Имате ли книжка?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук

Имате ли шофьорска книжка?

-Да
6
46%
-Не
4
31%
-не, обичам да се возя на градския транспорт
2
15%
предпочитам частния си самолет
1
8%

Общо гласове: 13

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 25, 2007 4:44

arlina написа:Книжка кола не кара....Ехей хора, аз имам книжка от....99-та година. Това обаче не значи, че съм стара :) Но така и не карам, защото няма какво....
ама още повече кола не се кара без книжка :smt048
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет яну 25, 2007 21:58

Gab4o

arlina написа:
Книжка кола не кара....Ехей хора, аз имам книжка от....99-та година. Това обаче не значи, че съм стара Smile Но така и не карам, защото няма какво....

ама още повече кола не се кара без книжка
Ама и да я имаш не е гаранция, че можеш да караш.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет яну 26, 2007 17:14

Vassil написа:Или пък аз кола :wink:
Кола се учих да карам насело из черните пътища още бях на 15
а наскоро имах "юбилеи" 10 г. "безавариино" (без ПТП) шофиране.......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пет яну 26, 2007 17:42

Ама ти, hotblooded, си завършил ДВГ! Вие още в училище придобихте категория.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » съб яну 27, 2007 15:02

И още нещо да добавя:
Книжката не значи че можеш (си се научил) да караш кола(мотор)! И мечката в цирка кара мотор, но не я пускат по улиците! Вижте какво пише отгоре на "книжката": "Свидетелство за правоуправление" тоест свидетелство че си защитил правото си да управляваш! A шофьорския курс не те учат да караш - а те тренират да си вземеш изпита Разликата не е голяма но не е за пренебрегване!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб яну 27, 2007 23:19

hotblooded
прав си, че книжката не е показател за добро шофиране, човек трябва много да се упражнява и да кара за да придобие опит и да внимава какво прави на пътя. всеки може да вземе книжка без дори да има понятие. лесно се назубрят листовки и се дава газ, но истинския професионализъм изисква години шофиране, а не 20 часа обучение.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон май 28, 2007 18:08

да си призная вече ме е страх да карам по улиците.. то просто е въпрос на оцеляване там. :( :? :?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » пон май 28, 2007 23:38

Gab4o написа:да си призная вече ме е страх да карам по улиците.. то просто е въпрос на оцеляване там. :( :? :?
Направо си е "сърваивър"! Всеки ден навъртам по 100 км. - пътищата са тясни за шофьорите и идиотите!

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » ср юни 06, 2007 15:15

Ако е книжка за кола - нямам, не искам и да имам :)

други книжки...ми имам тука една дребна книжчица - Властелинът на Пръстените, книжчинцица :Р
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср юни 06, 2007 17:13

е каква друга, може би жълта остава, но всички я имаме :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » ср юни 06, 2007 17:25

нямам жълта :D ... yet

Бе една кирлива хартиика не мое ми казва на мен кво съм и кво мога да правя! Хаха това са изгъзици вече :)
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср юни 06, 2007 18:01

gorski_ не може да нямаш жълта:) Нали видя какво пише най-отгоре, под www.CrossroadBg.com? Ако го виждаш и го четеш, вече имаш жълта книжка:) Само ще ти изпратим адреса откъде да си я вземеш;) А колкото до шофцорската книжка - аз нямам и нямам никакво желание да имам. Предпочитам да ме возят:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » ср юни 06, 2007 19:37

Tea написа: ..... Предпочитам да ме возят:)
Теа, като те возят носи си и тубичка с бензин и/или нафта - като се качи хубаво момиче и на повечето шофьори им свършва бензина насред гората (полето) :twisted:

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср юни 06, 2007 19:42

Хм, като се има предвид че принципно само приятелят ми ме вози, нямам нищо против да му свърши бензинът.... Ееех, защо не минаваме през гора.... Хайде стига толкова офтопик:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори