Гони ли ви безсъние?

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори

Гони ли ви безсъние?

Общо гласове: 0

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » нед юни 17, 2007 12:18

яж повече чесън и носи повечко сребро

ако стане напечено, идвам с дряновия в ръка

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Гони ли ви безсъние?

Мнение от hotblooded » нед юни 17, 2007 22:31

Gab4o написа: аз вампирясвам, не знам за вас
Чай от тампони вариш ли си?
А от дамски превръзки?
То безсънието винаги гони - лошо е когато ви стигне :twisted:
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон юни 18, 2007 8:57

хахаха добро изказване, hotblooded :) :) :) Колкото до безсънието - аз много трудно заспивам и се будя често и много лесно, от нищо. После ми е невъзможно да заспя. Предполагам, че влизам в критериите. а може би ако в главата ми не беше такава помия в момента, щеше да е мъъъничко по-лесно. Не съм се наспивала както трябва от началото на май. Вече започна да ми личи. Но няма как - светът си иска своето...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пон юни 18, 2007 12:27

Безсъние...рядко :)
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон юни 18, 2007 12:35

Гони ме недоспиване. Тия дни направо трябва да слагам клечки да не заспя. А дано наваксам тия дни.
Безсъние не помня да съм имал сериозно така или иначе. Радвам се, че си спя сладко-сладко.

Потребителски аватар
Tani4ka
Мярвал се
Регистриран: пет авг 24, 2007 22:46

Мнение от Tani4ka » нед авг 26, 2007 10:47

И за мен е трудно да се каже,че ме гони безсъние,но има дни,в които като си легна вечер, доста се въртя в леглото преди да заспя.Иначе като цяло си спинкам добре :D Явно понякога емоциите ми идват в повече и това е причината да не заспивам веднага :)

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср авг 29, 2007 15:07

За тези които ги гони безсъние си мисля, че има един вариант за лекарство. Много физически труд и после се предполага, че ще спите като къпани.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет авг 30, 2007 9:22

Vassil само така се предполага, сигурно и ти си имал моменти, в които от преумора не можеш да заспиш. Аз снощи бях така - 3 нощи не можах да спя от психическо напрежение, а вчера и физическите усилия ми дойдоха множко. Но именно заради цялата тази преумора се въртях до 4 часа. Така че и тва не е вариант.Даже е много ужасно д усещаш как крайниците ти пулсират от умора, да се отпуснеш до там, че да не можеш да мръднеш, но мозъка ти просто да отказва да рестартира. Гадно е :(
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори