А какво може да стопли сърцето Ви?

Отговори
kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

А какво може да стопли сърцето Ви?

Мнение от kkk » пет юли 06, 2007 22:53

Имаме си тема за това какво може да смрази сърцето Ви, нека да помислим и какво може да го стопли, когато всичко около Вас изглежда сиво?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб юли 07, 2007 9:52

Появата на нова надежда че сивото ще си отиде...
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » съб юли 07, 2007 12:39

Биричката ;Р хаха

Приятелството, да споделиш с някой или да му помогнеш в беда. Изобщо да помагам на някой, нещо, че дори и на себе си. Няколко мили думи от някой който харесвам и уважавам също може да ми напълни сърцето с топлота. Сбъдната малка мечта.

Може да има и други неща, които даже и не подозирам че има. Въпрос на време е. Млад съм още живота е пред мен;)
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон юли 09, 2007 15:03

Надеждата...
...че нещо може да се промени.
...че съм направил някого щастлив дори и за малко.
...че съм докоснал природата и усетели дори за малко.

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » пон сеп 17, 2007 14:44

ами цветя, самата аз съм кръстена на цвете - лилия така че един букет ама от сърце, щото съм свикнала да ми подаряват почти всеки ден
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон сеп 17, 2007 16:51

На Първата Дама на българия не подаряват толкоз!
Ти кво напрай...

Смъртта на цветята викаш, ще ти стопли сърцето.
Мдаа...
Бих ти подарил няколко трупа на лилии.
Да стоплят стоманата
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

BPAHA
Знаещ
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон сеп 17, 2007 16:54

Моето сърце ще го стопли ако доживея един ден хората да са свободни, щастливи и добри..

Да няма войни и страдания.
Да няма Самсара.
Да няма несправедливост и наранени.

Да няма..... ебавам се ве копелета.
Моето сърце ще го стопли една курва от билбордовете и няколко милиона долара. И трупове на цветя.... изтръгнати от живота от сърце.

Вие кво си помислихте?!

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт сеп 18, 2007 9:05

ВРАНА интересно ми е кое от двете теории е наистина твоето. Щото вдействителност май въпреки твоето отричане първата част повече ти приляга... Съмнявам се че въобще някое сърце би се стоплило от онези от билбордовете и парите. Може да подейства само в обратна посока. Харесаха ми първите редове, наистина. Знаеш, че съм оптимист и все вярвам в доброто у хората, тъй че красивото в ония думи ме завладява все повече с всяко прочитане. Бих искала да пишеш повече такива неща. Бива те. Ето какво днес стопли моето сърце - първите редове на твоя пост. И колкото и странно да е - не можа да го угасиш с последните думи, защото така и не повярвах, че наистина ги мислиш тия боклуци...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

BPAHA
Знаещ
Контакти:

Мнение от BPAHA » вт сеп 18, 2007 14:11

Аз нямам теории, нямам сърце, няма какво да си топля.
Единствено квартирата зимата. Една печка ми оправа мъките в живота. Аз съм лесен, не ме мисли.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт сеп 18, 2007 14:23

Брей брей брей. Що ли не съм сигурна? Мисля, че на село имам една невероятна печка 2 в 1 - топли страшно много и има котлони и фурна. На дърва е но, със сигурност ще ти излиза по-евтино от парното. Още една оферта - можеш да икараш кюнците през прозореца и сички комшии ше ти завиждат колко ти е топло.
Обаче от друга страна съм сигурна, ако точно докато припалваш печката изведнъж разбереш, че войните, несправедливостите и наранените изведнъж са свършили и всички са свободни и добри, ще излезеш по чехли навън на снега и ще крещиш от щастие заедно с още няколко милиарда. Така че не ми говори за печки. Независимо дали ти се харесва или не, беше искрен преди в онова изказване. И да, на мен ми хареса. Има я оная, моята безнадеждна надежда, която толкова много ме стопля докато си плащам парното, което не използвам.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори