Каква е вашате рецепта за трайна и щастлива връзка?

Отговори
U&S
Новак
Регистриран: пон май 28, 2007 13:22

Каква е вашате рецепта за трайна и щастлива връзка?

Мнение от U&S » пон май 28, 2007 13:49

Какво е необходимо за да бъде една връзка трайна и щастлива?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон май 28, 2007 17:15

Ами например участниците във връзката да се обичат така както аз и моят приятел. Мисля, че това е достатъчно. Пожелавам го на всеки. Иначе сме дискутирали този въпрос в много теми от форума, само че сега е зададен по друг начин. Нищо, не пречи да се повторя. Не ми пречи да споделя щастието си. Та значи ако се абстрахирам от мен лично, смятам, че трябва да има любов и да усещаш, че си роден за този човек. Да знаеш, че той или тя е мъжа/жената на живота ти. В противен случай няма какво да си играеш и по-добре да прекратиш преди старта ако мога така да се изразя. Дано наистина на всеки се случи да усети това, което аз и тогава няма да има нужда да се пита какво е необходимо за да бъде една връзка трайна и щастлива, защото ще знае сам.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон май 28, 2007 19:00

Не е съвсем така и може би го знаеш, ако не го знаеш, ше го разбереш (по-добре рано)
Двама души ако се обичат нищо не става и нищо не значи.
Тва е се едно в колата да има бензин и после? А карай де?
На първото фърво си начупила броните и фаровете.

Необходимо е ПЪРВО!!! да имаш що годе свойство да приемаш навиците на обичания от теб БЕЗ ТОВА ДА ТИ ПРЕЧИ. С големи букви е, щото повечето си мислят, че не им пречи, да ве ей голяма работа, не ми пречи.

После само че бай бай бейби! Щото сме двамата тъпи, а си мислим, че сме пичове.

После идват ред на социални фактори. Семейство.
Мило, майка ми каза днес, че си грозна и че не не може да повярва, колко тъпа си и не те трае, ама нали се обичаме тва е важното, нали мило.. Мило??? ЕЕеее милоооооо

Пари - тук няма кво да опяснявам. Има един лаф "Обичам те ама съм гладна" той казва достатъчно.

Има много файтори, които обикновенно пуберите даже не осъзнават, за това си пишат глупости по форумите, отговарят си, казват си Ей аз съм пекан, глей ме само!!!

Хората НЕ МОГАТ да бъдат заедно!
НЕ МОГАТ, защото не са се научили. Хората СА ЕМОЦИОНАЛНИ ПЪРВОСИГНАЛНИ маймуни. Най-добре си го набиите в детските кратуни. Помислете над това десетина години. Контактувайте с много НЕПРИЯТНИ хора, за да си тренирате пикливото безценно его.

После тръгнете да се обичате
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон май 28, 2007 19:05

добре ВРАНА, няма да ставаме съквартиранти ! I promise :D :smt125

U&S
Новак
Регистриран: пон май 28, 2007 13:22

Мнение от U&S » пон май 28, 2007 19:11

ВРАНА, благодаря за реалистичното мнението, което си изказал. Това е позиция на голям човек, преживял и осъзнал вероятно много неща. Аз съм доста млада, но вече успях да се сблъскам с всички тези неща за които говориш. Определено е трудно двама души да се научат да живеят заедно и както казва майката на моя приятел - да напаснат характерите си. За това се иска време и се минава и през конфликти. Не че подценявам любовта, ако я няма пък изобщо е безсмислено да се опитваш да градиш връзка. Но ако я има и ако хората държат един на друг ще намерят начин да преудолеят различията си и ще свикнат, с цената на много компромиси, да живеят заедно и да вървят напред.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 31, 2007 7:53

U&S Поздравления за оптимизма. Дано да си права, такива изказвания ме зареждат. Никога не съм била оспбено наясно с взаимоотношенията между хората, даже понякога съм изпадала до мисли тип "Абе тва на някой друг случвало ли се е въобще?", но мога да дам своя принос към темата спрямо връзката си в момента. Най-трудно е с доверието. Особено когато човекът до теб е бил нараняван доста от други преди теб. Постигнеш ли доверието нещата се улесняват, трябват ти още страст, общия мироглед, мъничките различия, интересите и целите, мъничко ревност, погледите, отправени в една посока....... и много, ама наистина много късмет. ВРАНА, моето пикливо безценно его ми напомня колко мил и приятен човек си ти. Напомня ми го, зада не те намразвам в моменти като този.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори