Каква е идеята на този форум според вас?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Каква е идеята на този форум според вас?

Мнение от Gab4o » ср юни 20, 2007 10:48

и губи ли се тя? как защо какво...
Защо пишете тук? Каква е идеята според вас?
Аз знам за себе си отлично, но ще е интересно да чуя и вашето мнение. И бъдете честни и искрени. Благодаря
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » ср юни 20, 2007 13:10

Сравнително по-свободен форум, покриващ множество теми от живота по доста интересен начин. Житейски проблеми, самооткриване, разпускане, споделяне.

Идеята не се губи, просто малко хора пишат. Аз пиша по-няколко причини - обещах, от части ми е интересен, мод съм, за каузата.

:)
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср юни 20, 2007 16:28

Първо, харесва ми по-сполотения колектив и по-нестандартното мнение на хората тук. Второ, всеки има собствен живот, изпълнен с огорчение и проблеми, а тук понякога просветва светлинка и ме зарежда дни наред. Трето, разискването на повечето теми става (напоследък по-рядко) по интелигентен и интересен начин. Ако преодолеем личното, ще стане още по-добре. Но ще трябва всички да се постараем повечко.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Песимистично

Мнение от Vassil » ср юни 20, 2007 16:39

Няма идея. Амортизираме клавиатури. Сплотеност!?! Около какво?
Как да си хванем шапката по-интересно като стане кофти и никой не пише?
Показателно е че 2-ма човека имат около 50% от мненията. Пишеш пишем отивайки към изчерпване. Знам,знам.Доверяваме си душите?
gorski_ да само за каузата, че и прекаляваме даже....
Последна промяна от Vassil на ср юни 20, 2007 16:44, променено общо 1 път.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » ср юни 20, 2007 16:43

Харесвва ми одебелените букви и очеизващите аватари и сигнейчъри на Габчо-то
Невинния поглед на невинната лолитка на аватара на невинната Теа
Да псувам нещастния импотетко ХотБлъдед, които скоро може и да поистине и да не чета глупостите на горската маймуна.

Харесва ми да правя контент въе форума, което според мен е най-важната идея и цел, която не трябва да се забравя.

Да пиша думи като "**бан" "к**ва" "п***о" и "Азис", за да може да се намира повече сайта в Гугъл.

Ебе ме не за друго, ами щото Васко ше се кефи на посещения, а и аз иам няква минимална файда.

А да, спамвам си и през сигнейчъра :lol: 8)

Цензура, добавена от Gab4o
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » ср юни 20, 2007 16:46

Да....(тук въздъхвам тежко)... както и предполагам, моите нелепи и глупави надеждици за "забравяне на личното" и "старание" току що бяха настпени и размазани. Отидоха по дяволите. Въобще трябва ли все още да се очудвам?
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

BPAHA
Знаещ
Контакти:

Мнение от BPAHA » ср юни 20, 2007 16:47

Въобще трябва ли все още да се очудвам?
ъъ, не?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср юни 20, 2007 16:51

май в момента се показва каква не е идеята на този форум със сигурност. Май няма да има и една `неопорочена` тема тук
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » ср юни 20, 2007 16:55

Аз незнам каква е била първоначалната идея за форума, така че не знам дали се е променила. Това, което е различното и ми харесва и ме връща тук е начинът, по който се обсъжда - наистина смислено, наистина има какво да научиш и разбереш за хората и за себе си. Знам, че тук мога да излея ако искам и цялата помия от душата си, мога да разкажа и най-прекрасните си мигове, мога да задам и най-щекотливите въпроси. И тук ми изглежда, че всеки е откровен. Ако на някой не му харесва моето мислене - казва го направо.
Доста често тук намирам отговори на въпроси, които и сама не смея да си задам, а камо ли да попитам на глас.
Харесва ми тук.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср юни 20, 2007 16:58

