Напивали ли сте се здраво :D:D:D:D

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)

Напивали ли сте се здраво?

О да, натрясках се като свиня
7
78%
Не, девица съм
2
22%

Общо гласове: 9

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Напивали ли сте се здраво :D:D:D:D

Мнение от Gab4o » пет юни 08, 2007 18:42

а? :smt131 :smt132 :smt084 :smt084 :smt084 :smt121 какви са били последствията и драйфали ли сте :P то иначе няма да е великото натряскване де :P
айде аз после ще пиша по тази тема :twisted:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон юни 18, 2007 1:33

Горски, значи ти си бил! Ти си ми откраднал камиончето!

Не, зарежи камиончето, вече знам кой троши пейките из морската. Същите тези пейки, които нашият "любезен" кмет се постара да постави за да има къде да си посядват хората.

Деца, като ви чета разказите, направо ми настръхва косата. Особено твоите, горски.

Аз вече почти не пия, много рядко се случва и то основно е вино. Навремето пиех много. Много значи много. Вероятно с горски щяхме да сме си добра компанийка. Бях стигнала по едно време и до зависимост. Като настъпи този момент се стреснах и спрях да пия. За известно време. После пак се почна. Само аз си знам какви съм ги вършила по време на тези пиянски периоди...
Не мога да кажа кое е най-сериозното ми напиване, защото имам много такива много сериозни напивания. И при голяма част от тях ми се губят спомените.

Не се гордея с миналото си, но и не съжалявам за него. Благодарна съм, че след всичкия алкохол, който съм изпила, черният ми дроб е ок.
Само едно ще ви кажа. Алкохолът е бягство. Хората пият, защото им е по-лесно така. По-лесно им е да си развържат езика, по-лесно им е, защото падат задръжките, по-лесно им е, защото забравят за проблемите (или така си мислят). Имам познати, чиито семейства бяха разрушени заради алкохола.
Няма нищо лошо да обърнем по 1-2. Ама нека да е с мярка, ей! Моля ви!

Горски, какво се опитваш да докажеш с тия пиянски истории? Колко голям мъж си? Уви, миличък, не ти минава номера. След всичкия алкохол, който поемаш, надали можеш да го вдигнеш, така че не ми говори колко си велик.

Спирам до тук, че ще излезе като лична нападка, а не това ми беше идеята.

Заключение - пийте, ама с мярка! И без сентенции от типа на "Без едно мога, ама с едно не мога." Това вече излезе от мода.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон юни 18, 2007 8:31

Хайде да включа и аз...въпреки че при мен далеч не е толкова колоритно... И така, аз не пия. Не ми харесва усещането,мразя да не контролирам сама себе си, страшно много мразя пиянски истории и предпочитам да си тръгна миг преди тоталното отрязване на всички. В живота си имам два случая на напиване. Първият път беше на 14-ия ми рожден ден, с още 3 момичета за около 4 часа оправихме 2 бутилки водка, българска при това. Тогава ми беше и първото и последно повръщане:) Родителите ми трябваше да се приберат вечерта, затова реших да измия съдовете преди това. Вярвайте, една чашка не остана здрава дори. После реших, че ми е горещо, и се изкъпах със студена вода (по разказ на очевидци, аз нямам спомен), накрая съм заспала между масата и дивана. Събудих се от звъненето на нашите. Те пък ми носеха торта. Повярвайте, няма по-гадно нещо от торта след половин литър водка... Втория случай беше с някакъв шоколадов ликьор, на някакво имровизирано купонче. Прилоша ми и споделих на един приятел. Той (за мое съжаление) беше доста по-трезвен и започна здраво да се гаври с мен ( спокойно, не "възползвал"). Имаше неща от сорта " вдигни си левия крак и дясната ръка и ще се пооправиш" и разни такива, от които след това имах солидни синини... Пробвала съм да изляза да си купя цигари през балконската врата, решила съм да звънна на си поговоря с баба ми (?!?) и така.... Казах ви, нищо особено колоритно... Сега ако въобще пия, то ще или червено вино, или някакъв слабоалкохолен коктейл. И то бавно, със храна, в много малки количества. На бала си изпих около 100 грама уиски, колкото за "наздраве". И мога да кажа, че си изкарах сто пъти по-добре, отколкото ако се бях натряскала.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пон юни 18, 2007 12:26

Хахаха, арлина не го правя с цел да се докажа. Просто ми харесва :) После си припомняме тия случки с приятели и се смеем. Да може би е бягство от нещо и се предполага че сам трябва да се оправя, но като че ли аз не искам. Не пия за да се правя на интересен, за да привличам внимание или да се правя на много велик. Правя го заради себе си...може би.

След последния път (тоя петък) аз наистина взех да се позамислям, защото за една вечер, за няколко часа направих глупости дето ся живота ми виси на косъм :Р щото са занимавах с грешното момиче хаха :) Ама нещата вървят на оправяк.

Правя го с цел забавление. За мен живота е едно нищо и смятам да го пропиля по свой начин. Живея горе-долу ден за ден и се възползвам от всяка благинка.

