Свръхестественото

Паранормални явления, свръхестественото и други странни и необяснени от науката неща.
Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Свръхестественото

Мнение от gorski_ » чет юни 14, 2007 17:01

Ставали ли сте свидетели на нещо необичайно :Р
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Сутришно

Мнение от Vassil » чет юни 14, 2007 21:52

Колкото искаш, вече дори не ми прави впечатление. Ще ви споделя една случка като малък.
Сутринта ме събужат защото по-късно трябва да ходя на "даскало" (нулев час) и излязох за работа. Сладко се излежавах когато в един момент се започна удряне по стената плач от стара жена сякаш и падане. Съседите не отговаряха на критериите нито блъскат по стените нито другото. Престраших се и станах пуснах ламите из цялата къща с намерението все пак това е дома ми трябеа си го браня макар и награбил бухалката и треперещ. Минаха години от тогава, но още го помня. Знам как се изнизах от къщи после хахаха с 1 час по рано.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » вт юни 19, 2007 0:34

Свръхестествени неща около мене - колкото искаш. Толкова много, че вече ги смятам за естествени :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт юни 19, 2007 2:13

като добър ден ми е..мога да говоря безкрай за това.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Re: Свръхестественото

Мнение от BPAHA » вт юни 19, 2007 16:29

gorski_ написа:Ставали ли сте свидетели на нещо необичайно :Р

да аз съм виждал хора да им пука за разни неща, даже да си помагат в беда (тука не става въпрос за пешо, че се цвлувал с Мария, или че гаргата казал на педерастчето нещо), а говоря за беди, дето само по ТВ ги гледате докато дъвчите боклуците си.
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

kkk
Знаещ

Мнение от kkk » чет юни 21, 2007 16:17

Ще ви разкажа една от пресните свръхестествени случки около мене.
Миналата година почина съпругът ми. Понеже ненавиждах черното, нямах нито една черна дрешка, така че се наложи да започна да си купувам черни дрехи. И така по средата на лятото си купих поредната черна блузка, облякох я веднъж и ... блузата изчезна. Обърнах цялата къща, преподредих всички гардероби и шкафове - няма я. Реших, че вятърът я е духнал от простора и забравих за нея, но друга черна дреха повече не си купих - имах си вече достатъчно.
И... тази пролет, в денят в който стана една година и свалих траура, когато за първи път облякох цветна дреха и излязох ... като се върнах черната блузка стоеше надлежно сгъната най-отгоре в чекмеджето ми :shock:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет юни 22, 2007 17:50

ккк не се очудвай на такива неща, вглеждай се в знаците.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » пет юни 22, 2007 23:27

Gab4o написа:ккк не се очудвай на такива неща, вглеждай се в знаците.
Любопитно ми е ти как би изтълкувала случилото се на kkk?
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб юни 23, 2007 0:05

lollabunny написа:
Gab4o написа:ккк не се очудвай на такива неща, вглеждай се в знаците.
Любопитно ми е ти как би изтълкувала случилото се на kkk?

както казах, като нещо обичайно. Това са знаци, които ни пращат мъртвите. В нейния случай един от най-явните. Някои хора не могат дори да ги сънуват, но това е до човек, връзка и най-вече енергия. Нека когато нещо й напомни за съпруга й, види изображението му в облаците да не се мисли за луда. Нито когато някое от малките й деца каже, че е видяло тате. Той няма да ги остави просто така. Той бди над тях. Недей да плачеш ккк, той е до вас, говори му, той те чува. Може би седи сега до теб. Остави ръката си на масата и затвори очи. Помоли го да те докосне. Вложи цялата си душевност, за да е по-лесно свързването, мисли за него, за вашите емоции, за пътите, когато ти е държал ръката. И ако усетиш топлина, студ или друго не се очудвай. Той е около теб и си те пази, както и твоите деца.
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ

Мнение от kkk » съб юни 23, 2007 6:21

Gab4o, благодаря за хубавите думи! Аз наистина доста често го усещам. Просто усещам дните, когато е със нас. Понякога имам толкова реални сънища с него, че чак се чудя дали са били сън или реалност. Знам, че е до нас. Не се плаша, просто ми липсва...
А на всички семейни празненства, най-вече на рожденните дни на децата винаги по необясним начин, колкото и да броя, на масата се оказват една чиния и едни прибори в повече. Знам, че някои хора слагат едни прибори вповече нарочно, но при нас това се получава неволно. Дори вече и децата като забележат това казват "Здравей, тате, пак си при нас, радваме се!"

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » пон юни 25, 2007 8:31

Нека разкажа и аз нещичко. Имам откасначни споени как тичам по тумна улица, а нещо в небето ме следи. Как крещя за да ме чуе някои ,а нямам глас. Това мисловно съм го преживявал безброи пъти, дори се чудя даи не е било наистина. Жена ми ме базика ,че сам бил похитен понеже ми тече често кръв от носа без причина ( и докторите нямат логична причина ) и понеже ме боли често глкава. А каква е точно истината не е савсем ясно. Дали наистина се е случило нещо или всичко е плод на въображението ми...

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт юни 26, 2007 23:45

Щом си мислиш за това и разсъждаваш и помниш значи не си :Р Те не биха искали да знаеш..или поне така предполагам.

При мен също се е случвало да зърна или да усетя нещо необичайно :) Сред баналните примери бих споделил нещо което е доста интересно. Имаше един период в 5 и 6 клас, когато с един приятел рисувахме комикси stick (човечета които са 5 линиики и едно кръгче за глава) и по едно време бяхме толкова зарибени, че започнах да виждам такива. Големи колкото човек, често ги мярках да бягат по долните етажи като слизах по стълбите. Някъде като се прибирам късно също съм ги виждал като сенки и т.н. Може би просто фантазията ми е била толкова развита че да си въобразявам неща, ама по едно време се бях притеснил :Р.

Извънземни, виждал съм разни светлини в небето които извършват почти невъзможни маневри от страна на летателните обекти с които разполагаме ние :) Но само до там. Принципно съм голям фен на извънземните, вярвам в тях и много съм разсъждавал с приятели които мислят като мен, просто те не са толкова свръхестествено или мистично, по-скоро непонятно :) Фактиии фактиии :Р
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср юни 27, 2007 8:28

Относно извънземните и аз вярвам. Като по-малък виждахме НЛО-та на хоризонта. То тогава бяха едни "тъмни" години. Кашпировски още провеждаше сеансите си. По телевизиите съобщаваха за наблюдавани НЛО-та.

kkk
Знаещ

Мнение от kkk » пет юни 29, 2007 16:40

О, и аз вярвам в извънземни, но не вярвам, че ще видя някога.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 26, 2007 19:07

апелирам темата да се сложи в `паранормални явления`
Изображение
Изображение

Отговори