съм ползвала и след това се мих като луда!
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD

Потребителски аватар
Eternal Dreamer
Яко в играта
Регистриран: ср окт 03, 2007 13:29

Мнение от Eternal Dreamer » пет окт 05, 2007 21:05

Ако наистина е спешно, ще се отиде, няма как. Иначе в някой храст се чувствам по-комфортно и може да се каже че и направо си е по-чисто. Пък и ако след всяка бира ще давам по 40-50 стотинки... Тц. =)
И препълнена със лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя как топи се като синя свещ нощта.
За да видя сън от лято, през стъкло от лято гледам,
за да видя невидени досега неща.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет окт 12, 2007 12:09

според мен тоалетните в училище са по-зле от тези по гарата
Добре че вече не съм ученик!
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

вельо
Търсещ
Регистриран: ср окт 17, 2007 0:32
Контакти:

Мнение от вельо » съб окт 20, 2007 4:02

Те тези по гарите вече ги оправиха .. Даже в Дупница тоалетните на гарата са супер нови ! НО в училище си е вече същинското изкуство :mrgreen: Спомням си когато преди седмици ( Преди стачката ) ремонтираха тоалетните и смениха някои ламарини с нови .До всякя нова ламарина имаше дупки в плочките които за да не привличат внимание и за да не се налага да се запълват с цимент ( То 2 шепи цимент са много скъп продукт :mrgreen: :mrgreen: ) бяха боядисани с оранжево .Резултатът бе че в дупките се събираше относително количество (1 чаша 2 Не съм го мерил ) течност която беше по оранжева ( Не съм я и дегустирал такаче не знам каква е била :smt082 ). Ароматът от тези * Ямички * -> Вулканично забележим ( Представете си Везувий след изригване ) ,а плочките лъскави като огледало :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: и почистени от чистачките . Затова в някои градски кенефи не бих се стреснал да отида ,но в училище не дал господ .. Прав си Gab4o !!!!
^.^

tinkata
Търсещ
Регистриран: пет окт 19, 2007 10:45
Контакти:

Мнение от tinkata » съб окт 20, 2007 16:02

Отде такъв късмет :lol:
You think you are safe but you are wrong - we are falling off the edge of the world!

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » пон яну 07, 2008 14:57

Аз пък в химическа не влизам вече. веднъж сбърках и повече не повтарям. Че то вдигаш дъската и пикаеш върху лайната на другите, че пък ги и виждаш, ако погледнеш, че пък и вонят.... Предпочитам застроените, където лелката ми взима 30ст, но има течаща вода и е достатъчно широко да не се пазя от допир със стените.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон яну 07, 2008 22:53

kkk написа:Аз пък в химическа не влизам вече. веднъж сбърках и повече не повтарям. Че то вдигаш дъската и пикаеш върху лайната на другите, че пък ги и виждаш, ако погледнеш, че пък и вонят.... Предпочитам застроените, където лелката ми взима 30ст, но има течаща вода и е достатъчно широко да не се пазя от допир със стените.
хахахахахха кефиш ме!
което ми напомня, че като бях в Сърбия, ми искаха 1 евро за тоалетна! И аз се направих на паднала, наранена, за да влезна безплатно :lol: :lol: :lol: хаха, ама си бях още лапенце тогава - преди 4-5 години това.
ОЩЕ ПАЗЯ БИЛЕТЧЕТО!!!! ЩЕ ВИ ГО СКАНИРАМ НЯКОЙ ПЪТ! :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт яну 08, 2008 19:39

В такива случаи демонстративно бих се изпикал близо до кенефа, ама в чужбина може да ми разкажат играта хаха.

Уф, ся туй лято ако се мръднем с един приятел до Чехия на един метъл фест...ще се нагледам на шоу. Преди 2 години ми разправяха че имало към 40 еко кенефчета а хората били около 40 000 :D и храстите били заети..абе страшна работа. Колко мощно нещо е нуждата а? Хаха :)
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » ср яну 09, 2008 14:14

НЕ!!!!!!!!!!!
Стискам и тичам към някое заведение или макар и да е плачевно понякога ми се е налагало и до вкъщи!!!
Но тия тоалетни са единственото което ме кара да се погнуся

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср яну 09, 2008 15:19

Kalisto написа:НЕ!!!!!!!!!!!
Стискам и тичам към някое заведение или макар и да е плачевно понякога ми се е налагало и до вкъщи!!!
Но тия тоалетни са единственото което ме кара да се погнуся

не си ли изпитвал/а нужда, така голяма, че някоя гнусна дупка с мухи да ти се вижда гот? :D хихи, не, сериозно питам.
Изображение
Изображение

Отговори