Естрада

Магията на музиката и всичко около нея.
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Естрада

Мнение от Gab4o » пет юни 15, 2007 10:00

:D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » съб юни 16, 2007 15:49

Е, единият стил няма нищо общо с другия, но щом сте решили да са в една тема....явно има за какво. Само дето аз не го виждам :)
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пон юни 18, 2007 12:30

Естрадата изобщо не ми харесва.

Фолка, голям фен съм. Българския фолк е приятен и уникален (както всеки де) но не ме вдъхновява. Предпочитам келтско или хумпа.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон юни 18, 2007 12:37

Има си модератор, горски ако иска може да я изтрие или промени
А двете си вървят много добре за ръчичка
може като пишете такива съобщения, тип очуда или забележка за заглавието на тема, после да добавите и мнение, защото все пак да се пише по самата тема, а не критика за заглавието и чао
Колкото до естрадата, всички оплюват старите ни изпълнители, но когато чуят тяхна песен се разчувстват и им харесват, само дето не си го признават Например всички скапват Лили Иванова от майтап, но като чуят нейна песен, особено наживо изтръпват от емоцията С две думи както всички слушат чалга и не си признават, така е и с естрадата
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон юни 18, 2007 12:43

Gab4o Лилето едно време беше страхотна, да. Това, че и до ден днешен има някви странни изцепки не означава, че спираме да харесваме песните й. Обаче почват да те гледат странно ако изтърсиш, че любимата ти песен е Хризантеми на Лилето. Нормално, всеки иска да бъде модерен, харесван, актуален. И ако нещо в него му крещи, че това не е той, го притъпява и продължава да си припява най-новата песничка на Ултра-Мега-Гига-модерната новоизлюпила се поредна пайнерка. Така е било до сега, така и ще бъде. Иначе Лили Иванова и Емил Димитров ме разплакват и до ден днешен като слушам нещо тяхно.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон юни 18, 2007 12:59

абе вече почвам да вярвам, че може и да не бъде така занапред, както и с това за пайнер, така и с другото, с повечето други неща Абе с всичко И това зависи от всички Ама това вече е друга тема
Изображение
Изображение

tinkata
Търсещ
Регистриран: пет окт 19, 2007 10:45
Контакти:

Мнение от tinkata » съб окт 20, 2007 21:07

Лили Иванова и Емил Димитров ще си останат навеки най-големите в родната естрада. Два пъти съм бил на концерт на Лили и двата пъти се разбих от кеф. Нямах възможност да съм на концерт на Емил Димитров, но, признайте си, не заслужава ли "Моя страна, моя България" да ни бъде държавен химн?
You think you are safe but you are wrong - we are falling off the edge of the world!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед окт 21, 2007 20:01

tinkata написа:Лили Иванова и Емил Димитров ще си останат навеки най-големите в родната естрада. Два пъти съм бил на концерт на Лили и двата пъти се разбих от кеф. Нямах възможност да съм на концерт на Емил Димитров, но, признайте си, не заслужава ли "Моя страна, моя България" да ни бъде държавен химн?

ако трябва някоя 13 годишна да избере химна в днешно време, сигурно би избрала Ивана - Води ме в някоя квартална кръчма...
Изображение
Изображение

tinkata
Търсещ
Регистриран: пет окт 19, 2007 10:45
Контакти:

Мнение от tinkata » пон окт 22, 2007 1:35

Gab4o написа:
tinkata написа:Лили Иванова и Емил Димитров ще си останат навеки най-големите в родната естрада. Два пъти съм бил на концерт на Лили и двата пъти се разбих от кеф. Нямах възможност да съм на концерт на Емил Димитров, но, признайте си, не заслужава ли "Моя страна, моя България" да ни бъде държавен химн?

ако трябва някоя 13 годишна да избере химна в днешно време, сигурно би избрала Ивана - Води ме в някоя квартална кръчма...
И какъв е изводът?
You think you are safe but you are wrong - we are falling off the edge of the world!

Отговори