Разкриване на чувствата

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » чет дек 22, 2005 0:34

Vassil написа:А какво ще стане ако обича всички хора по свой си начин човека?

а не е ли така-колкото различни хора има,толкова и разновидности на любовта

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет дек 22, 2005 0:38

Говорех това да обича всички:P
Че си има разновидности спор няма

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » чет дек 22, 2005 0:53

Vassil написа:Говорех това да обича всички:P

това е илюзия...химера!!!но би било прекрасно...човека е така изтъкан,че просто сякаш природата му не позволява да обича всички себеподобни

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет дек 22, 2005 0:55

Eos_f
TheUnforgiven написа:
Говорех това да обича всичкиRazz

това е илюзия...химера!!!но би било прекрасно...човека е така изтъкан,че просто сякаш природата му не позволява да обича всички себеподобни

Защо? Какво му пречи?

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » чет дек 22, 2005 1:12

пречи тава , че всеки има добра и лоша страна,т.е. всеки човек е способен на положителни и деструктивни чувства.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 22, 2005 1:50

Eos_f написа:пречи тава , че всеки има добра и лоша страна,т.е. всеки човек е способен на положителни и деструктивни чувства.

а понякога обръща деструктивните срещу себе си..
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет дек 23, 2005 1:04

mnogo mi e stranno koga uspqvate da syberete takiva destruktivni chuvstva. edva li ne prez cqloto vreme ste gnevni. :) (shte kiriliziram po-kysno, sega nqmam vreme)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет дек 23, 2005 2:18

test написа:mnogo mi e stranno koga uspqvate da syberete takiva destruktivni chuvstva. edva li ne prez cqloto vreme ste gnevni. :) (shte kiriliziram po-kysno, sega nqmam vreme)

защо да става въпрос за гняв..деструктивните чувства може да са причинени и от друго..мъка..болка..
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Контакти:

Мнение от test » пет дек 23, 2005 2:27

права си, просто исках да иронизирам. според мен всичко зависи от емоционалността на човека. хората са различни.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет дек 23, 2005 2:30

test написа:права си, просто исках да иронизирам. според мен всичко зависи от емоционалността на човека. хората са различни.

да, а кое е по-добре - да си безчувствен или свръхчувствителен..коя от двете крайности..ако приемем,че има само крайности
Последна промяна от Gab4o на съб дек 24, 2005 0:43, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Контакти:

Мнение от test » пет дек 23, 2005 3:04

не съм сигурен, че двете могат да се сравняват. но съм против образа на "чувстването" като нещо изключително само по себе си. според мен истинската чувствителност е свързана с усещането и разбирането на света, а не със сляпото за света освобождаване на енергия и емоции. второто разбира се е трагично за самия човек, но това не променя факта, че той е не по-малко невиждащ заобикалящото го (от чувстващия нищо да речем) - защото се е затворил в тази емоция, защото игнорира всички аспекти на живота, които не са свързани с чувството, което се случва да изпитва (говорим за крайности, но все пак).

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет дек 23, 2005 23:30

Black^Dead^Empty^soul написа:
test написа:права си, просто исках да иронизирам. според мен всичко зависи от емоционалността на човека. хората са различни.

да, а кое е по-добре - да си безчувствен или свръхчувствителен..коя от двете крайности..ако приемем,че има само крайности

Ами според мен е по-добре крайно чувствителен от колкото безчувствен.Нали все пак чуствата ни правят различни от камъка на пътя(е не само те ,но без тях....закъде сме)
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб дек 24, 2005 3:12

Аз се кефя на баланса между двете защото крайностите рядко са хубаво нещо. Живота изисква да сме чувствителни спрямо промените му или си плащаме скъпичко...иска понякога и да мислим защото сами чувствата подвеждат също

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб дек 24, 2005 15:52

Да де ама нали въпроса беше точно за крайностите
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб дек 24, 2005 21:04

То това си е пак крайност... :)

Отговори