Кое е най-голямото предизвикателство, през което сте минали?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
U&S
Новак
Регистриран: пон май 28, 2007 13:22

Кое е най-голямото предизвикателство, през което сте минали?

Мнение от U&S » вт май 29, 2007 17:16

Кое е най-голямото предизвикателство, с което сте се сблъсквали. Разкажете как се справихте с него?

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 31, 2007 8:36

Хех, предизвикателство... Преди 3 дни се пуснах по водна пързалка, от която ме беше страшно шубе:) шегувам се, разбира се. Най-голямото предизвикателство в живота ми досега беше човекът, с който съм в момента. Беше най-трудното нещо в живота ми, взе ми наистина много нерви и време, но успях. И сега съм щастлива. Колебаех се дали си струва, страхувах се, разделих се с много неща, които обичах. Промених се. Но сега вече знам, че си струва, знам, че го заслужавам. И съм доволна от себе си, че го постигнах. Иначе предизвикателство беше за мен миналата година, когато разботих почти 2 месеца в Приморско, сама, без родители и приятели. това много ме промени. Беше наистина трудно, но сега съм доволна, че успях.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
diaida
Новак
Регистриран: нед юли 15, 2007 14:51
Контакти:

Мнение от diaida » пет юли 20, 2007 20:41

Извинявай Теа, че се намесвам, но ккк пише за смисълът на живота СИ, който съвсем не означава само чисто биологичното ни възпроизводство и радостта ни от тази закономерност. Разбира се, че на първо място са децата ни, но все пак животът има и други нюанси, други стремежи, цели ... един мислещ човек, търсещ човек не може да не иска и друго ... да не се впускам какво в живота си. Да не кажа, дори, че цял живот това правим ... търсим се - САМИ себе си!
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » съб юли 21, 2007 9:16

Не се извинявай, за това е форум. Казваш, че смисълът на живота далеч не е само биологичното ни възпроизводство. От което успявам да заключа, че явно точно и конкретно знаеш що е то смисъл на живота ни. Би ли споделила? Аз лично ще ти кажа нещо - онази старата сентенция за това да построиш къща, да засадиш дърво и да родиш дете е истината. Не става въпрос за глупости от сорта на кариера, сбъднати мечти и лични постижения. Става въпрос за онова, което остава след като те изгризат червеите. За търсенето на себе си - не съм на това мнение. човекът е сам една малка Вселена. Вселената не може да бъде опозната поради необятността си. Глупаво е да се опиташ да се опознаеш - да си лепкаш етикетчета и дасе рамкираш. Така се погубваш.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » съб юли 21, 2007 12:26

Tea написа: Аз лично ще ти кажа нещо - онази старата сентенция за това да построиш къща, да засадиш дърво и да родиш дете е истината. Не става въпрос за глупости от сорта на кариера, сбъднати мечти и лични постижения.
Точно животинско :twisted: предаваш нещо твое на идните поколения.
No faith, only the power of will
Изображение

Отговори