Мечти и планове

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 1:05

ами на първи план всички, които обичам и въобще всички да са живи и здрави, все още да обичам така силно човека, в когото съм влюбена (в което съм сигурна), да сме заедно и знам ли..да имаме детенце :D :) нали говорим за след 20 години :D също така да съм си намерила хубава доходна работа и да имам уютен дом. искам най-обикновени неща, нищо фрапантно
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 14:19

е, ако стана супер певица с международен успех също не би било зле :D
ИзображениеИзображениеИзображение
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 18:54

мен лично ме е страх да се замислям над това какво ще става с мен завбъдеще

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 19:50

е да, човек не знае какво ще му се случи утре, камо ли след 20 години, но аз искрено се надявам да е това, което написах по-горе
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 21:46

не планирам дългосрочно. обикновено това е достатъчно, доколкото човек се занимава предимно с нещата, в които е най-добър, и които му носят удовлетворение.

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 21:47

искаш да станеш певица? :) никога не съм мислел за пари и за престиж.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 23:38

test написа:искаш да станеш певица? :) никога не съм мислел за пари и за престиж.
хих, ми това ми е детската мечта. И ако стане някакси добре е дошла. просто това ми е таланта и това ме влече като че ли най-много - музиката, актьорството..но не знам в БГ дали ще е възможно..е, това е друга тема.
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 16:30

Аз искам единствено едно щастливо семейство,защото аз никога съм нямала такова...А другото,то ще дойде от самосебе си :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 3:15

anton написа:
Willow написа:Аз искам единствено едно щастливо семейство,защото аз никога съм нямала такова...А другото,то ще дойде от самосебе си :D
Това и моята най-голяма мечта. Доброто семейство е много важна опора и ако вкъщи нещата са наред това се отразява положително и на работата и на всичко, с което човек се захване. И обратно, често семейните проблеми и неразбирателството, липсата на подкрепа от най-близките може да убие енергията и на наи-умния и деен човек.
да, така е..забелязала съм, че децата на разбити семейства или си пропиляват живота с това оправдание или стават наистина нещо.
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 2:15

Едва ли това е оправдание за грешките ти,дори го смятам за един вид превилегия защото ако не се бяха случили тия проблеми нямаше да съм това което съм сега...а аз взех да се харесвам :D :D :D Пък и като видиш грешките от първия ред така да го кажа,е по вероятно да ги избегнеш :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 2:17

Willow написа:Едва ли това е оправдание за грешките ти,дори го смятам за един вид превилегия защото ако не се бяха случили тия проблеми нямаше да съм това което съм сега...а аз взех да се харесвам :D :D :D Пък и като видиш грешките от първия ред така да го кажа,е по вероятно да ги избегнеш :D
така е, човек колкото и да се оплаква като погледне назад рядко би искал да промени нещо, дори и лошото, защото и то му е помогнало
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ChildOfTheDarkness
Мярвал се
Регистриран: вт апр 18, 2006 19:46

Мнение от ChildOfTheDarkness » вт апр 18, 2006 20:31

Единственото, което искам (и си мечтая за него) е да съм с любимия си човек и да си живеем НОРМАЛНО(прекалено щастливите връзки като че ли не са най-доброто...бързо си омръзват хората така...), а и искам да си имаме 2-3 дечица...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт апр 18, 2006 21:51

ChildOfTheDarkness написа:Единственото, което искам (и си мечтая за него) е да съм с любимия си човек и да си живеем НОРМАЛНО(прекалено щастливите връзки като че ли не са най-доброто...бързо си омръзват хората така...), а и искам да си имаме 2-3 дечица...
2-3 дечица :D ей на това му се вика мечта. Супер, пожелавам ти го и аз :D
а това за щастливите връзки..хех..няма прекалено щастливи връзки, има истински влюбени просто :D :D
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет апр 21, 2006 19:26

Black^Dead^Empty^soul ChildOfTheDarkness написа:
Единственото, което искам (и си мечтая за него) е да съм с любимия си човек и да си живеем НОРМАЛНО(прекалено щастливите връзки като че ли не са най-доброто...бързо си омръзват хората така...), а и искам да си имаме 2-3 дечица...

2-3 дечица ей на това му се вика мечта. Супер, пожелавам ти го и аз
а това за щастливите връзки..хех..няма прекалено щастливи връзки, има истински влюбени просто
Ама тия 2-3 дечица с какво ще ги храните?

Потребителски аватар
ChildOfTheDarkness
Мярвал се
Регистриран: вт апр 18, 2006 19:46

Мнение от ChildOfTheDarkness » пет апр 21, 2006 21:05

Vassil написа:
Black^Dead^Empty^soul написа:ChildOfTheDarkness написа:

2-3 дечица ей на това му се вика мечта. Супер, пожелавам ти го и аз
а това за щастливите връзки..хех..няма прекалено щастливи връзки, има истински влюбени просто
Ама тия 2-3 дечица с какво ще ги храните?
Wizh sq modnite dizajneri( mislq, 4e edinstweno za tazi profesiq me biwa... :? ) w powecheto sluchaj ne sa osobeno bedni hora i hraneneto nqma da e problem, no wizh, drugo me trewozhi- 4e shte sym uzhasna majka(ako izobshto nqkoga stana takawa)...

TheUnforgiven:Кирилица!!! :smt144

Отговори