Vyzmojno li e....

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 0:59

да, възможно е.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 1:04

Аз се сещам за рекламата на една напитка която върви в момента, пак отнасяща приятелите 8) :twisted:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 1:07

Vassil написа:Аз се сещам за рекламата на една напитка която върви в момента, пак отнасяща приятелите 8) :twisted:

хахаха досещам се...хих, стига че се сетих за ..ама айде :D :D :D нека кажем, че може да съществува.
Ох абе не знам за истинско приятелство, но истинска любов има. ааа това е за друга секция, но какво пък, любовта е навсякъде
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 18:56

ами да, вярвам че е въможно двама приятели (от различан пол) да не излизат от границите на това разбиране

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 19:32

reslickade написа:ами да, вярвам че е въможно двама приятели (от различан пол) да не излизат от границите на това разбиране

някакви доказателства да имаш? защо не ни разкажеш по-подробно :D :D :D
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 19:47

ами във този форум имам едно примерче за едно добро приятелство, бв което ни излизаме от приятелските сфери...

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 20:09

ами да, мисля че е сравнимо.
остават някои теми които не са много подходящи да го говорищ с жена или мъж. Рядко можеш да говориш с жени за футбол и с мъже за козметика да кажем. Все пак има разлики между двата пола

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 20:15

anton написа:Govorq za istinsko priqtelstvo, takova, kakvoto moje da ima mejdu dvama muje ili dve jeni...

да, възможно е
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 21:37

не е възможно, а ако е възможно, то човек по някакъв начин е подтиснал онези аспекти от своето естество, които са нормални за връзката между мъжа/жената. човек е все пак двуполово същество, при това от милиони години!!! не става въпрос да за някаква връзка, а по-скоро за неуловимата усмивка по време на разговор. това разбира се може да е приятелство, може да е колегиалност, всякакви отношения, но с нещо в плюс, което винаги може "внезапно да излезе извън контрол". :)

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 16:55

test написа:не е възможно, а ако е възможно, то човек по някакъв начин е подтиснал онези аспекти от своето естество, които са нормални за връзката между мъжа/жената. човек е все пак двуполово същество, при това от милиони години!!! не става въпрос да за някаква връзка, а по-скоро за неуловимата усмивка по време на разговор. това разбира се може да е приятелство, може да е колегиалност, всякакви отношения, но с нещо в плюс, което винаги може "внезапно да излезе извън контрол". :)

Да обаче докато не излезе извън контрол е истинско приятелство.
Аз имам много истински приятели от обратния пол и наистина много се разбираме като братя и сестри сме,споделяме си помеждуси както и с хората от същия пол,но нищо повече.
А и мисля(поне за сега)че приятелството е по-силно от любовта.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 19:41

Willow написа:
test написа:не е възможно, а ако е възможно, то човек по някакъв начин е подтиснал онези аспекти от своето естество, които са нормални за връзката между мъжа/жената. човек е все пак двуполово същество, при това от милиони години!!! не става въпрос да за някаква връзка, а по-скоро за неуловимата усмивка по време на разговор. това разбира се може да е приятелство, може да е колегиалност, всякакви отношения, но с нещо в плюс, което винаги може "внезапно да излезе извън контрол". :)

аааааааа не е така! няма по-силно нещо от любовта уилоу! :} и приятелството е силно, но по свой различен начин..двете неща няма как да се съпоставят според мен. ЛЮБОВТА Е ВСИЧКО!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » нед ное 27, 2005 19:53

Според мен може да съществува такова приятелство. Не само може, направо трябва да го има. Страшно по-лесно е да поискаш съвет от момче относно момче. Много по правилно е. Плюс това дори мога да заявя, че тези приятелства понякога издържат повече, отколкото приятелството между жени...А и в крайна сметка не можем да имаме връзка със всички момчета на тази земя. Някои от тях трябва да са ни приятели :lol: :lol: :lol:
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Inana
Новак
Регистриран: пет ное 25, 2005 14:49
Контакти:

Мнение от Inana » пон ное 28, 2005 23:23

Може единствено след като са потушили страстта...Малко е дискомфортно в началото, но после наистина взаимоотношенията стават дълбоки..Честно казано, предпочитам такива приятели пред алтернативата да споделям всичко с друга жена..

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 1:07

Black^Dead^Empty^soul написа:
Willow написа:

аааааааа не е така! няма по-силно нещо от любовта уилоу! :} и приятелството е силно, но по свой различен начин..двете неща няма как да се съпоставят според мен. ЛЮБОВТА Е ВСИЧКО!

Е,няма да споря,нямам необходимия опит,както вече съм казвала не мисля,че досега съм изпитвала истинска любов.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » чет дек 15, 2005 23:34

напълно е възможно,ако мъжа е хомосексуален,или ти е близък роднина.а в обикновена ситуасия мисля,че винаги страстта се появява(дори и за кратък период от време) у единия(или и двамата).а когато отшуми,пак биха могли да си бъдат само приятели.

Отговори