аз ще ви кажа, че идеята на този форум беше точно да се опази различен и неопорочен от глупости, спамерски истории, простотии и неща. Май идеята за чисто нов форум не ми се струва толкова далечна вече. Не знам, кой каквото посял. Аз винаги съм се опитвала да го запазя, да внасям свежи идеи, да пускам нестандартни за другите форуми и не само идеи.. Но тук заприлича на клане. Сакаш целия форум е опръскан с ла*на и трябва да ги чистя и чистя, но накрая ми става гадно, никой не може да чисти лайна вечно. Дори и най-съвестния чистач. Не искам всяка тема да отива в `Простотии и още нещо` (който раздел беше направен като последна мярка да се избегне зародилата се простащина из темите) Не знам къде ще му излезе края, но върнете лентата малко назад. Личните нападки стига толкова, писна ми хора. Няма този форум да става като всички, та и по-зле. На път съм да говоря с админа и да направим нов форум, където ще си помисля какви правила да предложа.
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » ср юни 20, 2007 17:04

Защо говорите за личностни нападки? Та те в този форум не са толкова явни и злостни, както съм срещала в други форуми. И точно това, че ги няма ми харесва. Е, разбира се, има споделяне на различни мнения, спорове, опити да се докаже нещо... но това е в реда на нещата, когато различно мислещи хора говорят по една тема. И мисля, че точно това е смисълът на разговорите - да чуеш друго мнение, да обсъдиш, дори да поспориш. В спора се ражда истината.
Но пък и другите форумчета, в коита един каже едно мнение и всички след него го цитират и казват "Съгласен съм с това" са адси скучни и не ми дават нищо. Пък и едва ли и аз в тях бих могла да дам нещо на някого.

BPAHA
Знаещ
Контакти:

Мнение от BPAHA » ср юни 20, 2007 17:04

Gлдай ся Габчо

кажи на Васко следното:

за да не се осере сичко в Гугъл, ето кво измислих:

Васко заключва сички форуми! Праас с голямата ключвалка. Сички URL-ta si ostawat непроменени.

Креатва се един друг форум, тъкмо вече да не се занимава с тва лайняно PHPBB. Пусна нов форум например в директория

/klub i прави субдомейн club.crossroadbg.com

или нещо каквото си измисли

ако много си обичате конкретни теми, може да сложите по един линк към новия форум.

За новия форум ме слагате в БАН листата и там си живеете наволя всички вие добри, невинни, безгреховни Божествени горещойръвни горски същества и се наслаждаване на чистотата и съвършенството на Вселенското си начало и сияйните си души.

Всичко е много просто. Идеята ми е добра! Действай!
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » ср юни 20, 2007 17:07

Ми айде всички да се сложим в бан-листата или както там се казва, та да се почне съвсем на чисто, а? Сериозно, ядосваш ме.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср юни 20, 2007 17:14

BPAHA написа:Gлдай ся Габчо

кажи на Васко следното:

за да не се осере сичко в Гугъл, ето кво измислих:

Васко заключва сички форуми! Праас с голямата ключвалка. Сички URL-ta si ostawat непроменени.

Креатва се един друг форум, тъкмо вече да не се занимава с тва лайняно PHPBB. Пусна нов форум например в директория

/klub i прави субдомейн club.crossroadbg.com

или нещо каквото си измисли

ако много си обичате конкретни теми, може да сложите по един линк към новия форум.

За новия форум ме слагате в БАН листата и там си живеете наволя всички вие добри, невинни, безгреховни Божествени горещойръвни горски същества и се наслаждаване на чистотата и съвършенството на Вселенското си начало и сияйните си души.

Всичко е много просто. Идеята ми е добра! Действай!

не знам от кое ми е по-гадно - че се стига до тук или че аз се убеждавам все повече, че идеята ти е единствената възможна алтернатива (за заключването на форума)

ако всички не се стегнат и престанат да се заяждат един с друг и да бълваме само простотии, каквито има във всеки форум, просто колкото и да ми е болно ще спра да пиша. Не искам да гледам пред очите си как се руши този форум.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » ср юни 20, 2007 19:36

обясни кой с кого се заяжда и кои са тия всички заядливите :)
No faith, only the power of will
Изображение

Отговори