Какъв е според вас най-лошия възможен край на една връзка?

U&S
Новак
Регистриран: пон май 28, 2007 13:22

Какъв е според вас най-лошия възможен край на една връзка?

Мнение от U&S » вт май 29, 2007 17:33

Какъв е според вас най-лошия възможен краж на една вързка?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт май 29, 2007 17:49

може би за да разбере човек това, трябва сам да мине през него, иначе предполагам е гадаене и догадки, както и с всичко друго ако не си минал сам през него. Моите предположения са изневяра като лош край..не съм се замисляла, защото не съм имала повод, но това ми хрумва първо като лош край - изневяра. :smt127
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Какъв е според вас най-лошия възможен край на една връзк

Мнение от hotblooded » вт май 29, 2007 23:57

U&S написа:Какъв е според вас най-лошия възможен краж на една вързка?
Истински случай, бяхме на 18....Приятел се прибира от екскурзия със семейството си, няма търпение да види приятелката си (беше много влюбен). Видяха се... Тя:
- ... трябва да ти кажа нещо....
той:
- Какво?
Тя:
- Бременна съм.....Но не се притеснявай, не е от теб........
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср май 30, 2007 7:55

wow! за това не се бях сетила като вариант..гадничко е било така..и пак се опира до изневяра, макар в по-задълбочен вариант.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » ср май 30, 2007 18:11

Като цяло май не се сещам за по-гадна раздяла от смъртта. Особено, когато единият партньор си отиде, докато любовта още е силна. Това доста често проваля целия понататъшен живот на другия. Докато при изневярата, раздялата по взаимно съгласие etc. винаги остава надеждата, че нещата ще се оправят. Умре ли човекът, когото най-много си обичал, животът никога няма да бъде същият.
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 31, 2007 8:04

lollabunny много тъжно бре... права си... тъкмо щех да напиша със замах неква страшна глупост и прочетох това.... Знам ли, според мен това е вечна любов, въпреки че и вечно болезнена. Наистина тежка и болезнена, невъзвратима, най-често неочаквана раздяла... Не бих го пожелала на най-големитеси врагове. А колкото до раздялата и краят на връзката - всеки е ужасен, всеки носи поне мъничко болка някъде, за някого. Винаги боли...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет май 31, 2007 15:56

а, ма то имало такава тема viewtopic.php?t=257 :arrow: :smt039
нека не правим 100 еднакви теми, зададени по друг начин :D хубаво е да се гледа преди да се пише, за да не се задръства форума и да се повтаряме
Изображение
Изображение

^Loki^
Търсещ
Регистриран: чет мар 24, 2005 21:18

Мнение от ^Loki^ » чет май 31, 2007 17:55

Най-лошият край е ако единият умре.
А ако умрат и двамата - няма проблем, поне няма да тъгуват един за друг :)
Не се шегувам! Нима има нещо по-лошо от това?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет май 31, 2007 18:01

^Loki^ написа:Най-лошият край е ако единият умре.
А ако умрат и двамата - няма проблем, поне няма да тъгуват един за друг :)
Не се шегувам! Нима има нещо по-лошо от това?
да се убият един друг може би :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 31, 2007 21:06

Съжалявам, мили мои. Шекспир ви изпревари:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

^Loki^
Търсещ
Регистриран: чет мар 24, 2005 21:18

Мнение от ^Loki^ » пет юни 01, 2007 15:04

Gab4o твоя вариянт е по-гаден дори от моя:)

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » пет юни 01, 2007 17:19

Замислих се. Пишем си съвсем спокойно за края на връзките, за сълзите, раздели, дори смъртта. Обсъдихме и варианта и двамата да гушнат букетчетата. Искам да започнем да си говорим не за разделите, а за срещите. Не за умирането, за раждането. Какво бихте казали за една темичка "Кое е най-хубавото начало на една връзка" или нещо такова....Сериозно, би било по-хубаво и приятено отколкото да си говорим колко човека трябва да умрат, за да е наистина гаден иначе толкова прекрасния край.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » пет юни 01, 2007 22:55

Плаж, море, луна , пясък влиза там където нетрябва.....

Романтикаааа........

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет юни 01, 2007 22:59

Драскайте нова тема да има контраст смело. Нямам какво да добавя къ тази тема :?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб юни 02, 2007 15:11

Ще кажа и още един неприятен краи на връзка:
-Трябва да се разделим... - каза тя и наведе глава
- Защо?!? попита той - Аз ли сбърках нещо? Какво става? Защо?
- Не питай, моля те! - каза тихо тя - Беше ми обещал че ако поискам да прекратим няма да ме спираш......! Моля те да изпълниш обещанието си без да задаваш въпроси, ще разбереш всичко след време, но сега не мога и не искам да говоря за това! Моля те, върви си! Благодаря ти за всичко.......
Той знаеше че няма смисъл да пита - прибра се, напи се, и намрази любовта.
Той бях аз! Това се случи преди 6 години, след това си дадох сметка че няма по лош край на една връзка от този: нараненият ( прецаканият ) да не знае защо и как е прецакан....... Първоначално не пуснах този вариант за да не си помислите че смятам че това е най-лошия краи защото се е случило на мен.........
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Отговори