Разкриване на чувствата

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 1:14

Всиячески :D с цялата си душа и сърце, с цялото си същество. трябва да покажеш, че си готов на всичко за човека до теб..е, не просто по задължение, трябва да го чувстваш. Аз лично съм готова на всичко за моята любов, той знае колко безкрайно го обичам, но това няма да ме накара да спра да му го показвам. Защото аз срещнах любовта на живота си, а най-хубавото е че обичта ми е споделена. та по самата тема - обичам да карам човека до себе си да се чувства най-обичаното и ценено същество на Земята и извън нея. а и то си е така..няма човек, на когото да държа повече.
Май темата отиде за друга секция, но какво значение чак толкова..важното е, давам всичко от себе си в любовта
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

ами,

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 12:36

anton написа:Много се радвам за теб, сигурно твоя любим е щастливец. Желая ти още дълго да имате хубави мигове заедно.
:D мерси. ми не знам, трябва той да каже това :D иначе ще звучи много надуто ако кажа - `да, така е` :D

и аз пожелавам истинската любов на всички.

ааа шефе :D ( Vassil )- ако искаш премести темата в `Любов,обич и всичко около тях` :wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 17:11

Аз съм на мнение че непрекъснато трябва да показваме на хоратакоито обичаме,че е така.И с думи и с действия.Много хора си мислят
"Тя/той знае,че го обичам няма смисъл да до казвам или показвам"
Винаги има смисъл,първо защото не можете да бъдете сигурни,че човека когото обичате наистина знае това,и второ защото дори и да го знае няма нищо по-хубаво от това да се чувстваш обичан(и да обичаш разбира се :D )На мен например никога не би ми омръзнало някой да ми казва и да ми показва че ме обича,дори напротив харесва ми!
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 3:30

Изображениеточно, че с думи не се изразява..е, пак е начин и е хубаво да се говори за това, но трябва да накараш човека до теб да го почувства. Че го обичаш повече от всичко на света..че той е светът за теб... Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Inana
Новак
Регистриран: пет ное 25, 2005 14:49
Контакти:

Мнение от Inana » пон ное 28, 2005 23:27

Аз не мога да казвам "обичам те". И никой никога не ми го е казвал..Пук и мсиля, цхе делата са мн по-важни от една дума.Има мн начини да покажещ обичта си към някого, но всичко е според зависи..

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 1:11

Inana написа:Аз не мога да казвам "обичам те". И никой никога не ми го е казвал..Пук и мсиля, цхе делата са мн по-важни от една дума.Има мн начини да покажещ обичта си към някого, но всичко е според зависи..
Inana, искрено ти пожелавам да ти кажат `обичам те` и то най-искрено, както и да ти го покажат. Ще видиш, че и този ден ще дойде :}
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 2:07

Inana написа:Аз не мога да казвам "обичам те". И никой никога не ми го е казвал..Пук и мсиля, цхе делата са мн по-важни от една дума.Има мн начини да покажещ обичта си към някого, но всичко е според зависи..
Аз пък казвам 'обичам те' на всичките си приятели и им го показвам,надявам се :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 15:40

Willow написа:
Аз пък казвам 'обичам те' на всичките си приятели и им го показвам,надявам се :D

само внимавай, че и аз така правех..точно сега ме подсети за най-добрата ми приятелка от детството..по много груб начин ме предаде..внимавай, не можеш да се довериш на всички..имай си един, двама, малцина, но всички..нем, все някой ще те предаде. просто се пази. казвам ти го, за да не страдаш както аз страдах от тази `приятелка`.
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср ное 30, 2005 22:58

Има много начини да се каже "Обичам те" включително и някои значат "разкарай се". Аз лично показвам чрез думи(в т.ч. и междуредието), чрез дела, чрез докосване, чрез съпреживяване и т.н. Има толкова много начина за това. Под-въпрос: Това което казвате правите ли го?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 01, 2005 16:50

Vassil написа:Има много начини да се каже "Обичам те" включително и някои значат "разкарай се". Аз лично показвам чрез думи(в т.ч. и междуредието), чрез дела, чрез докосване, чрез съпреживяване и т.н. Има толкова много начина за това. Под-въпрос: Това което казвате правите ли го?
Как така? Като обещания ли дали ги изпълняваме? Ако за това става въпрос..ами бих казала да, попринцип си държа на думата..ох малко объркващ въпрос, може би не го разбирам. Би ли перефразирал, че днес ме боли глава и (това са само оправдания, всъщност съм глупава :) :) :) ) не съм в час..
Когато казвам `Обичам те` то излиза право от сърцето ми, няма и едно `Обичам те`, което да съм казала по вид задължение или само като отговор на същото. Искам да кажа, че всичко, което казвам се старая и да го правя, да накарам човека наистина да го усети. А и аз да ви кажа съм толкова влюбена, че и без да казвам и правя нищо то се усеща :) но се старая всиячески да изразя силните си чувства
Изображение
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет дек 01, 2005 19:42

Имам предвид това което говорите тук за това какво трябва да се прави, дали го правите вие лично?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет дек 02, 2005 1:15

каквото кажа и обещая го правя
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет дек 02, 2005 1:49

обичам те не обещава нищо. то не е обещание?

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет дек 02, 2005 14:49

Ами аз като кажа обичам те на някой винаги го мисля.И наистина не мисля че като кажеш обичам те обещаваш нещо на някой...щом му го казваш ти ще дадеш всичко от себе си за да е той добре баз да си обещал каквото и да е...

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет дек 02, 2005 15:31

съществуват мнения, че всичко е форма на нещо, макар това, че разграничаваш двете по твоя начин, също може да правилно. (защото 'всичко' е просто представа и е трудно да разберем, какво точно е вложено зад нея.) например даването на 'всичко' може би не може да се редуцира по никакъв начин до даване на 'неща' в определеност.

според мен, каквото и да обещае човек (от името на любовта), след като тя си е тръгнала, той просто не е същият човек. освен това, остава ли някакъв смисъл да се изпълняват обещания дадени от името на любовта, когато любовата вече я няма. единственото, което можем да обещаем, е любовта да не си тръгва, но не можем.

в крайна сметка, ако някакви обещания са дадени, те не могат да бъдат спазени от позицията на човека, а като нещо извън него, наложено. (възможно самоналожено - но самоналожено по един опредметен начин)
Последна промяна от test на пет дек 02, 2005 15:51, променено общо 2 пъти.

Отговори