Пеете ли?

Магията на музиката и всичко около нея.

Пеете ли?

като пия пея
4
31%
да, имам талант
7
54%
аз съм такъв тотален музикален инвалид, че хората се самоубиват покрай мен
2
15%

Общо гласове: 13

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Пеете ли?

Мнение от Gab4o » чет юни 14, 2007 14:22

Здравейте ФоРуМцИ,
искам да ви попитам пеете ли? тоест имате ли талант? изяви и т.н

аз лично пея от мъничка и музиката е моя живот. Обичам и да танцувам, като съчетавам и двете. Пяла съм от детски вокални групи до по-дамски такива, по благотворителни концерти (включително и водеща) и други такива. Твърде широкоспектърно е, за да изброя всичко сега, по-натам. Но като човек, който се занимава с музика реших да ви попитам, може и дует да направим :wink: последното ми признание беше на завършването `Славей на випуска`

:D но няма да се хвалим с грамоти и прочие. :twisted: хайде вие сте

Изображение
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » чет юни 14, 2007 14:42

Е, аз нямам талант, никой никога не ми е казвал, че мога да пея. В хора в училище пеех трети глас :), не защото мога, а защото всички момичета тогава задължително бяха в хора :)
Но обожавам да пея. Пея от щастие, пея от мъка, пея за настроение... пеем всички - и съпругът ми пееше, и с децата сега обичаме да пеем заедно, независимо какво се получава. Пеем в къщи, пеем в колата на път, пеем на разходка сред природата... Просто пеем от душа :)
Нали хората са казали - Който пее, зло не мисли.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет юни 14, 2007 15:06

Винаги съм искала да мога и все пак само с искането не става... Ходих мъъъничко на нещо като солфеж ама ме удари комплекса и си тръгнах. Иначе и аз си пея - не чак под душа, но като няма чии уши да нараня, си припявам доста често...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » чет юни 14, 2007 15:22

Пея само пиянски песни, иначе съм много добър :lol:

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет юни 14, 2007 15:47

Първите 2 се съчетават. Имам малък талант и го изявавам само като пием някъде. Инъчи пея постоянно.

В училище постоянно се движа с един съученик дето слуша рок музика но все пак имаме общи любими песни и двамата постоянно си пеем. Пея по купони, в морската, в гората, в къщи. Но сам пред хора никога не пея. Винаги някой трябва да е с мен инъчи не мога ;Р.

Принципно се занимавам с аматйорски проект и аз играя ролята на вокалист и клавирист, но е рано още да казвам голяма дума за това защото с колегата до никъде не сме стигнали.

Много хора са ми казвали че мога да пея добре само дето ми трябват тренировки да си обработя гласа. Но аз им казвам че не искам. На солфеж никога няма да отида. Просто няма да изтърпя да съм сред група хора които не познавам и просто..не искам да съм сред хора:) По същата причина не ходя на финтес :Р но това е друга тема хаха;)

Хахах пял съм веднъж на караоке :Р Металица! Не защото ги харесвам, напротив не мога да ги понасям, а защото бях пиян :D
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пет юни 15, 2007 13:44

gorski_ написа: Хахах пял съм веднъж на караоке :Р Металица! Не защото ги харесвам, напротив не мога да ги понасям, а защото бях пиян :D
Ди джея и той е бил пиян, нали :smt043
Аз също съм пяла в караоке бара. Още преди години, когато бяха 2 такива в Бургас. Дори по едно време бях звездата на караоке бара. И то без да съм пияна.

Обичам да пея. Когато съм в банята, когато съм извън банята, когато съм сама, когато съм с други хора. Морската съм я огласяла много пъти. В гимназията бях в училищния хор, участвали сме по конкурси и в спектакли.

Пеенето ме успокоява. Пея, когато съм тъжна. Пея през сълзи. Помага ми.

Пея, когато съм щастлива. Кара ме да се усмихвам.

Обичам да пея.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пет юни 15, 2007 14:11

А, не из тия караокета съм пял аз :) Ако го знаеш Pary Club-а :) едно металско заведение (последното :/) на там всяка сряда има караоке...или май беше четвъртъка, незнам :D
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пет юни 15, 2007 14:18

Pary Club или Party Club? :D
Знам го, разбира се. :) Значи требе да дойда някой път да ти чуя меденото гласче :)
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пет юни 15, 2007 14:24

хех, правописна грешка:)

Моето медено гласче можеш да го чуеш някоя вечер в морската или на плажа :D На караоке повече няма да пея хаха;) тогава бях пиян и беше почти празно :Р
Изображение

Потребителски аватар
diaida
Новак
Регистриран: нед юли 15, 2007 14:51
Контакти:

Мнение от diaida » нед юли 15, 2007 14:58

и аз пея, не се фукам, но пяла съм едни от най-известните детски песнички: "Оранжево небето", "Мъжът има винаги право" (от "Войната на таралежите") и сега си пея вкъщи, обаче ...
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » пон юли 16, 2007 10:10

Рядко. Обикновенно много ме е срам ;)
Изображение

Потребителски аватар
Sarpuhi
Търсещ
Регистриран: ср яну 16, 2008 18:58

Мнение от Sarpuhi » вт фев 05, 2008 22:26

Ами аз имам много малко солистични изяви и много групови и хорови(за период от 11 години), което повече ми харесва.Първо, защото така не ме е срам и не се притеснявам(все пак знам, че има и други хора, които са обект на вниманието на публиката).И второ, много ми харесва съчетанието на повече мелодии -многоглас му се казва :).
А относно пеенето под душа...там вече съм в стихията си, заради което веднъж брат ми дойде да блъска по вратата, крещейки "Млъкни мааааа!" :lol:
Happiness is the skill to use your imagination properly!

Потребителски аватар
diaida
Новак
Регистриран: нед юли 15, 2007 14:51
Контакти:

Мнение от diaida » ср фев 06, 2008 3:10

Имаше един лаф: "Който пее зло не мисли, кой го слуша - да му мисли!" :smt020 :smt021 :lol:
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

Потребителски аватар
Rivertold
Новак
Регистриран: пет апр 11, 2008 14:25
Контакти:

Мнение от Rivertold » пет апр 11, 2008 14:40

Опитвам се...

Вероятно имам някакъв талант, но никога не съм взимал уроци по солфеж, а и като цяло имам комплекси на тази тема... Напоследък обаче всяка сряда ходим на караоке и получавам положителни отзиви... Ако и да нямам много глас майче поне го докарвам вярно.

А иначе винаги пея, знам ужасно много текстове, приятели ме бъзикат, че съм като ходещ джубокс. Така ме и знаят в любимата ми кръчма (RedEye, Пловдив), съседите вероятно също...

Какво да обяснявам колко е яко, майче всички (можещи, неможещи) обожават да пеят.
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед апр 13, 2008 15:56

Като слушам музика си припявам понякога песнички, които ми харесват. Но не пея в смисъл ей тъй щото ми се е припяло. :)

Отговори