Не търся съжаление, не търся грозна слава...правя го защото така съм решил :)
No faith, only the power of will
Изображение

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон юни 18, 2007 16:40

За мен живота е едно нищо и смятам да го пропиля по свой начин.

Ей браво! Доживях да видя признание от един никакъв човек с никакъв живот!

Браво пич, дано умреш като едно достойно нищо. Успешно пропиляване!
После си припомняме тия случки с приятели и се смеем
Като гледаш сина, какъв ли е бащата!

Колко мъка има по тоя свят, Божко! :cry:
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пон юни 18, 2007 18:43

Мъка много :) Баща ми не е пияница, той пие много рядко.

Хаха, не съм загорял да мра с достойнство, ще си живея както аз искам :) пропиляване или не, мой си е живота :P
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон юни 18, 2007 23:53

gorski_ написа:Да може би е бягство от нещо и се предполага че сам трябва да се оправя, но като че ли аз не искам. ... Правя го заради себе си...може би.
Щом не искаш, щом ти харесва така, значи не ти е дошъл момента да се озсъзнаеш. Но това ще стане, рано или късно. Пожелавам ти да бъде по-скоро, докато не е станало твърде късно.
Ето - ти сам вече осъзнаваш някои от последиците на тези алкохолни "купони".
И въпреки всичко - приеми един съвет от мен: Не съжалявай за нищо. Никога.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт авг 21, 2007 9:35

Любопитно е (не визирам хората в форума и никой персонално) как хората понякога се напиват ... за да им припомнят после какви глупости са правили. "Купон да стаа бате" :smt132

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » чет авг 23, 2007 15:38

Пууу..не съм се напивал от поне месец и цигари не съм пушил от вече 10 дена :) И всичко това в името на музиката!
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб авг 25, 2007 8:18

gorski_ написа:Пууу..не съм се напивал от поне месец и цигари не съм пушил от вече 10 дена :) И всичко това в името на музиката!
Край тебе дежури ли линеика с амблу и дефибрилатор? ако ли не пии една бира и пални един фас!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » съб авг 25, 2007 11:21

Хахаха споко бе :) бира си пия ама с мярка :D

Ей ся Ахат като свирят на 29-ти съм си обещал да се надера, че ми е мила тая група.
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб мар 08, 2008 13:45

gorski_ написа:Най-гадно е да чуеш "ГОРСКИИИИ! Неее! ААААА! Ох, някой да му мръдне косата на тоз!" :lol:

Мразя водка и джин.

Бих си позволил да прибавя към темата: Най-забавната и необичайна случка която си правил като си пиян.

Като изключим агресивните моменти в които аз (аз съм пишлеме) исках да бия трима 30 годишни само защото ми казаха че не разбирам от музика :Р, последния най-забавен момент беше когато се насмукахме пак яко и аз реших че трябва да пикая от покрива на една кола :) Мъже! Порбвайте, жестоко е! Преди седмица трима души се опитахме да преместим едно трабантче, ама не се получи. Редовния ми номер е да обръщам казани, да чупя странични огледала на коли (което съм го правил само 2-пъти де, от тогава ме спират хаха), да късам плакати и да пикая на магазини.

Преди 2 години някъде с една компания си пиехме на едни пейки в морската градина и гледаме че едната пейка нещо е извадена от асвалта. От тогава в продължение на 2 седмици вадихме пейки наред и ги местихме на разни места :Р . Даже по вестниците бяха писали за нас...Вандали, какво да ви кажа:) Вече не руша общински собствености. Тия глупости не ги правя за да си изливам агресията, просто ми е кеф да местя разни неща от обичайните им местоположение че на хората да им е тъпо после хаха

От агресия...на тия тримата дет исках да ги...да ме набият :D Тогава петима приятели се опитаха да ме спрат. Аз се дърпах и мятах ръце и резултата беше за малко измъкната ръка на единия, удър под пояса на втория (даже линейка искали да викат ;/ после му се извинявах много) и на останалите синки...и един дет беше излязал от казрма ме успокои с една яка хватка :D

Уеуее...аз съм баси пияндето :)

Миналата година, лятото имаше спасителни постове на около 20-30 метра навътре в морето. Еми плувахме до там с шишетата. Беше яко.

Хахаха, няколко вечери преди това си пииваме на плажа и едни бяха запалили огромен огън ...като за джулай морнинг. Личеше им че не са от Бургас и се чудехме как да се излигавим пред тях. Единия даде щурата идея да бягаме голи по плажа :) Еми...речено сторено :D. Мъже! Не бягайте голи на плажа! НЕ Е ЯКО!

олеле, много ме уплаши с това пиене и плуване..знаеш ли, че комбинацията е с летален изход?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » съб мар 08, 2008 19:49

Така ли ? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед мар 09, 2008 1:02

gorski_ написа:Така ли ? :lol:
добре, иронизирай ме...то си е за вас, биич бойс :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » нед мар 09, 2008 13:21

Никои не се е удавил повече от веднъж, без значение дали пиян или трезвен.....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Отговори