Любов? - убийство.

Sp0oN
Мярвал се
Регистриран: ср юни 27, 2007 22:51
Контакти:

Любов? - убийство.

Мнение от Sp0oN » ср юни 27, 2007 23:00

Преди всичко искам да изразя 100те поклона към 2ма човека които много уважавам във този форум: Васко и Габчо - Здравейте приятели ! :lol: Радвам се, че отново ви открих.

Второ - Искам да замеря горски със едно шише "Бургаско Светло" по главата - Наздраве!

Трето - Имам въпрос.
Я вие ми кажете, какво е това:
отиваш на рожден ден на човека Х. Там срещаш момичето У. Тя те зарибява очевадно, натиска ти се, ляга ти (не не е курва аз бях виновен че го правеше (не че съм я карал просто я впечатлих 8))). После от рожденния ден отивате на дискотека. Там се целувате цяла вечер танцувате като че ли следващ ден няма да има и за махморлук никога не сте чували и 2мата (не бях пиян ама бях изпил 250 уиски, 100 ракия, 1 бутилка червено мерло(т), 7 бири и къде 10-15 чаши водка с кола 50/50 ама в рамките на цели 12 часа... бях си трезвен сериозно ви говоря..) тя пък съвсем не беше близнала... мотае те една седмица кани те на рожденния си ден ляга си с теб, и на сутринта те събужда с кафе и ти казва "съжалявам забравих да ти кажа че имам приятел"....

или аз съм проста калъфка от възглавница или ме направиха на лимонка ама въпроса ми е следния: Аз ли съм със увреден че имам старомодно възприятие за връзките, или аз съм нормален а това е една всеобща лудост ?
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет юни 28, 2007 4:22

съжалявам, че ти го казвам, но просто не е било свестно момичето според мен, айде да не се изразявам вулгарно
пс добре заварил :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет юни 28, 2007 13:50

Хаха Гйоре, нищо ти няма. То сега са тръгнали едни интересни идеологии че е модерно да си свободен и да спиш с който си искаш въпреки че имаш приятел и в същото време да се отричаш че си курва/р. Ама то нейното си е чиста изневяра, няма от какво да се притесняваш :Р Ся ако си са влюбил там вече е страшна работата хах.

:twisted: не ма замервай защото ще се разгазира хаха
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет юни 28, 2007 14:08

Аз ли съм със увреден че имам старомодно възприятие за връзките, или аз съм нормален а това е една всеобща лудост ?

Бе повечето тук май сме назад с модата :) . Кофти работа.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет юни 28, 2007 14:12

Що па да е кофти :) нали на нас ни е яко тъй :Р
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет юни 28, 2007 14:19

Кофти работа, че се случват такива неща. И после хората я страдат я прецакат друг. Бе наивни размисли мои.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет юни 28, 2007 21:52

gorski_ написа:Що па да е кофти :) нали на нас ни е яко тъй :Р
Е като се изкажеш така просто..умирам
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » пет юни 29, 2007 5:57

Е, какво пък, забавлявало се момичето - ти защо му се връзваш? :wink: Това в кръга на майтапа.
А иначе - има си приятел, имат си свободна връзка - изборът си е техен, но наистина не разбирам защо не ти го е казала още в началото, да знаеш за какво става дума. Това е нещото, което ме шокира. Защото с моят съпруг, преди да се вречем един на друг, също си имахме свободна връзка, но всичките - и моите и неговите обекти на забежки са си знаели, че са просто забежки от самото начало. А и аз знаех за неговите и той за моите.Мисля, че е било коректно нещата да са открити. И тази свобода, която си имахме тогава с нищо не е попречила след това да изградим едно прекрасно семейство с цялата си всеотдайност. За мене разковничето на добрите отношения е откровенността, която обаче в твоя случай се е появила със значително закъснение. Е, добре поне, че се е появила :wink:

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » пет юни 29, 2007 7:59

СПОКО !!! Ще намериш точната...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет юни 29, 2007 8:14

Важно е хората да са регламентирани отношенията. От там нататък е "каквото сабя покаже".

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон юли 23, 2007 8:40

Voodoo написа:СПОКО !!! Ще намериш точната...
бира?

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон юли 23, 2007 9:45

В момента нещата са "Wellcome to the jungle". Учените колко парим им дават за да ги нищят тези въпроси. Нещата дори отиват натам всеки да се оправя сам (буквално и преносно). Може бъдещето да докара хората да се "раждат" само в лабораториите.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Re: Любов? - убийство.

Мнение от arlina » чет авг 02, 2007 15:46

Sp0oN написа:... мотае те една седмица кани те на рожденния си ден ляга си с теб, и на сутринта те събужда с кафе и ти казва "съжалявам забравих да ти кажа че имам приятел"....
Ти се радвай, че ти е казала това, а не, че ще си имате бебе :) Карай сега, не се вживявай толкова, ще го преживееш, мацката е била загоряла, сигурно нейния не и е достатъчен, и ти по стечение на обстоятелствата си се оказал изгодна жертва. Приеми го като един як секс (надявам се да е бил як) и не се впечатлявай повече.

И не се влюбвай, ей!
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Re: Любов? - убийство.

Мнение от BPAHA » ср авг 08, 2007 15:25

Sp0oN написа:Преди всичко искам да изразя 100те поклона към 2ма човека които много уважавам във този форум: Васко и Габчо - Здравейте приятели ! :lol: Радвам се, че отново ви открих...

аве.. spoon лицемерчето дрисливо.. бате голям съм ти фен..
ти през шес месеца си сменяш уважителите

а забравих да кажа първо..

Здравей, приятел :) Радвам се.....
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » пон сеп 17, 2007 14:45

жената винаги има право!
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD