Нудизъм?

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Нудизъм?

Мнение от gorski_ » ср юни 13, 2007 23:44

Събличали ли сте се повече от нормалното на...обществени места :Р ?

Аз да. С едни приятели бягахме голи по плажа, ама беше късно вечер но целта беше да шашнем едни дет бяха за палили огън на плажа (явно чужденци).

Миналата година като ходихме на плаж едни приятели, редовния номер беше да си събличаме банските и да се бием с тях :Р Ама избирахме Сравнително по-дълбоки неща, но понякога се стигаше и до плитчини:)

На джулай морнинг миналата година се къпах гол.

показвал съм си гъза & малкия капитан срещу таксита и камери :Р

Не съм кой знае колко навътре в нещата, но все пак си е нещо:)
Последна промяна от gorski_ на нед юни 13, 2010 17:00, променено общо 4 пъти.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Нудизъм?

Мнение от hotblooded » ср юни 13, 2007 23:55

gorski_ написа:
Това е нудизъм
gorski_ написа:показвал съм си гъза & малкия капитан срещу таксита и камери :Р
Това вече е ексхибиционизъм!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » чет юни 14, 2007 1:05

gorski_ написа: показвал съм си гъза & малкия капитан срещу таксита и камери :Р

На това малко ли му викаш? Не искам и да си представям тогава на какво ще кажеш много...

Аз лично няколко пъти съм била на плаж нуди и много много пъти по монокини, ама това вече не е атракция (аз не че заради атракцията съм го правила). Гола в морето също съм се къпала много - и през деня, и през нощта. Чувството е невероятно!
Май дотук стига моят нудизъм.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет юни 14, 2007 11:03

gorski_ написа:Събличали ли сте се повече от нормалното на...обществени места :Р ?

Аз да. С едни приятели бягахме голи по плажа, ама беше късно вечер но целта беше да шашнем едни дет бяха за палили огън на плажа (явно чужденци).

Миналата година като ходихме на плаж едни приятели, редовния номер беше да си събличаме банските и да се бием с тях :Р Ама избирахме Сравнително по-дълбоки неща, но понякога се стигаше и до плитчини:)

показвал съм си гъза & малкия капитан срещу таксита и камери :Р

малкия капитан?
:shock: :shock: :shock: :smt107 :smt107 :smt107 :smt104 :smt104 :smt138 :smt043 :shock: сори ма може ли без точно такива епитети :lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » чет юни 14, 2007 13:33

Е че какво му е лошото ?
Последна промяна от gorski_ на ср юни 16, 2010 16:37, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет юни 14, 2007 20:41

не че има лошо, ама ми стана смешно, сори ако съм те обидила.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » чет юни 14, 2007 21:13

прозвуча все едно ми се караш :Р
Последна промяна от gorski_ на ср юни 16, 2010 16:20, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет юни 15, 2007 8:45

Никога няма да забравя първият път, когато видях нудистки плаж. Баща ми плуваше успоредно на брега и ме "возеше" на един дюшек, аз бях на 5 или 6...И изведнъж гледам разни хорица си се разкарват по без нищо... Беше ми много забавно и интересно, ама баща ми се попритесни и ме върна обратно... Имало е доста коментари от сорта "Ама тате тези каде са им банските? Нямат л парички да си купят? Аз мога ли така да ходя?" И така... помня само как ми мънкаше и се чудеше как точно да ми обясни...Иначе е готино усещане, въпреки че не се чувствам особено конфортно по без нищо... Дори при първото ми посещение на солариум ми беше доста странно и неудобно... Не е заради някакъв комплекс - какво имам повечко по себе си или съответно нямам - никога не ме е интересувало. Не е и заради морал и други подобни, просто ми се струва....кофти:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пет юни 15, 2007 11:24

Имам много кофти спомен от нудисти.

Джулай морнинг '06, евиния плаж в Бургас ( нудиски плаж, но всяка година там се събираме да палим огъня ). Вечерта ставаше кот ставаше, на сутринта ставаше кот ставаше и айде да се прибираме. И един приятел каза че ей сега ще се върне само да изпрател една мадама до някъде. Аз и един друг приятел седим и чакаме. Той заспа а аз решавам да погледам романтично хоризонта да запаля фас и да си мечтая. Облегнах се на мешката си и се загледах. Това стана към 7 сутринта. По неволя на съдбата се събудих около десет с лице забито в пясъка. Тоз изрод го нямаше, другия изобщо не се бе върнал. Нагрят от слънцето, скапан от вечерта, с лека мускулна треска, с болка в главата и целия в пясък аз правя нещастен опит да се изправя и какво да вида...на периметър от 5 метра нищо...само бутилки а отвън него само голи баби и дядовци, някои ме гледаха странни други като че ли са ми се нагледали. Гледката бе...отвратителна. Аде, гол дядо...иди дойде. Ама гола баба която е 150 кила е просто ужасно. Както и да е...успях да се стегна и се прибрах за 40 мин в къщи :) а живеех на 20 мин :Р
Последна промяна от gorski_ на ср юни 16, 2010 18:55, променено общо 1 път.
Изображение

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » нед юни 17, 2007 12:17

Поздрав за всички с песента "Зомби Нейшън"!
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон юни 18, 2007 12:32

Аз ще ви кажа какво е нудизъм - нудизмът вече е навсякъде! всичко живо са нудисти! Аз вече не знам каква е разликата между нудизъм, разврат, то се преплита здраво
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пон юни 18, 2007 12:34

Събота направих първа баня. След плацукане и всякакви глупости на плажа решихме че е време за традиционния бой с гащи :Р а после решихме да покажем нещо на едни баби дет минаваха :D и около 20 мин сме се къпали голи.
Последна промяна от gorski_ на ср юни 16, 2010 16:03, променено общо 1 път.
Изображение

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон юни 18, 2007 16:38

БРАВОООО СЕЛСКИ, Ъъъъ Горски!!!
Ти си пича на форума!!!
Покажи ми го и на мене това дето живее в гащите ти, моля ти се!!!

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пон юни 18, 2007 18:41

Пич съм да :wink: ама не заслужаваш да ти показвам каквото и да било :P
Последна промяна от gorski_ на ср юни 16, 2010 16:48, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон юни 18, 2007 23:55

ВРАНА, на мен по-скоро би ми го показал. Ако искаш ще направя снимка, брато, и ще ти го покажа :D
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Отговори