Как се променят отношенията при съвместното съжителство?

U&S
Новак
Регистриран: пон май 28, 2007 13:22

Как се променят отношенията при съвместното съжителство?

Мнение от U&S » пон май 28, 2007 13:51

Какво се случва когато двама души които се обицат започнат да живеят заедно? Как се променят отношенията им и от какво зависи това?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон май 28, 2007 17:17

след 20-30 години може и да се колят докато спят :D шегувам се
ами правят много секс
8) :smt059

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон май 28, 2007 18:55

:lol: как кажеш :D може би играят на шах и тупат килими :smt046

U&S
Новак

Мнение от U&S » пон май 28, 2007 19:15

Да, като се сблъскаш с реалния живот ще говориш по друг начин. Съвместното съжителство е свързано с много жертви, които ще ти се наложи да правиш ако искаш да се получи. Според мен дали някой е любовта на живота ти ще си проличи когато доста години освен всичко друго и тупаш килими с него.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон май 28, 2007 19:16

U&S написа:Да, като се сблъскаш с реалния живот ще говориш по друг начин. Съвместното съжителство е свързано с много жертви, които ще ти се наложи да правиш ако искаш да се получи. Според мен дали някой е любовта на живота ти ще си проличи когато доста години освен всичко друго и тупаш килими с него.
ама ти екстрасенс ли си? защото не знам да съм ти споделяла с кого и дали съм живяла и дали сме тупали килими? нищо нищо, то не е и твоя работа та да ти казвам. PS: и не ми говори за реалния живот плс, че ми потекоха сълзи от смях колко насериозно се взимаш :lol:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон май 28, 2007 19:17

Gab4o
ами правят много секс
Качеството на връзката оказва влияние върху секса. 10% се женят заради него 11% се развеждат. Не е задължително това, но личният ми опит го показва. От взаимоотношенията зависи и качеството на секса.

Как се променят ли?
Зависи от къде са тръгнали, какви са били намеренията им и много още неща. Или ще бъгне съвсем или пълноценен съюз.

U&S
Новак

Мнение от U&S » пон май 28, 2007 19:55

Казвам ти това, не за те поучавам (между другото съгласих се с мнението на друг участник във форума), а за да ти дам доброжелателен съвет. Разбира се не ми е работа да те поучавам, нито ми е цел. Говорех точно като теб когато още не бях самостоятелна и мислех, че всичко което хвърчи се яде. Дано ти да си по-умна от мен.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон май 28, 2007 20:00

хаха ок ще знам, че си ясновидка щом сега се изказа така сигурно за други неща. забавлявам се истински и нямам намерение да споря и да обяснявам и убеждавам каквото и да е за живота си. А май нещо не говоря както трябва, а? ми да ида на логопед :lol: :lol:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пон май 28, 2007 23:45

Тупане на килими, игра на карти, каране за компютъра (само един ни е) секс без да се притесняваме на ни "секнат" родители или съквартиранти спор чии ред е да мие чиниите, да чисти, скалъпване на бюджета.... във всичко това се крият много емоции (в началото) докато стане ежедневие!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

U&S
Новак

Мнение от U&S » вт май 29, 2007 13:36

Така е, hotblooded, крият се емоции, хората се карат, но и се сближават ако наистина са един за друг.

А на Габчо ще кажа да не бъде толкова докачлива. Изобщо не те критикувам, дори се радвам, че още не си се сблъскала с тревогите на съвместното съжителство. Не е нужно да бъда ясновидка, за да казвам, че ще има такива, защото това се получава при всички двойки в някаква степен. Оттам нататък те определят как ще се справят с проблемите си.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт май 29, 2007 15:28

U&S написа:Така е, hotblooded, крият се емоции, хората се карат, но и се сближават ако наистина са един за друг.

А на Габчо ще кажа да не бъде толкова докачлива. Изобщо не те критикувам, дори се радвам, че още не си се сблъскала с тревогите на съвместното съжителство. Не е нужно да бъда ясновидка, за да казвам, че ще има такива, защото това се получава при всички двойки в някаква степен. Оттам нататък те определят как ще се справят с проблемите си.

миличка, не помня да съм ти разказвала с кой живея, че да се радваш за еди какво си. :smt033 то не че е и твоя работа с кой живея и какво правя :smt132 не чувствам потребност да ти разяснявам неща, които не те засягат. Така че поне ми спести съветите и ясновидските проблясъци да не се излагаш повече. :smt047 А бъркаш и за докачливостта, аз се забавлявам искрено :}

И сега понеже пак се омаза темата с чат, понеже лс явно не значи нищо,
по самата тема какво да допълня..хм..бе айде няма да казвам, нали си имаме гадатели ..те знаят всичко
:D
:lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 31, 2007 8:00

Ейййй страшна темичка стана, браво бе..... Що не земете да стегнете всички, че вече се дразня. На 20 места има такива разговори! Моля Ви, използвайте Skype, ICQ, IRC яко щете дори, само не тук.

И така, за съжителството. Планувам такова нещо есента и да ви кажа, нямам търпение. Но...мисля си, не убива ли страстта и тръпката? Ежедневието и битовизма не скапват ли лиричността на връзката?
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет май 31, 2007 13:58

Аз си мисля, че каквото и да ти кажа си зависи от самата ви връзка. Някакси твърде индивидуално е, че да мога да ти кажа. Знам за себе си, но няма смисъл да споделям и да те убеждавам, че е хубаво, понеже ти и твоят човек сте си строго индивидуални.
А защо не разгледаме съвместното съжителство не само между двама влюбени, ами и като съквартирант и т.н Тогава става по-сложно :D
Последна промяна от Gab4o на нед фев 22, 2009 20:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 31, 2007 16:12

Колкото до съквартирантите категорично мога да ти кажа, че си е кофти работа. Особено ако спите в една стая. Всеки излиза от вкъщи с някакви навици и разни други такива, които той пренася на въпросния адрес за местожителство. Ти също пренасяш своите. Възможността да съвпаднат е нищожна. Аз издържах месец. Кофти работа.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » нед юни 03, 2007 3:39

Всъщност... истината е някъде по средата. Много е трудно да се каже какво би било, когато някой заживее с някой друг. Много зависи и от двамата (партньори, съквартиранти). Естествено, едно съвместно местодомуване е свързано с много компромиси и от двете страни, но нима не ги правим и без да живеем заедно?
Аз лично съм живяла с друг човек и като съквартирант, живяла съм и с човек, с който сме имали интимна връзка. В първия случай - бяхме още малки, беше голям купон, разбирахме се чудесно и всичко беше ок. Пътищата ни се разделиха - съответно спряхме да бъдем съквартиранти. С единствената ми съквартирантка (докато живеех на квартира в София) се разделихме след 3 месеца поради несходство в характерите. Разделихме се мирно и тихо. С бившия ми приятел в началото беше прекрасно да живеем заедно. Прекрасно беше и това, че заедно си оправяхме квартирата - така както си я искаме и двамата. Началото винаги е прекрасно. Докато не настъпи рутината. Но и тя не е задължителна. Познавам хора, на които и след 10 години съвместно съжителство им е толкова хубаво, колкото и в началото. Тъй че... върнете се на първото ми изречение.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Отговори