S kolko 4oveka na vedju6 ste pravili grupov sex?

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...

S kolko hora ste pravili grupov sex na vednuj?

Анкетата завърши на нед дек 25, 2005 1:34

s 2-ma
1
33%
s 3-ma
0
Няма гласове
s 4-ma
0
Няма гласове
s 5-ma
0
Няма гласове
s 6-ma
0
Няма гласове
s poveche ot izbroenite po gore
2
67%

Общо гласове: 3

balki
Мярвал се
Регистриран: съб мар 11, 2006 13:48
Контакти:

Мнение от balki » съб мар 11, 2006 19:48

незнам,дали заради морала или безопасността на здравето не бих го направил ...... колегата ми миналата година опита такова нещо с две момичета.Човека се видя после в чудо, понеже и двете се оказаха бременни. така,че КЪСМЕТ!!!

dimo
Търсещ
Регистриран: ср юли 14, 2004 0:24
Контакти:

Мнение от dimo » ср мар 15, 2006 3:07

dokolkoto razbiram v tazi tema iskazvame vseki mneieto si za grupoviq sex taka che shte vi popitam koi ste vie i koi vi dava pravo da sudite men ili nqkogo drugigo za tova koeto e ili zatova koeto e napravil koe e moralno i koe ne e a be shto li si gubq vremeto v obqsneniq shte doide vreme i sami shte razberete vsi4ko sega prosot shte se oteglq i shte vi ostavq da si pishite da se pravite na moralisti i sudii makar4e e kazano ne sudi za da ne budesh suden a da setih eto vi tema za razmisul koi i s kakvo pravo dava vlasta na edin chovek da sudi drug za postupkite mu nima choveshkata vlast i choveskite zakoni sa po vishi ot bojiite che da sudim kogoto i da e za kakvoto i da e nima istinata e ednozna4ana za men tq e s mnogo lica kato ezi i tura
choveka ne e nito losh nito dobur toi prosto postupva spored obstoqtelstvata i spored nivoto si na podgotvka
kolkoto pove4e znea tolkova po adekvatno pstupva a vsushnost koe e adekvatno i koe nee, edakvtno li e onovo koeto priemame za obshto prieti normi i moral ili ne e taka dali nqkoi ne ni e promil mozuka oshte kato deca i ne nie slojil umishleno v ramka zashto taka shte budem po lesno kontroliruemi i dali tova koeto e dobre za men e dobre i za teb
ako ste me razbrali ok ako ne ... e nishto edin den shte razberete

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » ср яну 24, 2007 13:48

Аз за пореден път ще дам предложение да погледнем на въпроса от друг ъгъл. Хората имаме невероятното своийство да бъдем праволинейни и в желанието си да докажем правотата си забравяме, че казусите никога не са едностранни.
Идеята ми е в случая да погледнем на секса не само като акт на удоволствие, при който непременно има проникване. Секс може да бъде и само предварителната игра. Без проникване. И погледнато по този начин т.нар.тройка също би изглеждала различно.
Аз лично, без да се свеня, защото няма за какво, ще ви призная, че съм имала подобно изживяване и мога да призная, че беше много приятно, супер еротично и в никакъв случай извратено!
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Отговори